Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
21.-23.05. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 300) |
Místo konání: |
SK HIT Hradec Králové |
Kódové číslo: |
416920 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
Hradecká 775/115 | |
50011 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
722 674 616 |
E-mail: |
macura@sportparkhit.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 53 |
15 |
dle žebříčku | 05.04.2022 12:45:30 |
|
2. |
Brožová Natálie | 06.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 56 |
15 |
dle žebříčku | 05.04.2022 23:17:58 |
|
3. |
Svobodová Klára | 11.06.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 76 |
12 |
dle žebříčku | 10.04.2022 17:25:51 |
|
4. |
Davidová Natálie | 15.10.2005 | LTC Pardubice | 100 |
12 |
dle žebříčku | 19.04.2022 17:53:58 |
|
5. |
Brabcová Sára | 31.03.2004 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 117 |
12 |
dle žebříčku | 29.04.2022 21:30:44 |
|
6. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 133 |
9 |
66 |
dle žebříčku | 05.04.2022 10:47:12 |
7. |
Odehnalová Nela | 19.07.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 143 |
9 |
dle žebříčku | 05.04.2022 16:23:53 |
|
8. |
Balounová Aneta | 13.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 152 |
9 |
dle žebříčku | 23.04.2022 11:42:19 |
|
9. |
Šimonková Daniela | 02.09.2005 | TO TJ Tesla Pardubice | 153 |
9 |
dle žebříčku | 08.04.2022 12:50:07 |
|
10. |
Kárychová Viktorie | 05.04.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 177 |
9 |
72 |
dle žebříčku | 04.05.2022 13:36:19 |
11. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | 181 |
9 |
105 |
dle žebříčku | 05.04.2022 14:34:12 |
12. |
Vašáková Martina | 15.05.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 188 |
6 |
93 |
dle žebříčku | 10.04.2022 12:44:45 |
13. |
Křepinská Simona | 27.07.2004 | Lokomotiva Trutnov | 218 |
6 |
dle žebříčku - pouze čtyřhra | 08.05.2022 19:58:32 |
|
14. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 251 |
6 |
dle žebříčku | 24.04.2022 16:04:26 |
|
15. |
Vobořilová Anna | 27.08.2008 | LTC Pardubice | 266 |
6 |
63 |
dle žebříčku | 18.04.2022 20:15:21 |
16. |
Gruberová Tereza | 21.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 294 |
4 |
10.04.2022 10:58:53 |
||
17. |
Sulková Karolína | 02.10.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 294 |
4 |
276 |
08.05.2022 09:46:46 |
|
18. |
Hrdinová Sofie | 06.03.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 322 |
4 |
92 |
dle nižší kategorie | 07.04.2022 20:07:08 |
19. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 328 |
4 |
43 |
dle nižší kategorie | 05.04.2022 00:17:31 |
20. |
Nálevková Barbora | 07.05.2008 | Tenisový klub Eden HK | 380 |
4 |
133 |
05.04.2022 11:14:10 |
|
21. |
Prouzová Anna-Marie | 30.04.2004 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 461 |
3 |
10.05.2022 14:06:22 |
||
22. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 466 |
3 |
105 |
volná karta pořadatele | 15.05.2022 19:23:09 |
23. |
Sládková Anežka | 21.10.2005 | TO SK Žamberk | 526 |
3 |
17.05.2022 18:37:06 |
||
24. |
Herníková Eliška | 08.01.2007 | TK Česká Třebová, z.s. | 577 |
3 |
09.05.2022 12:35:01 |
||
25. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 680 |
1 |
175 |
05.04.2022 00:46:50 |
|
26. |
Venclová Magdaléna | 21.04.2008 | TO SK Žamberk | 680 |
1 |
202 |
12.05.2022 20:13:56 |
|
27. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | 680 |
1 |
158 |
15.05.2022 16:16:28 |
|
28. |
Škorpíková Veronika | 01.08.2006 | TO SK Žamberk | 680 |
1 |
volná karta pořadatele | 16.05.2022 12:16:49 |
|
29. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 680 |
1 |
109 |
16.05.2022 12:32:24 |
|
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořáková Simona | 29.03.2005 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 439 |
4 |
odhlášeno hráčem | 08.05.2022 21:30:25 |
|
2. |
Dubovská Anna | 03.03.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 680 |
1 |
286 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2022 07:26:35 |
3. |
Niemiec Natalia | 07.09.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 405 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 11.05.2022 16:02:49 |
|
4. |
Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 156 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2022 22:49:54 |
|
5. |
Jelínková Barbora | 19.05.2004 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 70 |
15 |
odhlášeno hráčem | 16.05.2022 20:03:15 |
|
6. |
Martincová Aneta | 08.02.2005 | Lokomotiva Trutnov | 243 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 19.05.2022 17:13:31 |
|
7. |
Ševcová Barbora | 02.10.2007 | TK Kvasiny | 537 |
3 |
148 |
odhlášeno hráčem | 20.05.2022 11:12:07 |