Datum: |
26.-28.02. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (C - 500) |
Místo konání: |
Česká Třebová |
Kódové číslo: |
506123 |
Dvorců + povrch: |
3 greenset |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Brusenbauch Alan |
Husova 22 | |
56002 Česká Třebová | |
Tel. (1): |
604 588 454 |
E-mail: |
alan.dabel@seznam.cz |
Internet: |
www.tenisct.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Motal Jan | 19.05.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 73 |
15 |
27 |
Hráč se zúčastní pouze čtyřhry | 23.02.2022 08:28:19 |
2. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 95 |
15 |
35 |
účast potvrzena | 08.02.2022 13:35:46 |
3. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 107 |
15 |
účast potvrzena | 03.02.2022 13:21:10 |
|
4. |
Prášek Luca Samuel | 22.12.2008 | Lokomotiva Trutnov | 183 |
9 |
účast potvrzena | 16.02.2022 11:00:34 |
|
5. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | 189 |
9 |
účast potvrzena | 14.02.2022 21:37:46 |
|
6. |
Hamerník Daniel | 09.10.2008 | TK Ústí n. Orlicí | 319 |
6 |
účast potvrzena | 13.02.2022 19:50:46 |
|
7. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 378 |
4 |
26 |
účast potvrzena | 15.02.2022 17:12:24 |
8. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | 402 |
4 |
80 |
účast potvrzena | 24.02.2022 14:41:57 |
9. |
Přikryl Tomáš | 12.06.2008 | LTC Velen Boskovice | 441 |
4 |
účast potvrzena | 21.02.2022 15:18:02 |
|
10. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | 467 |
4 |
účast potvrzena | 14.02.2022 11:33:25 |
|
11. |
Adámek Matouš | 08.04.2008 | TK Ústí n. Orlicí | 560 |
3 |
účast potvrzena | 13.02.2022 15:37:27 |
|
12. |
Krsička David | 13.01.2009 | TK Ústí n. Orlicí | 702 |
3 |
371 |
účast potvrzena | 21.02.2022 09:14:12 |
13. |
Hudec Václav | 18.09.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 723 |
1 |
účast potvrzena | 03.01.2022 18:35:51 |
|
14. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | 723 |
1 |
152 |
účast potvrzena | 26.01.2022 09:04:54 |
15. |
Lovas Vít | 06.05.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 723 |
1 |
329 |
účast potvrzena | 27.01.2022 19:17:35 |
16. |
Stejskal Hynek | 27.06.2008 | TJ TK Lanškroun | 723 |
1 |
účast potvrzena | 28.01.2022 19:24:35 |
|
17. |
Kovář Lukáš | 28.09.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 723 |
1 |
účast potvrzena | 21.02.2022 11:05:15 |
|
18. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 723 |
1 |
účast potvrzena | 25.02.2022 17:31:22 |
|
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vondruška Viktor | 06.11.2009 | Tenisový klub Eden HK | 234 |
6 |
509 |
odhlášeno hráčem | 17.02.2022 20:38:41 |
2. |
Kuba Tomáš | 17.07.2008 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 209 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.02.2022 19:41:46 |
|
3. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 330 |
4 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2022 17:48:32 |
|
4. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 192 |
9 |
55 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2022 20:50:09 |
5. |
Motal David | 21.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 723 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2022 07:38:32 |
|
6. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | 166 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2022 09:16:14 |
|
7. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | 606 |
3 |
odhlášeno hráčem | 25.02.2022 17:20:23 |