Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Prácheňský pohár
Pořadatel:
TK Horažďovice
Datum:
30.07-01.08.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Svoboda Patrik
(1)
Svoboda
Svoboda
Sameš Denis
6:2, 6:0
Potecký
Potecký Václav
6:0, 6:0
Svoboda
Janota Jan
6:3, 6:2
Návrat
Návrat Viktor
6:0, 6:0
Luxa
Luxa Tommy
(6)
6:0, 6:0
Luxa
Hnát Samuel
6:0, 6:0
Svoboda
Mareš Armin
(4)
6:0, 6:0
Mareš
Mareš
Hůrka Martin
6:3, 6:1
Hůrka Martin
Hůrka Marek
6:2, 6:2
Mareš
Vačkář Denis
6:4, 7:5
Šmejc Jakub
Šmejc Jakub
6:0, 6:1
Krisman
Krisman Vojtěch
(7)
6:1, 6:1
Krisman
Svoboda
6:0, 6:1
Silovský
Silovský Adam
(8)
Silovský
Slavík Jan
6:3, 3:6, 6:2
Vačkář Radek
Vačkář Radek
7:5, 7:5
Kužílek
Toninger Viktor
6:1, 6:1
Řehoř
Řehoř Benjamín
6:0, 6:0
Kužílek
6:1, 6:3
Kužílek
Kužílek Jan
(3)
Šmejc Dominik
Karhánek Samuel
6:4, 6:1
Podlipský
Podlipský David
(5)
6:0, 6:0
Podlipský
Tesař Daniel
6:1, 6:0
Diviš
Diviš Dominik
7:6, scr.
Šmejc Dominik
Hlaváč Zbyněk
6:1, 6:1
Hlaváč
Poul Milan
6:4, 6:2
Šmejc Dominik
6:0, 6:1
Šmejc Dominik
Šmejc Dominik
(2)
Rozhodčí turnaje:
Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2024)
Hrací plán byl automaticky vylosován
29.07.2022 18:09:12
Počet účastníků
26
Nasazení
CŽ
BH
Svoboda Patrik
87
15
Šmejc Dominik
218
9
Kužílek Jan
253
6
Mareš Armin
351
6
Podlipský David
369
4
Luxa Tommy
373
4
Krisman Vojtěch
549
4
Silovský Adam
557
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 512125
Svoboda Patrik
-
Luxa Tommy
(1)
Svoboda
-
Luxa
Svoboda
-
Luxa
Hůrka Marek
-
Sameš Denis
6:0, 6:1
Hůrka Marek
-
Sameš
Toninger Viktor
-
Hlaváč Zbyněk
6:4, 6:1
Svoboda
-
Luxa
Mareš Armin
-
Hnát Samuel
(4)
6:1, 6:0
Mareš
-
Hnát
Mareš
-
Hnát
Vačkář Denis
-
Vačkář Radek
6:0, 6:1
Vačkář Denis
-
Vačkář Radek
Svoboda
-
Luxa
6:0, 6:0
Potecký
-
Silovský
Potecký Václav
-
Silovský Adam
Podlipský
-
Kužílek
6:1, 6:1
Podlipský
-
Kužílek
Podlipský David
-
Kužílek Jan
(3)
Podlipský
-
Kužílek
Hůrka Martin
-
Krisman Vojtěch
6:0, 6:2
Hůrka Martin
-
Krisman
Diviš Dominik
-
Návrat Viktor
6:1, 6:1
Hůrka Martin
-
Krisman
4:6, 6:2, 1:0 (9)
Šmejc Dominik
-
Šmejc Jakub
Šmejc Dominik
-
Šmejc Jakub
(2)
Rozhodčí turnaje:
Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2024)
Hrací plán byl automaticky vylosován
30.07.2022 13:24:08
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Svoboda Patrik
87
15
Šmejc Dominik
218
9
Kužílek Jan
253
6
Mareš Armin
351
6
Podlipský David
369
4
Luxa Tommy
373
4
Krisman Vojtěch
549
4
Silovský Adam
557
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 514125
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Toninger Viktor
11.11.2010
TK Horažďovice