Český tenisový svaz
Název:
TECNIFIBRE CUP
Datum:
07.-09.08.
Pořadatel:
LTC Beroun, z.s. (C - 250)
Kódové číslo:
516168
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Novák Antonín
Karly Machové 1503
266 01 Beroun - Město
Tel. (1):
777 288 879
Tel. (2):
608 856 795
E-mail:
masters10@atlas.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
185
12
55
volná karta
06.08.2021 09:45:11
2.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
245
9
 
 
05.05.2021 10:20:36
3.
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Olymp Praha
275
9
327
 
05.08.2021 10:29:25
4.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
289
9
101
 
04.08.2021 13:11:43
5.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
350
6
170
 
04.08.2021 21:13:06
6.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
405
6
274
 
15.05.2021 16:12:11
7.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
409
6
73
volná karta
05.08.2021 12:17:38
8.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
445
4
205
 
04.08.2021 20:18:48
9.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
472
4
140
 
04.08.2021 20:21:14
10.
Křivanec Jakub 10.11.2008 Dioss Nýřany
476
4
304
 
30.07.2021 12:36:44
11.
Horák Vojtěch 16.12.2008 TK Roja Příbram z.s.
768
3
583
 
03.08.2021 22:41:29
12.
Pech Karel 03.07.2007 Lokomotiva Zdice
810
3
 
 
03.08.2021 13:43:27
13.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
910
1
235
 
13.05.2021 13:00:09
14.
Masopust Matěj 20.04.2010 LTC Beroun, z.s.
910
1
1328
 
30.06.2021 20:09:46
15.
Kaloš Jan 21.06.2010 LTC Beroun, z.s.
910
1
1137
 
22.07.2021 14:50:36
16.
Korbel Dominik 12.05.2009 LTC Beroun, z.s.
910
1
940
 
23.07.2021 14:58:32
17.
Malina Tomáš 03.05.2007 LTC Beroun, z.s.
910
1
 
 
28.07.2021 10:17:59
18.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
910
1
493
 
31.07.2021 23:45:00
19.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
910
1
111
 
04.08.2021 09:00:50
20.
Bláha Karel 22.07.2009 TK Oáza Říčany
910
1
361
 
04.08.2021 13:11:19
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
631
4
218
odhlášeno hráčem
17.07.2021 17:13:18
2.
Guerra Feijó Tomáš 06.02.2011 TC VŠ Praha
910
1
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 17:05:19
3.
Janda Michal 06.11.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
459
4
381
odhlášeno hráčem
31.07.2021 18:18:08
4.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 09:04:50