Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | jihomoravský | Datum: | 12.-14.06. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Urbanová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vallová Valentina | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stryková Justyna Anna | 4:6, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jurdová Beata | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Závišková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Jantačová Elen | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maršálková Kateřina | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jedounová Kristýna | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Koudelková Adriana | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sokolová Marie | 6:4, 5:7, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hanáková Denisa | | | | | | |
| | | | | | |
Wirglerová Simona | | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáčková Nicol | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sedláková Barbora | 6:4, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Raušová Nikola | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Skybová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Bukvaldová Michaela | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Straková Ivana | | | | | | |
| | | | | | |
Židelová Viktorie | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Jelínková Anna | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natali | | | | | | |
| | | | | | |
Podškubková Klára | | | | | | 6:3, 4:6, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuchařová Nela | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sikorová Klára | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | | 3:6, 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Grünová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Šimonová Sára | | | | 7:5, 3:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Slaměníková Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Prici Terezie | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Řezníčková Natálie | | | | | 6:3, 6:7, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chytilová Agatha | | 6:4, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ohnoutková Tereza | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Mikulcová Nela | | | 2:6, 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bělušová Petra | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brožová Amélie | | | | | | |
| | | | | | |
Ferdusová Monika Viktorie | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Hložková Eliška | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šindelková Nela | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Smékalová Magdaléna | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Poražené SF utkání o postupové místo na MČR:
Wirglerová - Slaměníková 6:3 6:7 6:2 |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Urbanová Lucie | 23 | 25 | Smékalová Magdaléna | 30 | 25 | Zástěrová Lucie | 37 | 20 | Wirglerová Simona | 50 | 20 | Hanáková Denisa | 55 | 15 | Davidová Natali | 56 | 15 | Řezníčková Natálie | 66 | 15 | Podškubková Klára | 72 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 412940 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Dvořáčková Emma | 18.03.2006 | ŽLTC Brno |
|