Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Oáza Říčany
Pořadatel:
TK Oáza Říčany
Datum:
24.-26.07.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Jandík Patrik
Jandík
Jandík
Škopek David
7:5, 6:1
Škopek
Poslušný Adam
6:0, 6:0
Jandík
Štěpánek Kryštof
6:0, 2:1, scr.
Štěpánek Kryštof
Kopylov Danil
6:0, 6:0
Fric
Mareš Armin
6:1, 6:0
Fric
Fric Adam
6:3, 6:1
Bisek Jan Marek
Růžička Richard
6:4, 6:3
Růžička
Nenadál Richard
6:2, 6:1
Virag
Kovář Josef
6:1, 7:5
Virag
Virag Martin
6:4, 6:1
Bisek Jan Marek
Drul Matvij
6:2, 6:4
Pelant
Pelant Jan
6:2, 6:0
Bisek Jan Marek
Kašík Daniel
6:0, 6:1
Bisek Jan Marek
Bisek Jan Marek
6:0, 6:1
Bisek Jan Marek
Bisek Martin Jakub
6:1, 6:2
Bisek Martin Jakub
Kedra Michael RonLD
6:2, 6:1
Dejmek
Zaporozhchenko Yehor
6:4, 6:0
Dejmek
Dejmek Adam Jan
6:2, 6:0
Dejmek
Růžek Matyáš
scr.
Berksoy
Berksoy Albert
7:6, 5:7, 1:0 (2)
Berksoy
Diefenbach Louis
3:6, 7:6, 1:0 (4)
Janda
Janda Michal
6:3, 6:3
Roubík
Tikovský Jakub
6:2, 7:6
Tikovský
Ambrož Bruno
7:5, 3:6, 1:1 (9)
Tikovský
Vedral Tomáš
6:2, 7:5
Vedral
Vokroj Marek
6:1, 6:1
Roubík
Bláha Karel
6:2, scr.
Roubík
Roubík Martin
6:3, 6:3
Roubík
Štěpánek Adam
7:5, 6:0
Štěpánek Adam
Sedlatý Matěj
1:0, scr.
Počet účastníků
31
Nasazení
CŽ
BH
Jandík Patrik
232
9
Sedlatý Matěj
269
9
Bisek Jan Marek
303
9
Bisek Martin Jakub
303
9
Tikovský Jakub
329
6
Fric Adam
350
6
Růžička Richard
383
6
Janda Michal
459
4
Kategorie : 4
Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 512114
Janda Michal
-
Tikovský Jakub
Janda
-
Tikovský
Vedral
-
Dejmek
Vedral Tomáš
-
Dejmek Adam Jan
6:3, 6:4
Vedral
-
Dejmek
Vokroj Marek
-
Ambrož Bruno
7:6, 6:1
Vedral
-
Dejmek
Virag Martin
-
Nenadál Richard
6:4, 6:3
Zaporozhchenko
-
Diefenbach
Zaporozhchenko Yehor
-
Diefenbach Louis
6:3, 6:3
Škopek
-
Bisek Jan Marek
2:2, scr.
Škopek
-
Bisek Jan Marek
Škopek David
-
Bisek Jan Marek
Vedral
-
Dejmek
Bisek Martin Jakub
-
Mareš Armin
6:4, 6:4
Bisek Martin Jakub
-
Mareš
Bisek Martin Jakub
-
Mareš
6:2, 6:1
Pelant
-
Kašík
Pelant Jan
-
Kašík Daniel
Roubík
-
Kovář
Roubík Martin
-
Kovář Josef
6:2, 4:6, 1:0 (10)
Roubík
-
Kovář
Štěpánek Adam
-
Štěpánek Kryštof
6:2, 6:0
Roubík
-
Kovář
6:0, 6:3
Jandík
-
Bláha
Jandík Patrik
-
Bláha Karel
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Jandík Patrik
232
9
Bisek Martin Jakub
303
9
Bisek Jan Marek
303
9
Tikovský Jakub
329
6
Janda Michal
459
4
Virag Martin
468
4
Ambrož Bruno
472
4
Vedral Tomáš
483
4
Kategorie : 4
Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 514114
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Matuška Václav
12.07.2007
I. ČLTPK Čerčany