Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  odložené A2
Pořadatel:  TK Havířov, z.s.
Datum:  04.-08.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Petrofský David
 
 
 
Kliment Matúš
6:3, 6:3
 
Žiška Štěpán
6:2, 6:1
 
Postupa Martin
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Buba Alexej
 
Lebiš Josef
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Sýkora Jan
 
Svoboda Josef
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Grois Ondřej
 
Raštica Jan
7:6 (6), 6:4
 
 
 
Rojíček Daniel
6:4, 6:1
 
Brückner David
6:2, 6:1
 
Jendřejek Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Václavík Miroslav
 
Mück Filip
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Kovář Adam
 
Valenta Ondřej
7:6 (7), 6:2
 
Zagól Jakub
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Hanačík Antonín
 
Pešat Oliver
6:4, 6:2
 
 
 
Čech Marek
4:6, 6:4, 6:3
 
Spáčil Jan
6:4, 6:3
 
Vymazal Kryštof
6:2, 7:6 (0)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Káňa Viktor
 
Zerai Rayen
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Váňa Tomáš
 
Blaška Sebastian
7:6 (7), 6:2
 
Hrbáč Jan
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Pospíšil Matěj
 
Škrlík Mathias
6:3, 0:6, 6:1
 
 
 
Klimša Ondřej
6:3, 6:1
 
Kozel Aleš
6:1, 6:2
 
Střílka Sven
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Šima Patrik
 
Jányš Albert
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Macháček David
 
Robenek Štěpán
scr.
 
Čank Tobiáš
6:2, 7:5
 
 
1:6, 6:2, 6:2
 
Dvořák Filip
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na neděli 8.8.2021 v 9.30 hod. - finále dvouhry, Hráč Čank skrečoval utkání dvouhry z důvodu onemocnění, následně i utkání čtyřhry.
Počet účastníků39
NasazeníBH
Petrofský David 3045
Dvořák Filip 3635
Raštica Jan 4235
Pospíšil Matěj 4335
Škrlík Mathias 4930
Pešat Oliver 5230
Hanačík Antonín 5630
Grois Ondřej 7025
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 512312

Petrofský David - Dvořák Filip
 
 
 
Lebiš Josef - Macháček David
6:1, 6:2
 
Vymazal Kryštof - Kliment Matúš
6:1, 6:2
 
Hrbáč Jan - Střílka Sven
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 0:6, 1:0 (2)
 
Jendřejek Daniel - Rojíček Daniel
 
Hanačík Antonín - Brückner David
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Váňa Tomáš - Robenek Štěpán
 
Kozel Aleš - Mück Filip
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Spáčil Jan - Klimša Ondřej
 
Jányš Albert - Buba Alexej
6:2, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Čank Tobiáš - Zerai Rayen
 
Káňa Viktor - Postupa Martin
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Pešat Oliver - Kovář Adam
 
Škrlík Mathias - Sýkora Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Žiška Štěpán - Raštica Jan
 
Blaška Sebastian - Valenta Ondřej
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
 
scr.
 
Pospíšil Matěj - Grois Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na neděli 8.8.2021 v 12.30 hod. - finále čtyřhry,
Počet dvojic17
NasazeníBH
Petrofský David 3045
Dvořák Filip 3635
Raštica Jan 4235
Pospíšil Matěj 4335
Škrlík Mathias 4930
Pešat Oliver 5230
Hanačík Antonín 5630
Grois Ondřej 7025
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 514312

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pospíšil Matěj11.03.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Grois Ondřej27.06.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.