Název: |
A2 |
Datum: |
29.05-02.06. |
Pořadatel: |
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
516017 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
: |
Hradecká 775/115 |
: |
500 11 Hradec Králové |
Tel. (1): |
722674616 |
E-mail: |
macura@sportparkhit.cz |
Poznámka pořadatele: KVALIFIKACE Z DŮVODŮ MALÉHOM POČTU PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČŮ ZRUŠENA!!! VŠICHNI HRÁČI JSOU PŘIJATI DO HLAVNÍ SOUTĚŽE!
ROZEHRÁVKY:
Po: 8:30-9:30, tréninky po domluvě po 18 hod.
Út: 8:00-9:00
St: 8:00-9:00
HRACÍ SYSTÉM:
Dvouhra - na 2 vítězné sety, pravidlo NO-LET
Čtyřhra - místo 3.sady super-tiebreak, pravidlo NO-AD a NO-LET
PROGRAM TURNAJE:
Pondělí 29.5.: kvalifikace
Úterý 30.5.: 1. kolo, 2. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry
Středa 31.5.: osmifinále dvouhry a osmifinále a čtvrtfinále čtyřhry
Čtvrtek 1.6.: čtvrtfinále a semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry
Pátek 2.6.: Finále dvouhry a finále čtyřhry
Prezentace do hlavní soutěže v pondělí 29.5. do 15:00 formou SMS na tel.: 722 674 616.
Z kvalifikace postupuje 8 hráčů do hlavní soutěže.
Startovné: kvalifikace 300,- hlavní soutěž 500,-
Losování proběhne po skončení kvalifikace. Následně bude na webu ČTS zveřejněn pavouk a rozpis zápasů.
Kontakt na vrchního rozhodčího:
722 674 616 - Macura Viktor
Možnosti ubytování:
Hotel Stadion - http://www.hotel-stadion.cz/
Hotel Hertz - https://www.hotelhertz.cz/cs/ubytovani-v-hradci-kralove/
Pokud se hráč včas neodhlásí nebo se prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
Turnaj bude probíhat v areálu SK HIT Hradec Králové, Hradecká 775/115, Hradec Králové.
Viktor Macura, SK HIT Hradec Králové z.s., 11.5.2023 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
7 |
45 |
|
pouze čtyřhra |
01.05.2023 18:43:42 |
2. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
12 |
45 |
|
|
06.04.2023 19:23:24 |
3. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
13 |
45 |
|
|
19.05.2023 09:03:05 |
4. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
20 |
45 |
3 |
|
09.05.2023 11:08:46 |
5. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
21 |
35 |
|
|
05.04.2023 13:17:25 |
6. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
26 |
35 |
|
|
19.04.2023 08:01:45 |
7. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
28 |
35 |
|
|
02.05.2023 10:22:50 |
8. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
32 |
35 |
|
|
08.05.2023 18:05:57 |
9. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
33 |
35 |
5 |
|
08.05.2023 12:59:39 |
10. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
35 |
30 |
|
|
02.05.2023 19:14:12 |
11. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
37 |
30 |
|
|
23.04.2023 14:27:38 |
12. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
38 |
30 |
|
|
25.04.2023 22:20:28 |
13. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
39 |
30 |
|
|
08.04.2023 20:12:28 |
14. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
4 |
|
24.04.2023 22:05:26 |
15. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
47 |
30 |
|
|
25.04.2023 09:27:34 |
16. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
48 |
25 |
|
|
06.04.2023 12:14:29 |
17. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
49 |
25 |
|
|
09.04.2023 08:10:27 |
18. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
50 |
25 |
|
|
06.04.2023 15:23:27 |
19. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
52 |
25 |
2 |
|
25.04.2023 00:01:36 |
20. |
Vrána Václav |
23.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
56 |
25 |
|
|
15.04.2023 15:53:19 |
21. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
66 |
25 |
|
|
26.04.2023 18:08:49 |
22. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
69 |
20 |
10 |
|
17.04.2023 12:15:03 |
23. |
Doležal David |
22.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
70 |
20 |
|
|
07.04.2023 14:10:21 |
24. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
71 |
20 |
15 |
|
07.04.2023 07:05:19 |
25. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
73 |
20 |
|
|
06.04.2023 23:55:00 |
26. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
75 |
20 |
68 |
|
15.04.2023 18:09:21 |
27. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
78 |
20 |
|
|
06.04.2023 19:33:23 |
28. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
79 |
20 |
|
|
06.04.2023 10:49:22 |
29. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
84 |
20 |
24 |
|
19.04.2023 23:02:08 |
30. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
91 |
20 |
11 |
|
20.04.2023 20:32:08 |
31. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
95 |
15 |
43 |
volná karta ČTS |
23.04.2023 12:04:53 |
32. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
97 |
15 |
|
volná karta pořadatele |
22.04.2023 06:29:59 |
33. |
Kouba Vojtěch |
22.01.2010 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
105 |
15 |
27 |
|
13.04.2023 13:24:18 |
34. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
118 |
15 |
25 |
|
21.04.2023 14:31:24 |
35. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
119 |
15 |
21 |
|
19.04.2023 19:52:24 |
36. |
Michel Maxim |
25.07.2010 |
I.ČLTK Praha |
121 |
15 |
49 |
volná karta ČTS |
28.04.2023 09:51:03 |
37. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
144 |
12 |
|
volná karta pořadatele |
10.05.2023 11:04:21 |
38. |
Lelek Petr |
14.04.2010 |
TK Hlinsko |
165 |
12 |
59 |
volná karta ČTS |
03.05.2023 12:54:53 |
39. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
188 |
9 |
|
volná karta pořadatele |
10.05.2023 11:09:12 |
40. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
392 |
6 |
18 |
|
06.04.2023 14:30:33 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šmejc Dominik |
20.06.2009 |
LTC Pardubice |
90 |
20 |
|
přijat do HS |
07.04.2023 21:32:07 |
2. |
Sandecky David |
24.07.2009 |
TC Brno. |
98 |
15 |
|
|
09.05.2023 22:04:52 |
3. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
100 |
15 |
|
|
25.04.2023 19:00:23 |
4. |
Vondráček Tomáš |
19.08.2009 |
TC Brno. |
108 |
15 |
|
|
28.05.2023 17:19:15 |
5. |
Vondruška Viktor |
06.11.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
122 |
15 |
|
|
21.04.2023 10:37:11 |
6. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
124 |
15 |
|
|
10.05.2023 14:28:53 |
7. |
Svoboda Jan |
04.11.2009 |
Start Brno |
139 |
12 |
|
|
28.05.2023 12:35:48 |
8. |
Vondráček Robert |
19.08.2009 |
TC Brno. |
142 |
12 |
|
|
28.05.2023 17:19:44 |
9. |
Majer Filip |
17.06.2009 |
Start Brno |
148 |
12 |
|
|
05.04.2023 07:05:56 |
10. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
158 |
12 |
|
|
22.04.2023 09:40:51 |
11. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
160 |
12 |
|
|
05.04.2023 10:53:30 |
12. |
Chovanec Samuel |
06.03.2009 |
SK Uherský Brod |
172 |
12 |
|
volná karta ČTS |
18.04.2023 20:37:57 |
13. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
185 |
12 |
71 |
|
08.05.2023 22:08:12 |
14. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
238 |
9 |
124 |
|
15.05.2023 17:08:28 |
15. |
Nosek Adam |
02.04.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
469 |
4 |
102 |
|
12.05.2023 14:10:22 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
228 |
9 |
45 |
odhlášeno hráčem |
19.04.2023 12:00:22 |
2. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
147 |
12 |
28 |
odhlášeno hráčem |
09.05.2023 16:28:58 |
3. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
101 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.05.2023 22:17:26 |
4. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
253 |
9 |
16 |
odhlášeno hráčem |
15.05.2023 09:05:35 |
5. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
55 |
25 |
6 |
odhlášeno hráčem |
15.05.2023 21:36:16 |
6. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
61 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2023 10:30:24 |
7. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
301 |
6 |
36 |
odhlášeno hráčem |
17.05.2023 11:10:56 |
8. |
Matějka Ondřej |
13.11.2009 |
TK Start Praha-Topolka |
139 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2023 18:34:34 |
9. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
258 |
9 |
33 |
odhlášeno hráčem |
18.05.2023 21:37:22 |
10. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2023 17:47:20 |
11. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
166 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 15:15:14 |
12. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
246 |
9 |
124 |
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 17:35:57 |
13. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
101 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 19:54:11 |
14. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
67 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 20:15:32 |
15. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
259 |
9 |
22 |
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 20:23:24 |
16. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
80 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2023 09:23:06 |
17. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
214 |
9 |
12 |
odhlášeno hráčem |
21.05.2023 16:27:33 |
18. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
177 |
12 |
26 |
odhlášeno hráčem |
22.05.2023 12:00:04 |
19. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
154 |
12 |
20 |
odhlášeno hráčem |
22.05.2023 23:21:25 |
20. |
Knoll Sebastian |
22.10.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
256 |
9 |
214 |
odhlášeno hráčem |
24.05.2023 10:22:29 |
21. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
109 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2023 11:06:30 |
22. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
54 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2023 20:50:37 |
23. |
Škopek David |
17.05.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
212 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2023 07:46:31 |
24. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
80 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2023 18:13:54 |
25. |
Nohejl Tomáš |
01.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
203 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2023 10:18:14 |
26. |
Kodada Jan |
23.06.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
170 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 11:46:59 |
27. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
166 |
12 |
315 |
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2023 12:36:24 |
28. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
59 |
25 |
7 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 14:33:19 |
29. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
163 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 15:04:10 |
30. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
131 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 16:14:22 |
31. |
Hlouch Sebastian |
29.07.2009 |
HTK Třebíč |
86 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 16:39:04 |
32. |
Horský Tobiáš |
22.12.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 16:52:18 |
33. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
68 |
20 |
29 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2023 17:08:45 |
34. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
314 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2023 17:25:11 |
35. |
Orlita Josef Sebastian |
11.08.2010 |
TK Zlín |
204 |
9 |
98 |
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2023 17:50:17 |
|