Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
11.-15.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
516800 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Saic Pavel |
: |
Mezi sklady 107/3 |
: |
140 00 Praha 4 |
Tel. (1): |
731885843 |
E-mail: |
saic@tkk.cz |
Poznámka pořadatele: Postup na MČR staršího žactva- kvóta ČTS 9 hráčů. Přímý postup mají 4 semifinalisté plus 2 čtvrtfinalisté dle umístění na CŽ. Dále 3 hráči na základě udělené volné karty PTS.
Opatření kvůli Covid 19: Budou upřesněna v pondělí, podle aktuálních podmínek
Hráčky i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.
Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
30 |
45 |
|
|
13.05.2021 20:19:05 |
2. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
41 |
35 |
|
|
17.05.2021 09:39:24 |
3. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
44 |
35 |
|
|
27.05.2021 09:02:00 |
4. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
45 |
30 |
|
|
14.05.2021 23:07:14 |
5. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
48 |
30 |
|
|
27.05.2021 09:01:30 |
6. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
68 |
25 |
2 |
|
10.05.2021 11:21:21 |
7. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
73 |
25 |
|
|
06.05.2021 20:35:45 |
8. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
77 |
25 |
|
|
14.05.2021 11:52:32 |
9. |
Hanke Max |
09.05.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
81 |
20 |
|
|
23.05.2021 18:52:04 |
10. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
20 |
|
|
19.04.2021 08:55:32 |
11. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
95 |
20 |
|
|
13.05.2021 10:54:54 |
12. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
|
|
08.05.2021 22:26:34 |
13. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
129 |
15 |
26 |
|
12.05.2021 07:19:25 |
14. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
137 |
15 |
8 |
|
20.04.2021 14:44:56 |
15. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
138 |
15 |
32 |
|
07.05.2021 21:59:19 |
16. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
170 |
12 |
144 |
|
16.05.2021 16:45:21 |
17. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
177 |
12 |
23 |
|
19.05.2021 14:18:22 |
18. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
187 |
12 |
|
|
26.05.2021 22:41:19 |
19. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
189 |
12 |
|
|
12.05.2021 21:28:41 |
20. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
207 |
12 |
|
|
26.05.2021 21:41:19 |
21. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
212 |
12 |
10 |
|
15.04.2021 06:34:40 |
22. |
Roubal Matěj |
31.01.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
224 |
9 |
71 |
|
15.03.2021 09:54:55 |
23. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
238 |
9 |
|
|
21.05.2021 12:21:06 |
24. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
241 |
9 |
11 |
|
24.05.2021 07:50:23 |
25. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
244 |
9 |
81 |
|
20.05.2021 14:54:58 |
26. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
252 |
9 |
48 |
|
04.05.2021 16:49:52 |
27. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
275 |
9 |
|
|
21.05.2021 11:42:26 |
28. |
Hošpes Matyáš |
04.08.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
275 |
9 |
327 |
|
23.05.2021 07:57:37 |
29. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
289 |
9 |
101 |
volná karta PTS |
15.03.2021 08:24:14 |
30. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
381 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
20.05.2021 18:34:19 |
31. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
404 |
6 |
41 |
dle nvk |
18.05.2021 18:41:06 |
32. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
428 |
6 |
39 |
dle nvk |
18.05.2021 22:18:28 |
33. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
435 |
6 |
228 |
volná karta pořadatele |
20.05.2021 21:09:39 |
34. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
572 |
4 |
445 |
volná karta pořadatele |
19.05.2021 18:20:56 |
35. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
587 |
4 |
40 |
dle nvk |
15.03.2021 17:04:46 |
36. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
683 |
3 |
203 |
volná karta PTS |
26.05.2021 08:44:00 |
37. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
791 |
3 |
66 |
dle nvk |
02.05.2021 17:21:02 |
38. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
791 |
3 |
52 |
dle nvk |
12.05.2021 07:20:18 |
39. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
846 |
3 |
77 |
dle nvk |
15.04.2021 06:21:39 |
40. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
910 |
1 |
111 |
volná karta PTS |
15.05.2021 09:30:43 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
292 |
9 |
|
|
26.04.2021 17:57:00 |
2. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
305 |
9 |
118 |
|
09.05.2021 12:03:09 |
3. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
322 |
6 |
|
|
20.05.2021 22:24:30 |
4. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
341 |
6 |
|
|
14.05.2021 17:37:50 |
5. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
341 |
6 |
128 |
|
18.05.2021 16:19:00 |
6. |
Mašata Daniel |
10.07.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
346 |
6 |
|
|
30.05.2021 12:09:41 |
7. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
348 |
6 |
214 |
|
07.05.2021 17:23:02 |
8. |
Černý Dominik |
17.01.2007 |
SK Aritma Praha |
366 |
6 |
|
|
16.03.2021 00:45:42 |
9. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
370 |
6 |
|
|
19.05.2021 22:41:29 |
10. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
379 |
6 |
287 |
|
22.05.2021 14:45:17 |
11. |
Kejla Jakub |
14.04.2008 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
395 |
6 |
190 |
|
27.05.2021 18:02:26 |
12. |
Klein David |
03.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
428 |
6 |
|
|
15.05.2021 10:52:19 |
13. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
472 |
4 |
140 |
|
09.04.2021 21:32:03 |
14. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
472 |
4 |
106 |
|
17.05.2021 11:25:10 |
15. |
Dejmek Adam Jan |
15.09.2008 |
SK Meteor Praha |
483 |
4 |
474 |
|
19.05.2021 21:33:48 |
16. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
556 |
4 |
287 |
|
19.05.2021 15:59:02 |
17. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
587 |
4 |
90 |
dle nvk |
03.05.2021 11:56:59 |
18. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
587 |
4 |
50 |
volná karta PTS |
08.06.2021 14:36:13 |
19. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
635 |
4 |
149 |
|
18.05.2021 20:38:47 |
20. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
737 |
3 |
120 |
|
12.05.2021 00:28:59 |
21. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
791 |
3 |
260 |
|
14.05.2021 08:57:05 |
22. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
803 |
3 |
88 |
dle nvk |
18.05.2021 21:11:48 |
23. |
Hejnar Richard |
13.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
810 |
3 |
287 |
|
01.06.2021 09:36:32 |
24. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
910 |
1 |
228 |
|
15.03.2021 14:43:23 |
25. |
Gebala Marek |
12.04.2008 |
Lokomotiva Praha |
910 |
1 |
281 |
|
10.05.2021 09:24:51 |
26. |
GAYRAUD Antonin |
01.02.2008 |
Lokomotiva Praha |
910 |
1 |
1417 |
|
10.05.2021 14:11:30 |
27. |
Horský Adam |
16.01.2008 |
TC Tenisová škola TALLENT |
910 |
1 |
963 |
|
17.05.2021 15:54:17 |
28. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
910 |
1 |
99 |
dle nvk |
23.05.2021 14:35:05 |
29. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
910 |
1 |
167 |
|
25.05.2021 21:07:36 |
30. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
910 |
1 |
174 |
|
25.05.2021 21:09:41 |
31. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
910 |
1 |
116 |
dle nvk |
31.05.2021 18:46:42 |
32. |
Urbánek Jan |
09.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
910 |
1 |
247 |
volná karta |
31.05.2021 19:20:19 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svoboda Matouš |
28.04.2007 |
TJ Radlice z.s. |
910 |
1 |
|
|
31.05.2021 14:17:19 |
2. |
Trojan Ondřej |
24.01.2007 |
TK Ruzyně Praha |
897 |
3 |
|
|
08.06.2021 14:02:50 |
3. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
536 |
4 |
|
|
08.06.2021 17:16:58 |
4. |
Tůma Matouš |
18.08.2008 |
TJ Tatran Střešovice |
910 |
1 |
549 |
|
10.06.2021 12:11:54 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
433 |
6 |
14 |
odhlášeno hráčem |
28.04.2021 14:27:26 |
2. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
79 |
25 |
44 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2021 20:55:04 |
3. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
182 |
12 |
87 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2021 14:49:53 |
4. |
Voldřich Oliver |
28.03.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
727 |
3 |
392 |
odhlášeno hráčem |
03.06.2021 19:24:29 |
5. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
791 |
3 |
227 |
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 07:19:54 |
6. |
Voplakal Martin |
18.08.2007 |
TJ Radlice z.s. |
587 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 08:10:40 |
7. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
29 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 10:05:35 |
8. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
910 |
1 |
330 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 10:48:01 |
9. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
668 |
3 |
148 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 18:13:58 |
10. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
483 |
4 |
256 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 18:48:39 |
11. |
Bardoděj Aleš |
30.08.2008 |
Lokomotiva Praha |
910 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 11:12:13 |
12. |
Hromek Adrian |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
322 |
6 |
84 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 14:06:30 |
|