Pořadatel: | TK Most | Datum: | 14.-17.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Charvátová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Smíšková Anna | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Palánová Michaela | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pricová Ella | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Horáčková Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Klára | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Džurňáková Michaela | | 7:5, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Petrásová Valentýna | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kosinová Klára | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bendová Agáta | 4:6, 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Machková Natálie | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Valérie | | 4:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Žáková Adéla | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Čápová Kateřina | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta | | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavá Aneta | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Zítková Karolína | | | 7:6 (1), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šmejdířová Josefína | | | | | | |
| | | | | | |
Vavříková Adéla | | | | | | 6:0, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (7), 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jílková Denisa | | | | | | |
| | | | | | |
Žáková Tereza | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Havlová Libuše | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hertlová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Fuksová Natalie | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gieblová Lucie | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hozáková Alena | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Veselá Viktorie | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Svačinová Simona | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hůlová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Zobačová Michaela | | | 7:6 (4), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 0:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chavez Babyak Teah Rosa | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Rozehra úterý 17.8.2021: 8-8.45
9.00 dorostenci a dorostenky - finále dvouher
|
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Charvátová Nela | 53 | 20 | Chavez Babyak Teah Rosa | 54 | 20 | Hertlová Veronika | 60 | 15 | Machková Natálie | 63 | 15 | Fuksová Natalie | 78 | 15 | Vavříková Adéla | 90 | 12 | Heřmanová Barbora | 97 | 12 | Šmejdířová Josefína | 101 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 121 |
Kódové číslo akce: 412148 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šalková Natálie | 21.06.2006 | TK Neridé |
|