Název: |
A3 |
Datum: |
21.-25.07. |
Pořadatel: |
TK Pelhřimov (A - 500) |
Kódové číslo: |
416062 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Reich Evžen |
: |
Masarykovo nám. 6 |
: |
39301 Pelhřimov |
Tel. (1): |
602 440 177 |
E-mail: |
e.reich@tiscali.cz |
Poznámka pořadatele:
Na kurtu číslo 1 a 2 bude probíhat živý přenos zápasů na tomto odkazu: https://vistasport.cz/VistaTV/TournamentLiveStreams/1b327c78-2c4f-47da-840b-af2cf9fcbfac
Výsledky na všech dvorcích možno živě sledovat na www.vistasport.cz
Adresa tenisového klubu....K tenisu 1741,parkoviště u tenisových kurtů má omezenou kapacitu, využívejte parkoviště u tenisové haly, která je v těsné blízkosti
Všechny zápasy dvouhry se hrají na dvě vítězné sady ze tří, systémem tie-break při stavu 6:6 ve všech sadách. Všechny zápasy čtyřhry se hrají způsobem „NO – AD“ (bez výhod) a „SUPER TIE-BREAK“ na místo třetí rozhodující sady.
Dle soutěžního řádu pořadatel upravuje po každém zápase dvorce. Na každý zápas dvouhry 3 nové míče Wilson tour
Předpokládaný program turnaje
so 22.7. - předkolo a první kolo dvouhry ,předkolo čtyřhry
ne 23.7. - osmifinále dvouhry, 2. kola čtyřhry
po 24.7- čtvrt. a semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry
út 28.7. - finále dvouhra a čtyřhra
Ubytování možno rezervovat http://www.hotel-farma.cz
https://www.beachwell.cz, penzion Lucerna,hotel Slavie
Celodenní stravování je zajištěno ve restauraci přímo na dvorcích
Vrchní rozhodčí turnaje Natálie Reich
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
23 |
30 |
|
|
13.04.2023 22:13:11 |
2. |
Huťková Valerie |
31.01.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
28 |
25 |
|
|
30.06.2023 11:56:37 |
3. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
41 |
20 |
14 |
|
08.06.2023 08:46:28 |
4. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
44 |
20 |
|
|
09.07.2023 16:46:48 |
5. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
48 |
20 |
22 |
|
15.04.2023 14:50:55 |
6. |
Pancová Julie |
31.03.2007 |
TK Slavia Plzeň |
49 |
20 |
|
|
10.07.2023 18:36:25 |
7. |
Brožová Natálie |
06.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
55 |
20 |
|
|
02.06.2023 09:28:25 |
8. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
61 |
15 |
|
|
26.06.2023 14:53:19 |
9. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
63 |
15 |
|
|
05.06.2023 14:13:14 |
10. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
65 |
15 |
|
|
10.07.2023 10:02:46 |
11. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
68 |
15 |
|
|
11.06.2023 20:40:10 |
12. |
Zourková Lucie |
01.04.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
74 |
15 |
|
|
12.06.2023 17:53:55 |
13. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
75 |
15 |
|
|
10.04.2023 11:56:01 |
14. |
Chrisstoffels Floortje |
08.06.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
80 |
15 |
|
|
12.06.2023 17:43:20 |
15. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
81 |
15 |
212 |
|
20.06.2023 17:33:56 |
16. |
Soukupová Lucie |
26.02.2007 |
TK Písek |
84 |
15 |
|
|
23.04.2023 16:55:11 |
17. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
85 |
15 |
|
|
30.06.2023 20:20:11 |
18. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
88 |
15 |
21 |
|
29.06.2023 19:45:02 |
19. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
90 |
15 |
27 |
|
05.06.2023 21:26:07 |
20. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
91 |
15 |
|
|
06.06.2023 15:53:14 |
21. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
91 |
15 |
24 |
|
13.06.2023 05:52:23 |
22. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
93 |
15 |
73 |
|
27.06.2023 13:04:25 |
23. |
Štěpánková Tereza |
25.06.2008 |
TC BORS CLUB |
98 |
12 |
52 |
|
22.06.2023 11:21:10 |
24. |
Vobořilová Anna |
27.08.2008 |
LTC Pardubice |
101 |
12 |
31 |
|
21.06.2023 20:16:09 |
25. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
106 |
12 |
18 |
|
05.04.2023 06:45:40 |
26. |
Kudláčková Zuzana |
28.10.2006 |
TK SK Kladno, z.s. |
111 |
12 |
|
|
30.06.2023 08:05:45 |
27. |
Hrdinová Sofie |
06.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
118 |
12 |
68 |
|
24.06.2023 14:13:42 |
28. |
Trinerová Darja |
01.09.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
120 |
12 |
|
|
22.06.2023 11:49:49 |
29. |
Koubová Kateřina |
09.09.2008 |
LTC Houštka |
129 |
12 |
51 |
volná karta ČTS |
25.06.2023 06:20:56 |
30. |
Šturcová Nikola |
31.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
133 |
12 |
20 |
|
07.07.2023 11:16:51 |
31. |
Štěpánková Klára |
06.08.2008 |
TK Neridé |
143 |
12 |
32 |
|
19.04.2023 14:29:51 |
32. |
Jelínková Nicol |
10.11.2008 |
LTC Starý Kolín |
144 |
12 |
43 |
volná karta ČTS |
03.07.2023 13:01:58 |
33. |
Matoušková Barbora |
30.10.2008 |
TK Most |
145 |
12 |
34 |
|
05.04.2023 11:17:00 |
34. |
Vokřínková Sára |
31.07.2008 |
HTK Třebíč |
147 |
12 |
50 |
volná karta pořadatele |
08.05.2023 15:01:00 |
35. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
157 |
9 |
41 |
volná karta ČTS |
31.05.2023 07:55:57 |
36. |
Jilkova Michaela |
05.10.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
168 |
9 |
|
volná karta |
07.06.2023 22:19:43 |
37. |
Rainke Klaudie |
06.04.2008 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
170 |
9 |
54 |
|
08.06.2023 09:00:52 |
38. |
Dřevojanová Eliška |
25.03.2009 |
HTK Třebíč |
239 |
6 |
35 |
|
27.06.2023 22:43:09 |
39. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
296 |
6 |
25 |
|
30.04.2023 19:27:17 |
40. |
Chladová Ema |
11.07.2010 |
ŽLTC Brno |
453 |
4 |
259 |
Vk pořadatele |
05.04.2023 11:02:05 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hostáková Julie |
21.04.2007 |
TK Sparta Praha |
126 |
12 |
|
|
04.07.2023 22:34:31 |
2. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
139 |
12 |
|
|
13.06.2023 12:01:53 |
3. |
Hůlová Veronika |
22.08.2007 |
TK Most |
142 |
12 |
|
|
24.04.2023 20:36:02 |
4. |
Krymlová Marie |
13.12.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
147 |
12 |
|
|
09.07.2023 08:52:25 |
5. |
Chmelíková Charlotte |
17.06.2007 |
Slavoj Český Brod |
151 |
12 |
|
|
23.04.2023 13:50:40 |
6. |
Barnatová Veronika |
09.09.2006 |
Slavoj Český Brod |
156 |
9 |
|
|
26.06.2023 21:04:30 |
7. |
Tofi Vanessa |
14.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
165 |
9 |
58 |
|
09.06.2023 00:38:49 |
8. |
Šramotová Kateřina |
13.07.2005 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
177 |
9 |
|
|
02.05.2023 13:47:53 |
9. |
Shejbalová Tereza |
01.06.2007 |
LTC Pardubice |
180 |
9 |
|
|
16.06.2023 18:02:31 |
10. |
Halamová Kateřina |
02.06.2008 |
TJ Spoje Praha |
186 |
9 |
62 |
|
10.05.2023 11:01:18 |
11. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
192 |
9 |
58 |
|
02.05.2023 19:32:52 |
12. |
Šípková Agáta |
14.12.2007 |
SK HAMR, z.s. |
196 |
9 |
531 |
|
28.05.2023 13:56:24 |
13. |
Krejsová Laura |
16.01.2008 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
218 |
9 |
187 |
|
18.06.2023 22:03:04 |
14. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
219 |
9 |
157 |
|
21.06.2023 21:00:11 |
15. |
Havlíčková Lucie |
14.03.2006 |
Tenisový klub Eden HK |
226 |
9 |
|
volná karta |
08.07.2023 14:40:06 |
16. |
Čermáková Aneta |
23.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
264 |
6 |
181 |
|
12.06.2023 13:08:38 |
17. |
Bohatová Kristýna |
20.02.2007 |
Sokol TK Kaplice |
278 |
6 |
|
|
19.07.2023 14:00:41 |
18. |
Mallinu Sofie |
29.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
305 |
6 |
|
|
17.07.2023 19:14:31 |
19. |
Nguyenová Michaela |
25.08.2006 |
TK Pelhřimov |
372 |
4 |
|
|
14.05.2023 14:14:50 |
20. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
477 |
4 |
88 |
|
05.07.2023 15:03:39 |
21. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
772 |
3 |
252 |
|
18.07.2023 18:46:17 |
22. |
Amirgaliyeva Malika |
05.09.2007 |
TK Sparta Praha |
798 |
1 |
|
volná karta |
28.06.2023 21:22:55 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
261 |
6 |
26 |
odhlášeno hráčem |
02.06.2023 22:57:47 |
2. |
Kostka Natalia |
08.10.2007 |
TC Třinec |
279 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2023 23:48:15 |
3. |
Hůlková Amálie |
17.04.2008 |
TJ Radlice z.s. |
205 |
9 |
83 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2023 19:34:20 |
4. |
Novák Nicol |
20.10.2005 |
TK Hlinsko |
82 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2023 07:08:28 |
5. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
126 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2023 18:17:29 |
6. |
Bicencová Anna |
16.02.2008 |
TK Slavia Plzeň |
212 |
9 |
84 |
odhlášeno hráčem |
08.07.2023 07:17:44 |
7. |
Lehká Tereza |
22.07.2006 |
LTK Bílina |
485 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2023 07:30:53 |
8. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
125 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2023 10:27:38 |
9. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
233 |
9 |
37 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2023 21:43:14 |
10. |
Vyroubalová Adéla |
17.09.2005 |
Pašťa tenis, z.s. |
263 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 06:54:44 |
11. |
Maršálková Kateřina |
05.07.2006 |
Jiskra Otrokovice |
179 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 11:54:04 |
12. |
Vallová Valentina |
06.06.2007 |
ŽLTC Brno |
109 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 16:59:37 |
13. |
Votavová Natálie |
04.12.2007 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
167 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2023 09:28:28 |
14. |
Kostková Tereza |
28.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
251 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2023 21:49:22 |
15. |
Čermáková Jana Klára |
27.04.2008 |
TK SK Kladno, z.s. |
296 |
6 |
251 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2023 08:13:39 |
16. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
119 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2023 14:04:13 |
17. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
67 |
15 |
49 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2023 14:42:28 |
18. |
Borovičková Nicol |
09.04.2006 |
TK Znojmo |
176 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2023 15:06:39 |
19. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
102 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2023 23:54:50 |
20. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
108 |
12 |
33 |
odhlášeno hráčem |
15.07.2023 11:55:05 |
21. |
Brožová Amélie |
04.07.2006 |
SK Tenis Tišnov |
57 |
20 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.07.2023 12:00:05 |
22. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
34 |
25 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.07.2023 12:00:05 |
23. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
26 |
30 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.07.2023 12:00:05 |
24. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
70 |
15 |
16 |
odhlášeno hráčem |
15.07.2023 13:07:48 |
25. |
Melicharová Michaela |
09.06.2009 |
TK Neridé |
276 |
6 |
376 |
odhlášeno hráčem |
15.07.2023 13:11:41 |
26. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
123 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2023 11:39:50 |
27. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
223 |
9 |
197 |
odhlášeno hráčem |
16.07.2023 22:42:52 |
28. |
Petečelová Valentina |
29.01.2008 |
LTC Velen Boskovice |
228 |
9 |
118 |
odhlášeno hráčem |
17.07.2023 06:00:33 |
29. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
798 |
1 |
64 |
odhlášeno hráčem |
17.07.2023 10:10:16 |
30. |
Ticháčková Eliška |
14.12.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2023 14:17:12 |
31. |
Krutilová Tereza |
21.09.2006 |
TK Milo Olomouc |
324 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2023 08:39:34 |
32. |
Skriplenok Alina |
22.04.2008 |
SK Meteor Praha |
532 |
4 |
458 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2023 16:46:52 |
33. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
445 |
4 |
77 |
odhlášeno pořadatelem |
18.07.2023 18:44:59 |
34. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
134 |
12 |
36 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2023 20:29:59 |
35. |
Koubová Karolína |
01.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
158 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2023 15:36:05 |
36. |
Kárychová Viktorie |
05.04.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
437 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2023 11:01:00 |
37. |
Kartabekova Enkar |
01.02.2007 |
TK Sparta Praha |
798 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2023 12:54:49 |
38. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
190 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2023 17:45:03 |
|