Název: |
O Pohár města Dvora Králové |
Datum: |
01.-04.07. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
516025 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nápravník Roman |
: |
17. Listopadu 485 |
: |
544 01 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
604555064 |
E-mail: |
sport.tcdk@gmail.com |
Internet: |
www.tcdvurkralove.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE VE STŘEDU 30.6.2021 TELEFONICKY NEBO SMS (BUDE POTVRZENO ZĚPT) NA 604555064 DO 18 HOD., NEJLÉPE VŠAK MEZI 8 - 12 HOD.
V 18 30 HOD. BUDE PROVEDENO V KLUBOVNĚ LOSOVÁNÍ A ROZPIS ZÁPASŮ BUDE VYVĚŠEN NA CZTENIS DO 19 45 HOD.
VŠICHNI ÚČASTNÍCI SE ŘÍDÍ AKTUÁLNÍMI POKYNY VLÁDY ČR, MZ A NAS V DOBĚ KONÁNÍ TURNAJE A JSOU POVINNI PŘEDLOŽIT PŘI PREZENTACI ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ OBDRŽÍ E-MAILEM!!
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
ČTVRTEK 1.7.2021 DVOUHRA HS 1.+2. KOLO + 1. KOLO ČTYŘHŘY (ROZEHRA MOŽNÁ OD 7 30- 8 45 NA KURTECH 1-7)
PÁTEK 2.7.202121 DVOUHRA DO ČTVRTFINÁLE, ČTYŘHRA DO SEMIFINÁLE
SOBOTA 3.7.2021 DVOUHRA DO SEMIFINÁLE, SEMIFINÁLE + FINÁLE ČTYŘHRY
NEDĚLE 4.7.2021 SEMIFINÁLE + FINÁLE DVOUHRY
PLÁN TURNAJE SE MŮŽE ZMĚNIT DLE VÝVOJE POČASÍ A DLE VÝSLEDKŮ JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ!!
PO CELOU DOBU TURNAJE JE V AREÁLU TCDK ZAJIŠTĚNO OBČERSTVENÍ.
V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šnajdr Denis |
14.06.2007 |
TC Brno. |
65 |
30 |
|
|
10.05.2021 14:09:29 |
2. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
68 |
25 |
2 |
|
06.06.2021 21:23:17 |
3. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
77 |
25 |
|
|
14.06.2021 13:31:27 |
4. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
82 |
20 |
4 |
|
07.06.2021 19:11:11 |
5. |
Zachař Jan |
16.01.2007 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
85 |
20 |
|
|
16.06.2021 20:48:50 |
6. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
95 |
20 |
|
|
13.05.2021 10:55:44 |
7. |
Derenin Matyáš |
02.02.2007 |
LTK Liberec |
96 |
20 |
|
volná karta pořadatele |
23.06.2021 11:50:45 |
8. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
108 |
20 |
24 |
|
28.05.2021 00:01:28 |
9. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
111 |
15 |
56 |
|
14.05.2021 09:15:18 |
10. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
15 |
18 |
|
19.06.2021 10:38:51 |
11. |
Macháček David |
03.03.2008 |
TC BORS CLUB |
117 |
15 |
20 |
|
19.06.2021 11:21:52 |
12. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
129 |
15 |
26 |
|
12.05.2021 07:25:32 |
13. |
Kvapil Tomáš |
23.08.2008 |
TK Frýdlant v Čechách |
139 |
15 |
97 |
|
17.06.2021 19:40:59 |
14. |
Flídr Rodan |
12.12.2007 |
TO TJ Tesla Pardubice |
140 |
15 |
|
|
22.05.2021 12:30:30 |
15. |
Podrábský Miroslav |
15.08.2007 |
TJ Sparta Úpice |
141 |
15 |
|
|
24.05.2021 09:53:12 |
16. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
143 |
15 |
45 |
|
02.06.2021 12:45:10 |
17. |
Novák Filip Zdeněk |
26.01.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
152 |
15 |
|
|
15.06.2021 21:28:43 |
18. |
Jandík Tomáš |
29.08.2007 |
TO SK Žamberk |
156 |
15 |
|
|
14.06.2021 17:55:39 |
19. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
181 |
12 |
21 |
|
11.06.2021 19:50:38 |
20. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
182 |
12 |
87 |
|
12.05.2021 17:11:22 |
21. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
187 |
12 |
|
|
10.05.2021 21:47:56 |
22. |
Kozel Aleš |
28.11.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
188 |
12 |
306 |
|
14.06.2021 21:47:19 |
23. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
196 |
12 |
46 |
|
02.06.2021 22:14:38 |
24. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
200 |
12 |
37 |
|
23.05.2021 15:53:27 |
25. |
Holub Martin |
13.05.2008 |
TK Kvasiny |
211 |
12 |
337 |
|
13.06.2021 10:44:16 |
26. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
218 |
12 |
62 |
|
23.05.2021 17:34:26 |
27. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
226 |
9 |
116 |
|
22.03.2021 16:03:34 |
28. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
227 |
9 |
68 |
|
23.05.2021 15:54:33 |
29. |
Jandík Patrik |
25.09.2007 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
232 |
9 |
|
|
24.05.2021 00:20:40 |
30. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
240 |
9 |
|
|
13.05.2021 22:30:44 |
31. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
252 |
9 |
48 |
|
17.06.2021 19:53:46 |
32. |
Odstrčil Lukáš |
23.03.2007 |
ŽLTC Brno |
269 |
9 |
|
|
20.06.2021 15:20:21 |
33. |
Čížek David |
29.11.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
273 |
9 |
|
|
15.06.2021 09:34:39 |
34. |
Malý Jakub |
30.09.2007 |
Sokol Smiřice |
285 |
9 |
|
volná karta pořadatele |
05.05.2021 19:21:18 |
35. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
300 |
9 |
75 |
|
09.05.2021 06:55:07 |
36. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
320 |
6 |
36 |
volná karta pořadatele |
29.06.2021 19:45:37 |
37. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
341 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
20.06.2021 18:25:14 |
38. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
348 |
6 |
214 |
volná karta pořadatele |
07.06.2021 19:44:13 |
39. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
383 |
6 |
74 |
|
26.05.2021 15:56:30 |
40. |
Prášek Luca Samuel |
22.12.2008 |
Lokomotiva Trutnov |
459 |
4 |
140 |
|
09.06.2021 10:22:45 |
41. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
487 |
4 |
122 |
|
01.06.2021 04:54:42 |
42. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
490 |
4 |
149 |
|
02.06.2021 08:33:15 |
43. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
490 |
4 |
43 |
volná karta pořadatele |
29.06.2021 19:47:33 |
44. |
Holubář Mathias |
21.05.2007 |
Tenisový klub Eden HK |
551 |
4 |
|
|
12.06.2021 11:17:00 |
45. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
609 |
4 |
124 |
|
07.06.2021 07:32:08 |
46. |
Vondruška Viktor |
06.11.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
683 |
3 |
210 |
|
29.03.2021 10:44:16 |
47. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
683 |
3 |
203 |
|
20.06.2021 18:38:23 |
48. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
829 |
3 |
63 |
|
18.06.2021 08:16:59 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
189 |
12 |
51 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 07:16:02 |
2. |
Nedvěd Ondřej |
25.04.2007 |
LTK TEPLICE o.s. |
563 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 18:28:20 |
3. |
Hušek Richard |
11.07.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
613 |
4 |
470 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 12:18:48 |
4. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
36 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 20:08:54 |
5. |
Slavík Jakub |
18.10.2009 |
LTK Liberec |
810 |
3 |
149 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 10:13:40 |
6. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
289 |
9 |
101 |
odhlášeno hráčem |
14.06.2021 11:29:09 |
7. |
Špelda David |
08.02.2009 |
TJ Červený Kostelec |
737 |
3 |
486 |
odhlášeno hráčem |
14.06.2021 12:11:26 |
8. |
Kučírek Daniel |
01.08.2007 |
LTC Houštka |
101 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 07:17:43 |
9. |
Hanačík Antonín |
05.02.2007 |
TK Zlín |
56 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 07:41:30 |
10. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
694 |
3 |
110 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 12:09:50 |
11. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
910 |
1 |
228 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 13:06:27 |
12. |
Vlček Adam |
29.09.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
910 |
1 |
603 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 16:52:24 |
13. |
Nosek Jan |
27.03.2008 |
TK Kvasiny |
910 |
1 |
522 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 18:49:28 |
14. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
235 |
9 |
160 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 13:05:32 |
15. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
127 |
15 |
22 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 20:11:08 |
16. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
609 |
4 |
114 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 22:09:27 |
17. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
73 |
25 |
3 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 11:32:19 |
18. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
138 |
15 |
32 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 11:55:58 |
19. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
170 |
12 |
144 |
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 09:16:31 |
20. |
Mynář Karel |
11.12.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
709 |
3 |
340 |
odhlášeno pořadatelem |
25.06.2021 10:07:55 |
21. |
Krotký Michal |
27.11.2008 |
TC Jičín |
341 |
6 |
212 |
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 10:23:40 |
22. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
52 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 20:33:54 |
23. |
Prášek Nello Daniel |
22.07.2007 |
Lokomotiva Trutnov |
405 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
29.06.2021 09:05:32 |
24. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
221 |
9 |
79 |
odhlášeno pořadatelem |
29.06.2021 11:09:49 |
25. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 12:13:33 |
26. |
Pokorný Martin |
31.08.2007 |
TC Hořice |
413 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 15:10:27 |
27. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
116 |
15 |
80 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 17:24:27 |
|