Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  18.-20.07.
Věk. kategorie:  dorost
Trinerová Darja
 
 
 
Poláková Natálie
6:2, 1:6, 1:0 (9)
 
Irahola Valerie
6:4, 5:7, 1:0 (4)
 
Hanzlíčková Nela
0:6, 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Kurcová Denisa
 
Bořová Nikola
6:4, 6:2
 
 
 
 
7:6 (16108)
 
Kudrnáčová Eliška
 
Kudláčková  Zuzana
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Fuková Ines
 
Kymplová Petra
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Hrabalová Adéla
 
Nápravníková Tereza
6:1, 6:1
 
Malá Eliška
6:1, 4:6, 1:0 (6)
 
 
6:4, 6:3
 
Kasková Valentýna
 
Kembická Marta
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Lhotáková Laura
 
Vaníčková Anna
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
Klůfová Iva
2:6, 6:3, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:1
 
Barrish Juliana
 
Poznámka pořadatele: Nereg.hráč 1 - Trinerová Darja, TK Škoda Plzeň
Počet účastníků19
NasazeníBH
Trinerová Darja 11812
Barrish Juliana 1649
Kasková Valentýna 1699
Bořová Nikola 2066
Kurcová Denisa 2506
Kudláčková Zuzana 2976
Hanzlíčková Nela 3224
Fuková Ines 3444
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 412072

Trinerová Darja - Bořová Nikola
 
Fuková Ines - Hanzlíčková Nela
6:0, 6:2
 
Barrish Juliana - Vaníčková Anna
6:0, 6:1
 
Kymplová Petra - Klůfová Iva
3:1, scr.
 
Irahola Valerie - Kudrnáčová Eliška
6:4, 6:3
 
Kurcová Denisa - Kembická Marta
6:2, 6:4
 
Lhotáková Laura - Poláková Natálie
5:7, 6:2, 1:0 (3)
 
Kasková Valentýna - Nápravníková Tereza
6:4, 6:2
 
Poznámka pořadatele: Nereg.hráč 1 - Trinerová Darja, TK Škoda Plzeň
Počet dvojic8
NasazeníBH
Trinerová Darja 11812
Barrish Juliana 1649
Kasková Valentýna 1699
Bořová Nikola 2066
Kurcová Denisa 2506
Hanzlíčková Nela 3224
Fuková Ines 3444
Nápravníková Tereza 3504
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 414072

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Patočková Alexandra16.03.2006TK Březnice
Petráňová Nela24.11.2008TK Březnice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barrish Juliana24.08.2004Jiskra Bechyně
Vaníčková Anna23.12.2005TJ Sokol Vysočany
Lhotáková Laura23.01.2006Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Hrabalová Adéla19.08.2007TK Škoda Plzeň z.s.
Kudláčková Zuzana28.10.2006SK Tenis Kladno
Kudrnáčová Eliška05.05.2007SK HAMR, z.s.
Kurcová Denisa30.09.2005LTK Klatovy
Irahola Valerie21.05.2007SK HAMR, z.s.
Poláková Natálie04.04.2007ŽLTC Brno
Trinerová Darja01.09.2005TK Škoda Plzeň z.s.