Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
10.-14.09.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (A - 500)
Kódové číslo:
516261
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
Hrát se bude na 11 kurtech, v propozici turnaje je chybně uvedeno 8 kurtů.
V pátek ráno před začátkem kvalifikace je možná rozehrávka od 8:30 do 9:45 hod.
---------------------------------------------------------------------------------
2. AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY A ROZPISY
Po rozlosování budou aktuální informace (hrací plány, rozpisy utkání a výsledky) k dispozici na webu:
courthive.com/live/CTS
QR kód s touto adresou bude i k načtení na turnajové nástěnce.
---------------------------------------------------------------------------------
3. PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
Kvalifikace: pátek 10.9. do 10:00 hod. osobně, poté následuje los a nasazení prvních utkání.
Pokud po uzávěrce odhlášek (čtvrtek 18:00 hod.) zjistíte, že na páteční kvalifikaci nemůžete přijet, tak nás prosím informujte co nejdříve, abychom mohli oslovit hráče z řady náhradníků.
Hlavní soutěž: pátek 10.9. do 12:00 hod. na SMS nebo osobně, losování dvouhry po 16:00 hod.
Čtyřhra: do soboty 11.9. do 13:00 hod., přihlašovací listina bude na turnajové nástěnce od pátku, přihlásit se mohou i hráči z kvalifikace, max.počet 32 dvojic.
---------------------------------------------------------------------------------
4. ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
Z kurtů č. 2 a 3 bude bude k vidění živý přenos na:
vistasport.cz/VistaTV/VistaTV
Po skončení hracího dne budou na youtube Vistasport kanálu i záznamy.
---------------------------------------------------------------------------------
5. ZPŮSOB HRY
Kvalifikace:
dvouhra - za stavu 1:1 na sety Super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
Hlavní soutěž:
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "NO-AD" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu Super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
V kvalifikaci i v hlavní soutěži se ve dvouhře i ve čtyřhře uplatní "NO SERVICE LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě, popruhu či pásky a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje).
---------------------------------------------------------------------------------
6. PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM TURNAJE
Vrchní rozhodčí má právo kdykoli tento předpokládaný program turnaje změnit.
Pá 10.9. - kvalifikace 2hra: 32/16, 16/8
So 11.9. - 2hra: 48/32, 32/16, 4hra: 32/16
Ne 12.9. - 2hra: 16/8, 4hra: 16/8, 8/4
Po 13.9. - 2hra: 8/4, 4/2, 4hra: 4/2
Út 14.9. - 2hra: 2/1, 4hra: 2/1
---------------------------------------------------------------------------------
7. UBYTOVÁNÍ
Restaurace a penzion Na Sklepích, Pardubická 258, Chrudim
www.nasklepich.cz/cs/rezervace
tel.: 463 035 005
300 m od tenisového areálu pěšky přes park, parkování zdarma

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
29
45
 
 
04.06.2021 10:10:04
2.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
30
45
 
 
24.08.2021 20:27:55
3.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
41
35
 
 
07.08.2021 23:37:18
4.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
42
35
1
 
27.05.2021 13:35:47
5.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
44
35
 
 
17.08.2021 15:59:03
6.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
48
30
 
 
17.08.2021 15:57:34
7.
Škrlík Mathias 19.02.2008 LTK Liberec
49
30
12
 
20.06.2021 13:21:17
8.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
56
30
 
 
14.06.2021 17:03:53
9.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
68
25
2
 
26.05.2021 11:01:16
10.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
70
25
 
 
17.08.2021 20:27:35
11.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
73
25
3
 
13.06.2021 20:39:17
12.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Písek
75
25
28
 
30.08.2021 09:26:46
13.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
77
25
 
 
17.06.2021 09:00:11
14.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
79
25
44
 
08.08.2021 06:24:18
15.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
82
20
4
 
05.07.2021 19:41:22
16.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
85
20
 
 
23.08.2021 12:16:09
17.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
95
20
 
 
15.06.2021 10:49:56
18.
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
97
20
 
 
28.07.2021 12:40:07
19.
Kovář Adam 21.11.2007 TK Na Dolině o.s.
99
20
 
 
12.08.2021 23:20:41
20.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
100
20
 
 
15.08.2021 06:37:25
21.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
104
20
31
 
19.08.2021 12:32:30
22.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
108
20
24
 
22.06.2021 23:27:58
23.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
111
15
56
 
14.05.2021 09:25:51
24.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
111
15
5
 
29.06.2021 09:08:41
25.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
113
15
18
 
05.08.2021 11:17:33
26.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
116
15
80
 
13.08.2021 11:21:31
27.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB
117
15
20
 
20.08.2021 08:13:40
28.
Kylsán Jakub 07.01.2007 TK Pelhřimov
124
15
 
 
06.08.2021 22:26:11
29.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
129
15
26
volná karta ČTS
16.06.2021 07:53:50
30.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
137
15
8
 
11.08.2021 14:36:39
31.
Kvapil Tomáš 23.08.2008 TK Frýdlant v Čechách
139
15
97
volná karta
09.08.2021 18:58:47
32.
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha
177
12
23
 
04.08.2021 18:01:05
33.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
181
12
21
 
13.07.2021 10:46:48
34.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
212
12
10
 
06.08.2021 12:54:45
35.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
216
12
17
 
12.05.2021 11:13:37
36.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
232
9
 
volná karta pořadatele
30.08.2021 23:51:42
37.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
235
9
9
 
14.08.2021 14:05:53
38.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
252
9
48
volná karta ČTS
29.07.2021 23:08:47
39.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
258
9
 
volná karta pořadatele
29.08.2021 16:42:59
40.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Slavia Plzeň
410
6
78
volná karta pořadatele
20.08.2021 13:17:35
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
127
15
57
 
21.06.2021 17:55:23
2.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
150
15
 
 
18.07.2021 21:18:30
3.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TJ Brno-Komín
157
15
 
 
22.08.2021 09:47:49
4.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Kročehlavy
182
12
87
 
23.05.2021 22:18:45
5.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
186
12
325
 
09.05.2021 16:38:06
6.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
187
12
 
 
10.05.2021 21:57:48
7.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
189
12
51
 
21.08.2021 18:20:55
8.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
196
12
46
 
29.07.2021 16:09:10
9.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
211
12
337
 
14.08.2021 15:26:30
10.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
218
12
62
 
27.07.2021 12:02:25
11.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
221
9
79
 
27.08.2021 11:39:22
12.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
226
9
116
 
26.03.2021 07:52:48
13.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
235
9
160
 
08.04.2021 09:50:10
14.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
245
9
224
 
31.08.2021 08:55:58
15.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov, z.s.
256
9
54
 
15.08.2021 16:28:45
16.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
262
9
29
 
19.08.2021 11:27:51
17.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 Severočeská tenisová o.s.
269
9
 
 
30.04.2021 13:16:17
18.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
289
9
101
 
15.03.2021 08:30:18
19.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
289
9
25
 
31.08.2021 11:06:06
20.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
309
9
72
 
07.08.2021 13:50:37
21.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
311
9
34
 
13.06.2021 17:02:07
22.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
320
6
42
 
22.08.2021 16:01:06
23.
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov
320
6
36
 
28.08.2021 10:00:01
24.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
348
6
214
 
31.08.2021 08:29:46
25.
Laššan Radek 10.08.2009 HTK Třebíč
349
6
60
volná karta ČTS
16.08.2021 19:42:56
26.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
383
6
74
volná karta ČTS
24.08.2021 15:46:05
27.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
418
6
64
volná karta ČTS
27.08.2021 08:05:56
28.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
563
4
94
volná karta pořadatele
24.08.2021 22:03:23
29.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
709
3
86
 
04.07.2021 13:12:34
30.
Grof Tomáš 04.04.2007 TC Chrudim z.s.
768
3
 
volná karta pořadatele
23.08.2021 18:56:47
31.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
910
1
124
volná karta pořadatele
22.08.2021 19:48:50
32.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
910
1
149
 
29.08.2021 07:35:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s.
431
6
 
 
27.06.2021 21:45:59
2.
Komrska Vít 23.08.2007 TC Brno.
551
4
 
 
26.07.2021 15:49:38
3.
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny
910
1
522
 
12.08.2021 19:00:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
433
6
14
odhlášeno hráčem
27.05.2021 21:58:33
2.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
62
30
 
odhlášeno hráčem
27.06.2021 13:12:33
3.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
551
4
195
odhlášeno hráčem
21.08.2021 17:03:22
4.
Dvořák Šimon 24.02.2007 LTC Tábor 1903
163
12
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 17:54:07
5.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
36
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 07:19:17
6.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 09:08:05
7.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
683
3
210
odhlášeno hráčem
28.08.2021 22:00:45
8.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
247
9
19
odhlášeno hráčem
01.09.2021 08:52:15
9.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
613
4
470
odhlášeno hráčem
01.09.2021 15:37:56
10.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
207
12
83
odhlášeno hráčem
02.09.2021 21:23:39
11.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
52
30
 
odhlášeno hráčem
02.09.2021 22:06:14
12.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
829
3
63
odhlášeno hráčem
03.09.2021 09:25:32
13.
Koutník Tomáš 10.04.2009 Tenisový klub Eden
490
4
149
odhlášeno hráčem
03.09.2021 18:47:57
14.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
45
30
 
odhlášeno hráčem
03.09.2021 21:04:44
15.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
601
4
101
odhlášeno hráčem
04.09.2021 07:42:48
16.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
269
9
 
odhlášeno hráčem
04.09.2021 10:44:32
17.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
609
4
124
odhlášeno hráčem
04.09.2021 10:53:21
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
94
20
 
odhlášeno hráčem
04.09.2021 11:48:10
19.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
910
1
69
odhlášeno hráčem
04.09.2021 11:52:46
20.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
279
9
6
odhlášeno hráčem
05.09.2021 13:26:44
21.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
156
15
 
odhlášeno hráčem
08.09.2021 07:03:48
22.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
300
9
75
odhlášeno hráčem
08.09.2021 16:56:30
23.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
297
9
101
odhlášeno hráčem
08.09.2021 19:20:57
24.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
287
9
154
odhlášeno hráčem
09.09.2021 07:16:07
25.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
358
6
205
odhlášeno hráčem
09.09.2021 07:16:36
26.
Svoboda Adam 26.03.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
197
12
 
odhlášeno hráčem
09.09.2021 07:26:45
27.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
127
15
22
odhlášeno hráčem
09.09.2021 12:02:50
28.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
110
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2021 12:56:05
29.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
188
12
306
odhlášeno hráčem
09.09.2021 14:25:13
30.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
138
15
32
odhlášeno hráčem
09.09.2021 16:42:51