Název: |
Halové MČR |
Datum: |
04.-07.03. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Kódové číslo: |
506700 |
Dvorců+povrch: |
3 rebound ace |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: Ve dvouhře i čtyřhře se uplatňuje pravidlo NO LET a hraje se SUPER TB na místo rozhodující sady. Ve čtyřhře navíc pravidlo NO AD.
Hotel TENNIS CLUB (HTC)
V rámci HMČR nabízí HTC zvýhodněné ubytování pro hráče, trenéry a doprovod.
V ubytování je zahrnuta snídaně, parkování, připojení na WIFI a prodloužený check-out do 12:00.
Při zadání hesla „MČR“ Vám z plné ceny bude strženo -10%.
Prosím ubytování rezervujte přes email: hotel@tennis-club.cz
V případě dotazů kontaktujte recepci na čísle: +420 604 222 433
TRÉNINKY
Trénink účastníků MČR je možný v pátek 3.3. od 17:00 do 19:00 na 3 dvorcích v hale místa konání při Hotelu Tennis Club. Rezervace je možná pouze u ředitele mistrovství Ondřeje Perůtky na čísle +420 602 876 271 (nejlépe formou SMS pro snadnou orientaci). Dvorce budou standardně rozděleny na 4 místa po 30 minutách (v případě velkého zájmu po 20 minutách).
Prezentace pouze formou SMS na tel. číslo - 725 806 513 - vrchní rozhodčí Ing. Petr Flašar v pátek 3.3.2023 dle možností prosím do 17:00 hod
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
25 |
45 |
|
|
17.12.2022 19:49:25 |
2. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
27 |
45 |
|
|
28.01.2023 23:33:58 |
3. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
28 |
35 |
|
poslední dle CŽ |
16.12.2022 22:24:28 |
4. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
33 |
35 |
|
nom Pha |
06.02.2023 19:52:25 |
5. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
34 |
35 |
|
nom Pha |
11.11.2022 11:14:01 |
6. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
36 |
35 |
|
JM |
07.02.2023 19:30:11 |
7. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
40 |
35 |
|
nom Pha |
09.02.2023 17:46:30 |
8. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
44 |
30 |
|
SM |
04.12.2022 11:05:49 |
9. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
44 |
30 |
|
VČ |
06.02.2023 18:04:43 |
10. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
46 |
30 |
|
SČ |
08.02.2023 07:26:34 |
11. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
48 |
30 |
3 |
JM |
08.02.2023 16:21:55 |
12. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
49 |
30 |
5 |
JM |
05.02.2023 17:43:09 |
13. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
50 |
30 |
|
volná karta ČTS |
06.02.2023 09:13:03 |
14. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
53 |
25 |
4 |
nom Pha |
02.11.2022 09:42:04 |
15. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
55 |
25 |
|
JČ |
16.02.2023 17:08:47 |
16. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
57 |
25 |
|
JM |
05.02.2023 17:31:49 |
17. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
58 |
25 |
|
volná karta ČTS |
07.02.2023 21:55:24 |
18. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
61 |
25 |
|
VČ |
05.02.2023 18:33:00 |
19. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
62 |
25 |
|
volná karta pořadatele |
01.02.2023 20:29:32 |
20. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
65 |
20 |
|
SM |
06.02.2023 10:14:42 |
21. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
70 |
20 |
2 |
volná karta ČTS |
20.02.2023 14:56:06 |
22. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
74 |
20 |
|
JM |
09.11.2022 21:15:03 |
23. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
75 |
20 |
|
StČ |
04.12.2022 22:19:32 |
24. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
85 |
20 |
10 |
volná karta ČTS |
28.11.2022 10:40:36 |
25. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
87 |
20 |
68 |
volná karta ČTS |
26.11.2022 20:58:00 |
26. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
96 |
15 |
7 |
volná karta ČTS |
22.02.2023 10:17:23 |
27. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
100 |
15 |
29 |
volná karta ČTS |
01.11.2022 11:22:07 |
28. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
101 |
15 |
|
VČ |
06.02.2023 16:43:48 |
29. |
Kužílek Jan |
21.06.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
120 |
15 |
|
ZČ |
19.02.2023 15:32:15 |
30. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
261 |
9 |
12 |
MČR ml.ž. |
21.02.2023 11:34:53 |
31. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
396 |
6 |
16 |
volná karta ČTS |
20.02.2023 12:46:56 |
32. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
401 |
6 |
8 |
MČR ml.ž. |
21.02.2023 11:32:49 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Doležal David |
22.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
76 |
20 |
|
1. náhr. JM |
10.11.2022 21:22:44 |
2. |
Bohatý Michal |
13.05.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
82 |
20 |
|
2. náhr. JM |
01.11.2022 11:31:12 |
3. |
Průdek Šimon |
23.03.2009 |
TC BORS CLUB |
90 |
20 |
|
3. náhr. JM |
05.02.2023 12:40:10 |
4. |
Horský Tobiáš |
22.12.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
97 |
15 |
|
|
15.02.2023 09:50:19 |
5. |
Hlouch Sebastian |
29.07.2009 |
HTK Třebíč |
124 |
15 |
|
|
17.12.2022 20:10:46 |
6. |
Gaborík Luboš |
13.07.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
261 |
9 |
|
1. náhr. ZČ |
19.02.2023 12:44:48 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Farkaš Tobiáš |
30.06.2009 |
TCG Karlovy Vary |
453 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2023 09:54:25 |
2. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
24 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 08:50:38 |
3. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2023 09:46:19 |
4. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2023 10:54:53 |
5. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
760 |
3 |
22 |
odhlášeno hráčem |
24.02.2023 17:42:59 |
6. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.02.2023 10:08:23 |
7. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
52 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2023 10:39:27 |
8. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
72 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2023 11:56:12 |
9. |
Kašparovský Nikola |
16.09.2009 |
BLTC Brno |
210 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2023 17:00:38 |
10. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
71 |
20 |
6 |
odhlášeno hráčem |
28.02.2023 17:14:31 |
11. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
67 |
20 |
15 |
IS: lhůta 5 dní |
28.02.2023 22:30:19 |
12. |
Novák Tobiáš |
17.06.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
174 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.02.2023 23:38:55 |
13. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
621 |
3 |
13 |
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 11:02:43 |
14. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
19 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 14:30:51 |
15. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
18 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 18:39:31 |
16. |
Minx Vojta |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 19:17:28 |
17. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
5 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 19:18:11 |
18. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
7 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2023 19:36:15 |
19. |
Vrána Václav |
23.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
69 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2023 10:00:20 |
20. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
95 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2023 16:20:20 |
21. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
41 |
30 |
1 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2023 16:33:51 |
|