Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  B7
Pořadatel:  Slavoj Český Brod
Datum:  23.-26.08.
Věk. kategorie:  dorost
Nováčková Karolína
 
 
 
Horáčková Viktorie
6:1, 6:2
 
Slivková Barbora
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Roháčová Emma
 
 
6:3, 6:4
 
Bořová Nikola
 
Chmelíková Charlotte
6:2, 6:2
 
 
 
Petržílková Adéla
7:5, 5:7, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Hrádková Eliška
 
 
6:4, 6:2
 
Vavříková Adéla
 
Jelínková Barbora
7:6 (5), 6:3
 
 
 
Dostálová Lucie
6:3, 6:3
 
Slavíková Emma
6:0, 6:2
 
 
6:4, 1:6, 6:2
 
Kodešová Klára
 
 
6:2, 7:5
 
Kárychová Viktorie
 
Bláhová Nela
6:2, 1:6, 7:5
 
 
 
Hanke Magdalena
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Hašlová Markéta
6:2, 6:0
 
Havlíčková Lucie
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Šmejdířová Josefína
 
Heřmanová Barbora
6:2, 7:5
 
 
 
Poláková Veronika
6:3, 6:1
 
Pancová Julie
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol
 
 
6:7 (8), 6:2, 6:3
 
Belšánová Eva
 
Barnatová Veronika
6:3, 6:3
 
 
 
Soukupová Lucie
6:0, 6:2
 
 
 
Čížková Pavla
6:1, 6:0
 
Kudrnáčová Eliška
6:4, 7:5
 
 
scr.
 
Chavez Babyak Teah Rosa
 
Svobodová Klára
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Koutská Adéla Eva
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Šárová Lucie
 
 
6:1, 6:1
 
Havlová Libuše
 
Balounová Aneta
6:2, 6:2
 
 
 
Caisová Šárka
6:1, 6:4
 
 
 
Štěpánková  Klára
5:7, 6:3, 6:1
 
Oktiabreva Anastasiia
7:6 (4), 4:6, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Látalová Adéla
 
Poznámka pořadatele: Hrací plán na středu 25.8. 9:30 semif. dvouhry poté finále dvouhry. Adresa areálu ul. Sokolská 894
Počet účastníků38
NasazeníBH
Nováčková Karolína 4620
Látalová Adéla 4720
Chavez Babyak Teah Rosa 5420
Jelínková Barbora 8115
Vavříková Adéla 9012
Heřmanová Barbora 9712
Šmejdířová Josefína 10112
Svobodová Klára 10712
Kategorie : 8Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 412178

Nováčková Karolína - Látalová Adéla
 
Chmelíková Charlotte - Štěpánková  Klára
6:1, 6:1
 
Pancová Julie - Jelínková Barbora
6:2, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol - Roháčová Emma
6:3, 6:1
 
Šmejdířová Josefína - Šárová Lucie
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Vavříková Adéla - Soukupová Lucie
6:2, 4:6 (7), 1:0 (7)
 
Balounová Aneta - Kárychová Viktorie
6:1, 6:4
 
Bláhová Nela - Hašlová Markéta
7:6 (6), 4:6, 1:0 (7)
 
Bořová Nikola - Heřmanová Barbora
6:2, 7:6 (4)
 
Zikmundová Valérie - Drukerova Amelie Essie
6:4, 6:4
 
Belšánová Eva - Horáčková Viktorie
6:4, 6:2
 
Hrádková Eliška - Caisová Šárka
7:5, 7:6 (5)
 
Svobodová Klára - Oktiabreva Anastasiia
6:4, 6:3
 
Petržílková Adéla - Hanke Magdalena
6:1, 6:1
 
Barnatová Veronika - Kudrnáčová Eliška
3:6, 7:5, 1:0 (9)
 
Slavíková Emma - Chavez Babyak Teah Rosa
6:3, 6:2
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Nováčková Karolína 4620
Látalová Adéla 4720
Chavez Babyak Teah Rosa 5420
Jelínková Barbora 8115
Vavříková Adéla 9012
Heřmanová Barbora 9712
Šmejdířová Josefína 10112
Svobodová Klára 10712
Kategorie : 8Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 414178

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peldová Nikola04.01.2006SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sokol Libiš