Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
04.-06.02. |
Pořadatel: |
Praha (P - 800) |
Místo konání: |
Mezi sklady 107/3,Pha 4 |
Kódové číslo: |
506800 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Saic Pavel |
Mezi sklady 107/3 | |
140 00 Praha 4 | |
Tel. (1): |
604987733 |
E-mail: |
saic@tkk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 33 |
35 |
Prezentován | 27.11.2022 13:04:05 |
|
2. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | 34 |
35 |
Prezentován | 08.01.2023 13:52:26 |
|
3. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 40 |
35 |
Prezentován | 09.11.2022 08:00:58 |
|
4. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 53 |
25 |
4 |
Prezentován | 21.11.2022 21:46:32 |
5. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 60 |
25 |
Prezentován | 04.12.2022 10:57:45 |
|
6. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 70 |
20 |
2 |
Prezentován | 09.01.2023 19:07:49 |
7. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 71 |
20 |
6 |
Prezentován | 25.11.2022 22:54:51 |
8. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 85 |
20 |
10 |
Prezentován | 28.11.2022 10:31:52 |
9. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 85 |
20 |
Prezentován | 22.01.2023 15:21:25 |
|
10. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 87 |
20 |
68 |
Prezentován | 05.11.2022 21:58:18 |
11. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 92 |
15 |
62 |
Prezentován | 05.01.2023 07:20:41 |
12. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | 93 |
15 |
Prezentován | 29.01.2023 19:03:20 |
|
13. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 95 |
15 |
Prezentován | 02.11.2022 19:54:09 |
|
14. |
Luxa Tommy | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 100 |
15 |
29 |
Prezentován | 01.11.2022 11:19:47 |
15. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 107 |
15 |
Prezentován | 18.11.2022 13:21:39 |
|
16. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 131 |
12 |
24 |
Prezentován | 01.11.2022 07:21:15 |
17. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 150 |
12 |
Prezentován | 14.01.2023 09:53:19 |
|
18. |
Tichy Tomas | 10.08.2009 | TK Sport Kolovraty | 153 |
12 |
Prezentován | 12.11.2022 09:39:27 |
|
19. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 161 |
12 |
Prezentován | 02.01.2023 10:16:36 |
|
20. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | 162 |
12 |
25 |
Prezentován | 05.11.2022 21:02:17 |
21. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 179 |
12 |
51 |
Prezentován | 01.01.2023 09:54:30 |
22. |
Drlík Štěpán | 14.10.2009 | TJ Sokol Vysočany | 181 |
12 |
Prezentován | 27.12.2022 22:26:22 |
|
23. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 188 |
12 |
Prezentován | 14.01.2023 09:55:37 |
|
24. |
Krejčík David | 03.07.2009 | TC Tachlovice | 192 |
9 |
Prezentován | 28.12.2022 21:07:01 |
|
25. |
Matějka Ondřej | 13.11.2009 | TK Start Praha-Topolka | 199 |
9 |
Prezentován | 01.11.2022 07:27:06 |
|
26. |
Kodada Jan | 23.06.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 204 |
9 |
Prezentován | 01.11.2022 21:28:18 |
|
27. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 207 |
9 |
49 |
Prezentován | 17.12.2022 12:27:07 |
28. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 211 |
9 |
Prezentován | 25.01.2023 09:01:07 |
|
29. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | 214 |
9 |
315 |
Prezentován | 10.12.2022 08:42:10 |
30. |
Kocanda Petr | 19.07.2010 | TJ Spoje Praha | 249 |
9 |
105 |
Prezentován, dle nvk | 31.12.2022 17:39:34 |
31. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 293 |
6 |
95 |
Prezentován, dle nvk | 15.01.2023 11:58:19 |
32. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 312 |
6 |
94 |
Prezentován, dle nvk | 01.11.2022 21:48:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 216 |
9 |
Prezentován, přijat do hlavní soutěže | 09.01.2023 12:14:35 |
|
2. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 239 |
9 |
Prezentován, přijat do hlavní soutěže | 04.11.2022 15:09:15 |
|
3. |
Nohejl Tomáš | 01.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 244 |
9 |
Prezentován, přijat do hlavní soutěže | 08.01.2023 10:06:17 |
|
4. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 246 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 19.11.2022 11:49:39 |
|
5. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 277 |
9 |
216 |
Prezentován, přijat do hlavní soutěže dle nvk | 04.11.2022 09:20:13 |
6. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | 294 |
6 |
přijat do hlavní soutěže | 22.01.2023 19:47:18 |
|
7. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 302 |
6 |
124 |
Prezentován, dle nvk | 11.12.2022 18:15:25 |
8. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | 438 |
4 |
312 |
Prezentován, přijat do hlavní soutěže | 04.11.2022 20:44:14 |
9. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 507 |
4 |
Prezentován, | 30.01.2023 18:11:50 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | 343 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 17.11.2022 08:54:35 |
|
2. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 114 |
15 |
21 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2023 19:45:30 |
3. |
Dobyshev Yehor | 08.04.2010 | TK Sparta Praha | 396 |
6 |
445 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2023 15:00:01 |
4. |
Nováček Bořivoj | 12.06.2011 | I.ČLTK Praha | 613 |
3 |
60 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2023 20:10:36 |
5. |
Begun Rafael | 20.10.2009 | TJ Spoje Praha | 221 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2023 22:04:59 |
|
6. |
Bláha Karel | 22.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 235 |
9 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2023 21:47:22 |
|
7. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 236 |
9 |
20 |
IS: kolizní přihláška | 28.01.2023 12:00:04 |
8. |
Dvořák Mikuláš | 01.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 868 |
1 |
164 |
IS: lhůta 8 dní | 29.01.2023 19:02:38 |
9. |
Volín Vojtěch | 27.10.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 207 |
9 |
odhlášeno hráčem | 30.01.2023 05:09:32 |
|
10. |
Haskell Maximilian | 23.03.2009 | TK Sparta Praha | 341 |
6 |
odhlášeno hráčem | 30.01.2023 11:42:23 |
|
11. |
Voronin Mychajlo | 02.02.2009 | TO Bohemians Praha | 868 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2023 11:11:40 |
|
12. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 281 |
6 |
103 |
odhlášeno pořadatelem | 03.02.2023 11:31:58 |