Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  LOB S.A. Bohnice, z.s.
Datum:  14.-17.08.
Věk. kategorie:  dorost
Kodešová Klára
 
 
 
Hatinová Tereza
6:1, 6:1
 
Čermáková Aneta
6:4, 7:5
 
Štruncová Tereza
6:2, 6:2
 
Hrubá Tereza
6:1, 6:0
 
Bohatová Kristýna
5:7, 6:0, 1:0
 
Dolejší Eliška
6:4, 6:2
 
Kurcová Denisa
6:2, 6:3
 
 
 
Klůfová Iva
2:6, 6:2, 1:0
 
Bendova Kristyna
6:2, 7:5
 
Makovcová Natálie
6:2, 6:2
 
Abendroth Jolie
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Hradilová Lucie
 
Jahodová Sandra
6:1, 2:6, 1:0
 
 
 
Polatová Natálie
4:6, 7:6, 1:0
 
Bittarová Juliana
6:4, 6:2
 
Zikmundová Aneta
6:3, 6:0
 
Batalová Eliška
6:0, 6:0
 
 
6:1, scr.
 
Picková Věra
 
Šimková Barbara
6:2, 6:2
 
Prokorátová Agáta
6:1, 6:0
 
nováková julie
6:4, 4:6, 1:0
 
Smetanová Lilian
6:1, 6:1
 
Parkanová Tereza
6:2, 6:2
 
Tikovská Adéla
6:4, 7:6
 
 
6:2, 6:3
 
Dvořáková Zuzana
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků26
NasazeníBH
Kodešová Klára 1529
Dvořáková Zuzana 2236
Kurcová Denisa 2506
Picková Věra 2576
Dolejší Eliška 2996
Šimková Barbara 3036
Jahodová Sandra 4594
Hradilová Lucie 4594
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 412151

Kodešová Klára - Picková Věra
 
 
 
Hrubá Tereza - Tikovská Adéla
scr.
 
Bendova Kristyna - Čermáková Aneta
6:0, 5:7, 1:0
 
Dvořáková Zuzana - Abendroth Jolie
6:4, 6:4
 
 
 
Bittarová Juliana - Tikalová Žaneta
6:2, 6:4
 
Hatinová Tereza - Klůfová Iva
6:3, 6:3
 
Batalová Eliška - Štruncová Tereza
6:2, 6:1
 
Bohatová Kristýna - Makovcová Natálie
6:1, 6:1
 
 
3:6, 6:2, 1:0
 
Jahodová Sandra - Šimková Barbara
 
Parkanová Tereza - Polatová Natálie
6:1, 6:2
 
Zikmundová Aneta - Kudrnáčová Eliška
6:0, 6:2
 
 
7:5, 7:5
 
Dolejší Eliška - Kurcová Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Kodešová Klára 1529
Dvořáková Zuzana 2236
Kurcová Denisa 2506
Picková Věra 2576
Dolejší Eliška 2996
Šimková Barbara 3036
Jahodová Sandra 4594
Bohatová Kristýna 4963
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 414151

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Černá Eliška31.05.2006TJ TK Neratovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kudrnáčová Eliška05.05.2007SK HAMR, z.s.
Tikalová Žaneta01.10.2007SK Aritma Praha