Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
416970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731705735
E-mail:
hyma@seznam.cz
Internet:
www.riderasport.cz

Poznámka pořadatele:

Ubytování 10 min. autem od tenisu na kurtech TJ VD START Ostrava v novém penzionu.Blíže www.penzion-startostrava.cz.Speciální cena 850,-Kč/noc/2 lůžkový pokoj.Objednávat výhradně na m.737245822 p.Svoboda
Prezentace telefonická v čase 16.-17hod v sobotu 12.6.21 na tel.731705735 - p.Hynek.Nebo osobně na ředitelství přeborů v areálu Ridera Sport Ostrava-Vítkovice.Blíže www.riderasport.cz.Veřejné vylosování a rozpis zápasů bude zveřejněno zde,okolo 19.00 hod.Zahájení dvouhry neděle 13.2.21 v 8.00 hod.
Všichni účastníci jsou povinni řídit se hygienickými předpisy Vlády ČR,MZ v době konání přeborů!!!!
Všechny dvouhry se hrají na 2 vyhrané sety z tří.Pokud je v kterékoliv sadě stav her 6:6 hraje se Tie-Break.
V čtyřhře se místo 3.sady hraje tzv.královský Tie-Break do 10 bodů a používá se pravidlo No-Ad(bez výhod)v průběhu celého zápasu.
Na MČR v Pardubicích postupují přímo obě finalistky + 1WC oblasti.

Program neděle 13.6.21.
1.runda zahájení 8,00 hod.:
Wawrzyková-Benešová,Losková-Veselá,Macurová-Valdmannová,Božoňová-Kubačáková,Piteráková-Bártová,Štveráková-Marečková,Svobodová-Navrátilová L.,Janošková-Fukalová
2.runda zahájení 9,00 hod.:
Šrotová-Zezhulčíková,Jusková-Dopplerová,Kotzmannová-Novak,Navrátilová M.-Žingorová,Rusínová-Sikorová,Slováková-Juříčková,Krutilová-Huťková V.,Fížová-Tokařová
Všechny ostatní neuvedené (Křenková,Káňová,Mičolová,Damašková,Nováková V.,Huťková K.,Kajabová,Ticháčková,Pobořilová) prezentace v 11.00 hod. na ředitelství přeboru

Program pondělí 14.6.21:
8,30 hod. čtvrtfinále dvouhry dorostenek
potom následuje semifinále dvouhry dorostenek
Všechny hráčky hrající pouze čtyřhru sraz v areálu v 11,00 hod. a budeme z volných hráček nasazovat čtyřhru!!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
26
25
 
volná karta
23.05.2021 20:03:43
2.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
volná karta
25.05.2021 18:44:23
3.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
volná karta
02.06.2021 16:02:46
4.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
66
15
 
volná karta
30.05.2021 21:07:03
5.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
15
 
volná karta
03.06.2021 13:37:39
6.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
volná karta
30.05.2021 10:12:29
7.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
12
 
volná karta
28.05.2021 19:44:54
8.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
105
12
37
volná karta
27.05.2021 17:17:31
9.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
114
12
 
volná karta
25.05.2021 13:28:42
10.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
volná karta
30.05.2021 13:16:50
11.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
121
12
20
volná karta
03.06.2021 13:38:06
12.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
volná karta
26.05.2021 09:10:29
13.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
134
9
 
volná karta
01.06.2021 09:44:06
14.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
144
9
 
volná karta
31.05.2021 09:34:27
15.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
163
9
 
volná karta
27.05.2021 09:45:54
16.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
164
9
286
volná karta
22.05.2021 10:15:49
17.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
178
9
48
volná karta
31.05.2021 20:54:57
18.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
189
9
 
volná karta
23.05.2021 15:30:55
19.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
193
9
91
volná karta
14.05.2021 18:52:01
20.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
volná karta
12.05.2021 06:31:05
21.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
197
9
176
volná karta
22.05.2021 19:38:56
22.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
240
6
 
volná karta
18.05.2021 17:13:46
23.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
260
6
97
volná karta
01.06.2021 10:21:36
24.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
volná karta
01.06.2021 21:45:03
25.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
268
6
67
volná karta
29.05.2021 10:49:47
26.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
volná karta
14.05.2021 16:46:17
27.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
303
6
193
volná karta
04.06.2021 10:49:27
28.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
313
4
 
volná karta
23.05.2021 19:24:46
29.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
336
4
42
volná karta
31.05.2021 22:15:38
30.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
volná karta
08.06.2021 10:30:49
31.
Tokářová Terezie 30.10.2005 TK Slavia Orlová
434
4
 
volná karta
07.06.2021 10:17:27
32.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
volná karta
15.05.2021 10:52:11
33.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK Na Dolině o.s.
561
3
29
volná karta
23.05.2021 15:48:45
34.
Juřičková Bára 07.04.2005 Beskydský tenisový klub
640
3
 
volná karta
07.06.2021 08:39:10
35.
Veselá Karolína 21.09.2006 TC BIOCEL Vratimov z.s.
640
3
384
volná karta
08.06.2021 16:43:12
36.
Wawrzykova Laura 27.07.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
640
3
 
volná karta
09.06.2021 13:22:12
37.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
699
1
99
volná karta
11.05.2021 21:16:17
38.
Rusinová Nikola 22.03.2004 TK TENNISPOINT FM
699
1
 
volná karta
14.05.2021 14:42:34
39.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
699
1
142
volná karta
17.05.2021 13:17:01
40.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
699
1
317
volná karta
02.06.2021 10:13:20
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
odhlášeno pořadatelem
19.05.2021 18:41:14
2.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
699
1
76
odhlášeno hráčem
24.05.2021 08:41:35
3.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
699
1
65
odhlášeno hráčem
02.06.2021 19:48:04
4.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
517
3
385
odhlášeno hráčem
03.06.2021 05:43:16
5.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
236
6
 
odhlášeno hráčem
03.06.2021 16:30:55
6.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
204
6
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 20:49:25
7.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
699
1
288
odhlášeno pořadatelem
07.06.2021 10:19:11
8.
Motyková Markéta 29.09.2005 TC Třinec
293
6
 
odhlášeno hráčem
11.06.2021 11:36:43