Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  KBT Cup 2021
Pořadatel:  LTC Vysoké Mýto
Datum:  05.-07.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Jandík Patrik
 
 
 
Lyčka Teodor
6:3, 6:0
 
Papajík Jakub
6:4, 6:2
 
Schneider Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Klacek  Tadeáš
 
Gebel Jáchym
6:4, 6:0
 
 
 
Kuneta Tadeáš
6:0, 6:0
 
Krsička David
4:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Hamerník Daniel
6:0, 6:0
 
Hájek Ondřej
6:2, 6:4
 
 
0:6, 6:0, 1:0 (12)
 
Bajgar Filip
 
Klíma Filip
4:6, 7:5, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Mazal Jiří
 
Šmejc Jakub
scr.
 
Vostřel Vojta
7:6 (4), 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Sirotek Oskar
 
Makovský Šimon
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Šmejc Dominik
 
Adámek Matouš
6:2, 6:4
 
Roček Eduard
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Různar Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Drahoš Martin (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků21
NasazeníBH
Jandík Patrik 2329
Různar Kryštof 2479
Gebel Jáchym 2859
Sirotek Oskar 2899
Bajgar Filip 3586
Makovský Šimon 3996
Klíma Filip 4276
Klacek Tadeáš 4874
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 512048

Gebel Jáchym - Různar Kryštof
 
 
 
Šmejc Jakub - Roček Eduard
6:1, 4:6, 1:0 (12)
 
Hájek Ondřej - Krsička David
6:1, 6:1
 
Lyčka Teodor - Jandík Patrik
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Vostřel Vojta - Klacek  Tadeáš
 
Mazal Jiří - Kuneta Tadeáš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hamerník Daniel - Klíma Filip
 
Adámek Matouš - Šmejc Dominik
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Makovský Šimon - Bajgar Filip
 
Rozhodčí turnaje: Drahoš Martin (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Jandík Patrik 2329
Různar Kryštof 2479
Gebel Jáchym 2859
Bajgar Filip 3586
Makovský Šimon 3996
Klíma Filip 4276
Klacek Tadeáš 4874
Krsička David 8103
Kategorie : 4Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 514048

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrklovský David30.12.2008TK Pernštýn 1897 Pardubice
Rejlek Vojtěch05.08.2008LTC Vysoké Mýto

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Roček Eduard31.01.2011I.ČLTK Praha
Sirotek Oskar22.11.2008TJ Spoje Praha
Bajgar Filip25.02.2008Start Brno