Název: |
O pohár města Rakovníka |
Datum: |
07.-09.01. |
Pořadatel: |
SK TALENT 13 - spolek (C - 650) |
Kódové číslo: |
606039 |
Dvorců + povrch: |
2 decoturf |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Benešová Šárka |
Na Studánkách 2590 | |
26901 Rakovník | |
Tel. (1): |
608444048 |
Tel. (2): |
313516183 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Karšňáková Růžena | 06.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 71 |
20 |
06.01.2023 14:34:15 |
||
2. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 116 |
12 |
44 |
28.12.2022 19:22:18 |
|
3. |
Kotová Sofie | 29.07.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 218 |
9 |
89 |
11.12.2022 18:06:35 |
|
4. |
Tofi Satine | 30.01.2010 | TK Sparta Praha | 229 |
9 |
127 |
04.01.2023 12:00:39 |
|
5. |
Soprová Valerie | 03.02.2009 | TK Sokolov | 254 |
6 |
27.12.2022 07:10:33 |
||
6. |
Benešová Valentýna | 05.07.2009 | SK TALENT 13 - spolek | 277 |
6 |
27.12.2022 07:30:10 |
||
7. |
Maříková Magdalena | 20.08.2009 | TK Slavia Plzeň | 285 |
6 |
18.12.2022 03:30:17 |
||
8. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | 309 |
6 |
121 |
06.01.2023 16:06:40 |
|
9. |
Kasperova Tereza | 29.07.2010 | Lokomotiva Praha | 331 |
6 |
80 |
03.01.2023 15:20:37 |
|
10. |
Nociarová Sofie | 06.11.2009 | Tenisklub Cheb | 404 |
4 |
03.11.2022 09:44:10 |
||
11. |
Kubíková Sofie | 11.07.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 421 |
4 |
04.12.2022 23:05:33 |
||
12. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 717 |
3 |
107 |
28.12.2022 10:06:36 |
|
13. |
Staňková Magdaléna | 15.05.2009 | TK Žatec | 740 |
1 |
27.12.2022 10:06:47 |
||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 668 |
3 |
59 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2022 07:11:00 |
2. |
Beránková Rozárie | 28.10.2010 | TK Slavia Plzeň | 740 |
1 |
261 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2022 09:23:54 |
3. |
Nonn Sissa | 29.09.2009 | Tenisklub Cheb | 740 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2022 18:40:00 |
|
4. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | 318 |
6 |
131 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2022 07:16:45 |
5. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 243 |
6 |
98 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2023 08:03:12 |
6. |
Veberová Nikola | 23.08.2010 | LTC Beroun, z.s. | 231 |
9 |
57 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2023 10:55:52 |
7. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 563 |
3 |
135 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2023 11:28:27 |
8. |
Kahánková Veronika | 07.12.2012 | SK TALENT 13 - spolek | 740 |
1 |
428 |
odhlášeno pořadatelem | 06.01.2023 17:51:32 |