Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Sportclub Řevnice, z.s.
Datum:  30.08-01.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Mutl Antonín
 
 
 
Votava Lukáš
scr.
 
Janda Michal
6:1, 6:2
 
Bláha Karel
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Janoštík Lukáš
 
Hošpes Matyáš
6:1, 5:7, 1:0 (2)
 
 
 
Šupáček Čeněk
6:1, 6:3
 
Janda Jan
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
Holec Jáchym
7:6, 6:3
 
Hovorka Hugo
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Tuček Matěj
 
Boháč Antonín
6:1, 6:1
 
 
 
Kohout Jan
6:4, 6:4
 
Horský Adam
7:5, 6:2
 
Dejmek Adam Jan
6:3, 6:1
 
Freiberg Radim
6:4, 6:1
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Tikovský Jakub
 
Prášek Nello Daniel
7:6, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kohout Adam
 
Bělohlávek Petr
6:3, 6:2
 
Pugner Adam
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Kraus Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Mottl Michal (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: časový plán: (9:00-Votava,Janda M.,Šupáček,JandaJ.,Holec,Hovorka), (10:15-Kohout J.,Horský,Dejmek,Freiberg,Bělohlávek,Pugner), (11:30-Mutl,Hošpes,Tuček), (12:45-Boháč,Tikovský,Kraus), (14:15-Bláha,Janoštík,Prášek,Kohout A.) místo třetího setu supertiebreak, ve čtyřhřče nadto NO AD, uzávěrka přihlášek ve 14:30 příjezd možný pouze Karlštejnskou ulicí, kurty jsou cca 200m od lávky vedle fotbalu v pondělí hrajeme dvouhry do čtvrtfinále (předkola a první kola) a čtyřhry do SF
Počet účastníků22
NasazeníBH
Mutl Antonín 18512
Kraus Matyáš 2459
Hošpes Matyáš 2759
Tikovský Jakub 3296
Janoštík Lukáš 3416
Tuček Matěj 3576
Prášek Nello Daniel 4056
Boháč Antonín 4096
Kategorie : 4Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 512243

Mutl Antonín - Kraus Matyáš
 
Šupáček Čeněk - Janda Jan
6:3, 6:0
 
Pugner Adam - Janoštík Lukáš
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Votava Lukáš - Freiberg Radim
6:2, 6:0
 
Hovorka Hugo - Bělohlávek Petr
6:3, 6:3
 
Janda Michal - Tuček Matěj
6:0, 6:0
 
Kohout Adam - Kohout Jan
7:6, 6:3
 
Tikovský Jakub - Hošpes Matyáš
6:2, 6:2
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Mutl Antonín 18512
Kraus Matyáš 2459
Hošpes Matyáš 2759
Tikovský Jakub 3296
Janoštík Lukáš 3416
Tuček Matěj 3576
Janda Michal 4594
Pugner Adam 4724
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 514243

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bělohlávek Petr11.01.2011Sportclub Řevnice, z.s.
Janda Jan18.08.2010Sportclub Řevnice, z.s.
Hovorka Hugo21.04.2011Sportclub Řevnice, z.s.