Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
22.-24.01. |
Pořadatel: |
jihomoravský (P - 600) |
Místo konání: |
Brno |
Kódové číslo: |
506940 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šafránek Štěpán |
Balbínova 30, | |
615 00 Brno | |
Tel. (1): |
732639691 |
E-mail: |
stepan@tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 25 |
35 |
05.01.2022 08:21:11 |
||
2. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 34 |
30 |
25.11.2021 09:08:31 |
||
3. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | 39 |
25 |
06.01.2022 07:49:05 |
||
4. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 41 |
25 |
02.01.2022 19:18:40 |
||
5. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | 53 |
20 |
24.11.2021 17:35:21 |
||
6. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 69 |
20 |
07.01.2022 13:05:54 |
||
7. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | 69 |
20 |
11.01.2022 08:31:06 |
||
8. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | 71 |
20 |
8 |
16.11.2021 10:24:03 |
|
9. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 71 |
20 |
9 |
17.11.2021 10:16:22 |
|
10. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 93 |
15 |
7 |
27.12.2021 11:47:45 |
|
11. |
Remeš Martin | 23.04.2008 | TK Zlín | 102 |
15 |
11.11.2021 13:29:29 |
||
12. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 124 |
12 |
4 |
18.11.2021 15:00:16 |
|
13. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 124 |
12 |
34 |
31.12.2021 17:16:04 |
|
14. |
Řezanina Matyáš | 22.01.2008 | SK Tenis Tišnov | 148 |
12 |
18.11.2021 10:01:41 |
||
15. |
Ondrůšek Antonín | 09.12.2008 | SK Uherský Brod | 166 |
9 |
02.11.2021 11:08:03 |
||
16. |
Kubát Jan | 10.07.2008 | TK Spartak Jihlava | 177 |
9 |
05.01.2022 18:55:29 |
||
17. |
Průdek Šimon | 23.03.2009 | TC BORS CLUB | 186 |
9 |
78 |
21.11.2021 00:15:09 |
|
18. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | 189 |
9 |
10.11.2021 03:36:04 |
||
19. |
Krajča Jakub | 24.01.2008 | TK Zlín | 198 |
9 |
15.01.2022 13:22:54 |
||
20. |
Hlouch Sebastian | 29.07.2009 | HTK Třebíč | 206 |
9 |
278 |
02.01.2022 14:17:58 |
|
21. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | 208 |
9 |
329 |
26.11.2021 14:04:00 |
|
22. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | 218 |
9 |
597 |
18.12.2021 08:50:52 |
|
23. |
Šrenk Jakub | 06.04.2008 | TC-MJ TENIS Líšeň | 233 |
6 |
09.12.2021 08:45:49 |
||
24. |
Doležal David | 22.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 234 |
6 |
72 |
03.11.2021 10:38:09 |
|
25. |
Bohatý Michal | 13.05.2009 | TC Bajda Kroměříž | 238 |
6 |
117 |
09.01.2022 11:05:04 |
|
26. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 274 |
6 |
95 |
03.12.2021 20:18:34 |
|
27. |
Vondráček Tomáš | 19.08.2009 | TC Brno. | 275 |
6 |
111 |
08.12.2021 19:23:00 |
|
28. |
Jurda Mikuláš | 10.12.2008 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 285 |
6 |
04.11.2021 07:20:46 |
||
29. |
Mrkvica Dominik | 19.09.2008 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 288 |
6 |
04.11.2021 12:59:05 |
||
30. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 295 |
6 |
88 |
06.01.2022 06:50:08 |
|
31. |
Brtník Jan | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 316 |
6 |
184 |
volná karta JmTS | 03.12.2021 20:23:01 |
32. |
Vondráček Robert | 19.08.2009 | TC Brno. | 327 |
6 |
156 |
volná karta JmTS | 10.12.2021 18:35:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Nekut Antonín | 25.10.2008 | BLTC Brno | 370 |
4 |
přijat do hlavní soutěže | 02.11.2021 12:52:59 |
|
2. |
Kašparovský Nikola | 16.09.2009 | BLTC Brno | 412 |
4 |
179 |
volná karta JmTS | 01.11.2021 16:46:58 |
3. |
Přikryl Tomáš | 12.06.2008 | LTC Velen Boskovice | 441 |
4 |
volná karta pořadatele | 09.01.2022 20:22:09 |
|
4. |
Hegr Tomáš | 04.02.2009 | TJ Kraví Hora Brno | 459 |
4 |
317 |
volná karta JmTS | 01.11.2021 00:02:49 |
5. |
Kotek Dan | 03.06.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 574 |
3 |
501 |
přijat do hlavní soutěže | 02.11.2021 07:41:52 |
6. |
Žák Martin | 18.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 606 |
3 |
420 |
přijat do hlavní soutěže | 01.11.2021 06:39:15 |
7. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 606 |
3 |
48 |
přijat dle CŽ ml.žac. | 28.11.2021 17:46:13 |
8. |
Zmrzlý Tomáš | 10.03.2009 | TJ Kraví Hora Brno | 673 |
3 |
304 |
volná karta JmTS | 02.11.2021 10:41:14 |
9. |
Chovanec Samuel | 06.03.2009 | SK Uherský Brod | 723 |
1 |
345 |
volná karta pořadatele | 02.11.2021 17:51:52 |
10. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | 723 |
1 |
114 |
volná karta JmTS | 11.01.2022 08:32:17 |
11. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | 673 |
3 |
63 |
volná karta JmTS | 17.01.2022 07:35:54 |
12. |
Výmola Michal | 24.09.2010 | TK Zlín | 560 |
3 |
129 |
přijat finalista OP ml.žactva | 18.01.2022 11:57:24 |
13. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | 513 |
3 |
70 |
přijat vítěz OP ml.žactva | 18.01.2022 11:58:48 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 723 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2021 06:33:48 |
|
2. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | 152 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.11.2021 18:06:51 |
|
3. |
Michal Ondřej | 24.07.2009 | ŽLTC Brno | 723 |
1 |
1304 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2022 23:07:05 |
4. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | 327 |
6 |
712 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2022 15:34:28 |
5. |
Klíma Matyáš | 03.05.2008 | HTK Třebíč | 349 |
4 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2022 09:07:08 |
|
6. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 620 |
3 |
70 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2022 09:46:29 |
7. |
Majer Filip | 17.06.2009 | Start Brno | 723 |
1 |
395 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2022 18:04:18 |
8. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 275 |
6 |
93 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2022 10:50:16 |
9. |
Kij Tobias | 11.06.2008 | TK Třebíč | 349 |
4 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2022 11:07:27 |
|
10. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 330 |
4 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2022 11:12:11 |
|
11. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 395 |
4 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2022 11:12:41 |
|
12. |
VALOUCH Radim | 19.11.2008 | Jiskra Otrokovice | 384 |
4 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2022 11:31:15 |
|
13. |
Studený Václav | 11.10.2008 | Tenisový klub Tesla Brno | 441 |
4 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2022 13:41:42 |
|
14. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | 302 |
6 |
471 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2022 17:46:35 |
15. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 196 |
9 |
351 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2022 18:08:17 |
16. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | 449 |
4 |
298 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2022 07:39:56 |
17. |
Svoboda Jan | 04.11.2009 | Start Brno | 309 |
6 |
205 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2022 14:44:19 |
18. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | 295 |
6 |
202 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2022 15:11:34 |
19. |
Kuba Tomáš | 17.07.2008 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 209 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2022 20:50:17 |
|
20. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 33 |
30 |
odhlášeno pořadatelem | 20.01.2022 09:07:51 |
|
21. |
Všetečka Josef | 02.09.2009 | Start Brno | 294 |
6 |
156 |
odhlášeno pořadatelem | 20.01.2022 16:32:50 |
22. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 395 |
4 |
18 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2022 19:45:01 |
23. |
Mudra Pavel | 11.05.2008 | Tenisový klub Tesla Brno | 267 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 21.01.2022 09:08:37 |
|
24. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | 606 |
3 |
363 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2022 16:56:04 |
25. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | 166 |
9 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2022 17:35:18 |