Komínek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mallát Roman | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Fencl Tomáš | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Josef | | | | 5:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kunst Filip | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fejka Matěj | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dufek Pavel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Prášek Luca Samuel | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Bryol Filip | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Tikovský Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Dujka Dominik | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jirásek Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Mazal Matyáš | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Růžička Jan | 6:3, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Prášek Nello Daniel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Patrik | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Kreysa Jan | 4:6, 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Rychnavský Jonáš | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Dzúr Štěpán | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Kozel Aleš | | | | 6:7, 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Ondřej | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Martin | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Psota Jan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
STRNAD Daniel | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laššan Radek | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Komrska Vít | 1:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hlavnička Martin | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hašek Antonín | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Jan | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kusý Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hradský Lukáš (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 23.08.2021
8:30 dvouhra semifinále, následuje dvouhra finále, čtyřhra nebude dříve než 10:00.
|
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Komínek Kryštof | 68 | 25 | Žahour Richard | 75 | 25 | Chodora Radek | 77 | 25 | Bryol Filip | 100 | 20 | Zeman Jakub | 104 | 20 | Rat Daniel | 129 | 15 | Kotrc Aleš | 137 | 15 | Holub Jakub | 143 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 512203 |
|
|