Název: | LABEL DESIGN a.s. Open | Pořadatel: | F.H.TK Dobřichovice | Datum: | 17.-21.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Komínek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hošpes Matyáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Kvapil Tomáš | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | | 6:1, 7:6 (2) | | | |
| | | | | | |
Kolesár Matyáš | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kylsán Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Ondřej | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Erik | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dymák Filip | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman | 6:2, 2:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jirásek Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (4) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Volšička Michal | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Holub Martin | | | 2:6, 6:3, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Kleibl Samuel | 6:3, 3:6, 1:0 (10) | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Štěpán | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Braun Denis | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Jonáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kotrba Adam | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:1, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Haberkorn Luc | | | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Köhler Matěj | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Minx Vojta | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Jan | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Tikovský Jakub | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoštík Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | 6:1, 5:7, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Kozel Aleš | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Reitinger David | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Minx Jindřich | | | | | | |
| | | | | | |
Brettl Tobiáš | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kusý Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Háva Filip (platná licence A do 13.06.2022) |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Komínek Kryštof | 68 | 25 | Žahour Richard | 75 | 25 | Derenin Matyáš | 96 | 20 | Valenta Ondřej | 100 | 20 | Zeman Jakub | 104 | 20 | Kubec Filip | 110 | 15 | Martínek Tobiáš | 116 | 15 | Kylsán Jakub | 124 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 512280 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Janda Michal | 06.11.2008 | T.J. Sokol Lety | Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kozel Aleš | 28.11.2008 | Tenisový klub Eden HK | Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | Roubal Matěj | 31.01.2008 | TK Konstruktiva, z.s. |
|