Název: | TECNIFIBRE CUP | Pořadatel: | LTC Beroun, z.s. | Datum: | 09.-11.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Trinerová Darja | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Baštová Julie | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Lukešová Sofie | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poláková Veronika | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Knížová Jana | | | | 1:6, 7:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nováková Nathalie | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Novotná Emma | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Nováková Julie | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Rosolová Julie | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lakomá Klára | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kasková Valentýna | | | | | 7:5, 3:6, 1:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrabalová Adéla | | scr. | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Havlovicová Kateřina | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Lencová Tereza | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Čížková Pavla | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Baničová Adela | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kubešová Aneta | | | | | |
| | | | | |
Mielguj Julia | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Lébrová Sabina | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šárová Lucie | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Na Ltc Beroun ulice Vorlova 496 v 8:45 Nováková N.-Novotná,Nováková J.-Rosolová,v 10:00Knížová,Lakomá Na Loko Beroun ulice Na ostrově v 8:45 Baštová-Lukešová,Salame-Poláková,Kasková-Hrabalová,Havlovicová-Lencová,Baničová-Kubešová,Mielguj-Lébrová, v 10:00 Trinerová,Čížková,Šárová |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Trinerová Darja | 118 | 12 | Šárová Lucie | 122 | 12 | Čížková Pavla | 158 | 9 | Knížová Jana | 159 | 9 | Kasková Valentýna | 169 | 9 | Lakomá Klára | 245 | 6 | Baničová Adela | 373 | 4 | Poláková Veronika | 408 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 65 |
Kódové číslo akce: 412137 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mielguj Julia | 24.12.2006 | Klub tenisu a sportu, z.s | Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | Havlovicová Kateřina | 07.06.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. |
|