Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  dorost
Křenková Tereza
 
 
 
Šrotová Linda
6:2, 6:3
 
Zezhulčíková Tereza
6:2, 6:0
 
Wawrzykova Laura
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Benešová Nicol
 
Káňová Barbora
6:4, 6:0
 
 
 
Jusková Dagmar
6:4, 6:4
 
Dopplerová Barbora
6:4, 4:6, 6:3
 
Losková Veronika
6:3, 7:6 (3)
 
Veselá Karolína
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Mičolová Nela
 
Damašková Kristýna
2:6, 6:2, 7:6 (9)
 
 
 
Macurová Hana
6:1, 5:7, 6:3
 
Valdmannová Vendula
6:0, 6:0
 
Kotzmannová Emma
6:4, 6:0
 
 
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Novák Nicol
 
Navrátilová Magdalena
6:3, 6:4
 
 
 
 
3:6, 6:1, 6:4
 
Žingorová Adéla
 
Rusinová Nikola
6:2, 6:0
 
Sikorová Sára
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Nováková Veronika
 
Huťková Klaudie
scr.
 
 
 
Božoňová Viktorie Anna
6:1, 6:0
 
Kubačáková Laura
6:2, 6:2
 
Piteráková  Natálie
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Bártová Natálie
 
Slováková Kamila
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Juřičková Bára
 
Štveráková Terezie
6:0, 6:3
 
Marečková Vendula
7:6 (3), 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Kajabová Klára
 
Ticháčková Eliška
6:1, 4:6, 7:6 (4)
 
 
 
Svobodová Michaela
6:3, 6:4
 
Navrátilová Liliana
6:2, 7:6 (4)
 
Krutilová Tereza
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:6 (6), 7:5
 
Huťková Valerie
 
Fížová Monika
3:6, 6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Tokářová Terezie
 
Janošková Amálie
6:2, 6:4
 
Fukalová Kateřina
6:0, 4:6, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Pobořilová Aneta
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků41
NasazeníBH
Křenková Tereza 2625
Pobořilová Aneta 4220
Kajabová Klára 5120
Damašková Kristýna 6615
Huťková Klaudie 7415
Nováková Veronika 7615
Mičolová Nela 10312
Ticháčková Eliška 10512
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 412970

Kajabová Klára - Damašková Kristýna
 
 
 
Bártová Natálie - Navrátilová Magdalena
4:6, 6:4 (6)
 
Janošková Amálie - Piteráková  Natálie
6:1, 6:0
 
Dopplerová Barbora - Macurová Hana
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Sikorová Sára - Šrotová Linda
 
Slováková Kamila - Fížová Monika
7:6 (6), 1:6 (9)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Žingorová Adéla - Nováková Veronika
 
Slováčková Klára - Losková Veronika
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Novák Nicol - Jusková Dagmar
 
Huťková Klaudie - Krutilová Tereza
6:2, 7:6 (6)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Wawrzykova Laura - Veselá Karolína
 
Marečková Vendula - Kotzmannová Emma
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Huťková Valerie - Ticháčková Eliška
 
Navrátilová Liliana - Štveráková Terezie
7:6 (3), 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Benešová Nicol - Kubačáková Laura
 
Káňová Barbora - Fukalová Kateřina
6:1, 6:1
 
Valdmannová Vendula - Svobodová Michaela
6:2, 6:3
 
 
6:4, 3:6 (4)
 
Pobořilová Aneta - Mičolová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Pobořilová Aneta 4220
Kajabová Klára 5120
Damašková Kristýna 6615
Huťková Klaudie 7415
Nováková Veronika 7615
Mičolová Nela 10312
Ticháčková Eliška 10512
Fížová Monika 11412
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 414970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubačáková Laura11.06.2004Městský tenisový klub Karviná
Slováčková Klára26.05.2006TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.