Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
11.-15.06.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Mezi sklady 107/3,Praha 4
Kódové číslo:
516800
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Saic Pavel
Mezi sklady 107/3
140 00 Praha 4
Tel. (1):
731885843
E-mail:
saic@tkk.cz

Poznámka pořadatele:

Postup na MČR staršího žactva- kvóta ČTS 9 hráčů. Přímý postup mají 4 semifinalisté plus 2 čtvrtfinalisté dle umístění na CŽ. Dále 3 hráči na základě udělené volné karty PTS.

Opatření kvůli Covid 19: Budou upřesněna v pondělí, podle aktuálních podmínek


Hráčky i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.

Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
30
45
 
 
13.05.2021 20:19:05
2.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
41
35
 
 
17.05.2021 09:39:24
3.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
44
35
 
 
27.05.2021 09:02:00
4.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
45
30
 
 
14.05.2021 23:07:14
5.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
48
30
 
 
27.05.2021 09:01:30
6.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
68
25
2
 
10.05.2021 11:21:21
7.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
73
25
 
 
06.05.2021 20:35:45
8.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
77
25
 
 
14.05.2021 11:52:32
9.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
81
20
 
 
23.05.2021 18:52:04
10.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
94
20
 
 
19.04.2021 08:55:32
11.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
95
20
 
 
13.05.2021 10:54:54
12.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
110
15
 
 
08.05.2021 22:26:34
13.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
129
15
26
 
12.05.2021 07:19:25
14.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
137
15
8
 
20.04.2021 14:44:56
15.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
138
15
32
 
07.05.2021 21:59:19
16.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
170
12
144
 
16.05.2021 16:45:21
17.
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha
177
12
23
 
19.05.2021 14:18:22
18.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
187
12
 
 
26.05.2021 22:41:19
19.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
189
12
 
 
12.05.2021 21:28:41
20.
Jumar Jakub 08.10.2007 TCM Dubeč, z.s.
207
12
 
 
26.05.2021 21:41:19
21.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
212
12
10
 
15.04.2021 06:34:40
22.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
224
9
71
 
15.03.2021 09:54:55
23.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
238
9
 
 
21.05.2021 12:21:06
24.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
241
9
11
 
24.05.2021 07:50:23
25.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
244
9
81
 
20.05.2021 14:54:58
26.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
252
9
48
 
04.05.2021 16:49:52
27.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
275
9
 
 
21.05.2021 11:42:26
28.
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Olymp Praha
275
9
327
 
23.05.2021 07:57:37
29.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
289
9
101
volná karta PTS
15.03.2021 08:24:14
30.
Hubač Marek 29.03.2007 TK Konstruktiva, z.s.
381
6
 
volná karta pořadatele
20.05.2021 18:34:19
31.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
404
6
41
dle nvk
18.05.2021 18:41:06
32.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
428
6
39
dle nvk
18.05.2021 22:18:28
33.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
435
6
228
volná karta pořadatele
20.05.2021 21:09:39
34.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
572
4
445
volná karta pořadatele
19.05.2021 18:20:56
35.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
587
4
40
dle nvk
15.03.2021 17:04:46
36.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
683
3
203
volná karta PTS
26.05.2021 08:44:00
37.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
791
3
66
dle nvk
02.05.2021 17:21:02
38.
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha
791
3
52
dle nvk
12.05.2021 07:20:18
39.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
846
3
77
dle nvk
15.04.2021 06:21:39
40.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
910
1
111
volná karta PTS
15.05.2021 09:30:43
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Spoje Praha
292
9
 
 
26.04.2021 17:57:00
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
305
9
118
 
09.05.2021 12:03:09
3.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
322
6
 
 
20.05.2021 22:24:30
4.
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK Start Praha-Topolka
341
6
 
 
14.05.2021 17:37:50
5.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
341
6
128
 
18.05.2021 16:19:00
6.
Mašata Daniel 10.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
346
6
 
 
30.05.2021 12:09:41
7.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
348
6
214
 
07.05.2021 17:23:02
8.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
366
6
 
 
16.03.2021 00:45:42
9.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
370
6
 
 
19.05.2021 22:41:29
10.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
379
6
287
 
22.05.2021 14:45:17
11.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
395
6
190
 
27.05.2021 18:02:26
12.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
428
6
 
 
15.05.2021 10:52:19
13.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
472
4
140
 
09.04.2021 21:32:03
14.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
472
4
106
 
17.05.2021 11:25:10
15.
Dejmek Adam Jan 15.09.2008 SK Meteor Praha
483
4
474
 
19.05.2021 21:33:48
16.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
556
4
287
 
19.05.2021 15:59:02
17.
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha
587
4
90
dle nvk
03.05.2021 11:56:59
18.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
587
4
50
volná karta PTS
08.06.2021 14:36:13
19.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
635
4
149
 
18.05.2021 20:38:47
20.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
737
3
120
 
12.05.2021 00:28:59
21.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
791
3
260
 
14.05.2021 08:57:05
22.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
803
3
88
dle nvk
18.05.2021 21:11:48
23.
Hejnar Richard 13.07.2008 TJ Spoje Praha
810
3
287
 
01.06.2021 09:36:32
24.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
910
1
228
 
15.03.2021 14:43:23
25.
Gebala Marek 12.04.2008 Lokomotiva Praha
910
1
281
 
10.05.2021 09:24:51
26.
GAYRAUD Antonin 01.02.2008 Lokomotiva Praha
910
1
1417
 
10.05.2021 14:11:30
27.
Horský Adam 16.01.2008 TC Tenisová škola TALLENT
910
1
963
 
17.05.2021 15:54:17
28.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
910
1
99
dle nvk
23.05.2021 14:35:05
29.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
910
1
167
 
25.05.2021 21:07:36
30.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
910
1
174
 
25.05.2021 21:09:41
31.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
910
1
116
dle nvk
31.05.2021 18:46:42
32.
Urbánek Jan 09.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
910
1
247
volná karta
31.05.2021 19:20:19

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Matouš 28.04.2007 TJ Radlice
910
1
 
 
31.05.2021 14:17:19
2.
Trojan Ondřej 24.01.2007 TK Ruzyně Praha
897
3
 
 
08.06.2021 14:02:50
3.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
536
4
 
 
08.06.2021 17:16:58
4.
Tůma Matouš 18.08.2008 TJ Tatran Střešovice
910
1
549
 
10.06.2021 12:11:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
433
6
14
odhlášeno hráčem
28.04.2021 14:27:26
2.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
79
25
44
odhlášeno hráčem
11.05.2021 20:55:04
3.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Kročehlavy
182
12
87
odhlášeno hráčem
31.05.2021 14:49:53
4.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
727
3
392
odhlášeno hráčem
03.06.2021 19:24:29
5.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
791
3
227
odhlášeno hráčem
04.06.2021 07:19:54
6.
Voplakal Martin 18.08.2007 TJ Radlice
587
4
 
odhlášeno hráčem
04.06.2021 08:10:40
7.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
29
45
 
odhlášeno hráčem
04.06.2021 10:05:35
8.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
910
1
330
odhlášeno hráčem
05.06.2021 10:48:01
9.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
668
3
148
odhlášeno hráčem
06.06.2021 18:13:58
10.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
483
4
256
odhlášeno hráčem
08.06.2021 18:48:39
11.
Bardoděj Aleš 30.08.2008 Lokomotiva Praha
910
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2021 11:12:13
12.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
322
6
84
odhlášeno hráčem
10.06.2021 14:06:30