Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
11.-13.02. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 600) |
Místo konání: |
TC DTJ Hradec Králové |
Kódové číslo: |
406920 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šanovec Petr |
U Labe 427 | |
500 02 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
777 828 474 |
E-mail: |
petrsanovec@teniscentrumhk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brožová Natálie | 06.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 48 |
20 |
volná karta | 03.11.2022 12:01:22 |
|
2. |
Chrisstoffels Floortje | 08.06.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 104 |
12 |
volná karta | 02.11.2022 15:23:20 |
|
3. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 124 |
12 |
volná karta | 21.11.2022 10:52:43 |
|
4. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 130 |
12 |
volná karta | 25.01.2023 06:58:57 |
|
5. |
Hrdinová Sofie | 06.03.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 143 |
12 |
68 |
volná karta | 03.11.2022 07:26:26 |
6. |
Vobořilová Anna | 27.08.2008 | LTC Pardubice | 149 |
9 |
31 |
volná karta | 03.12.2022 04:12:54 |
7. |
Vašáková Martina | 15.05.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 179 |
9 |
Volná karta kvalifikace | 04.11.2022 08:35:40 |
|
8. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 185 |
9 |
volná karta | 27.11.2022 11:29:32 |
|
9. |
Balounová Aneta | 13.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 189 |
9 |
Volná karta kvalifikace | 01.11.2022 15:00:37 |
|
10. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 194 |
9 |
48 |
volná karta | 11.12.2022 13:02:10 |
11. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | 195 |
9 |
volná karta | 04.12.2022 18:11:49 |
|
12. |
Havlíčková Lucie | 14.03.2006 | Tenisový klub Eden HK | 246 |
6 |
volná karta | 03.01.2023 12:06:50 |
|
13. |
Nálevková Barbora | 07.05.2008 | Tenisový klub Eden HK | 253 |
6 |
67 |
Volná karta kvalifikace | 06.11.2022 16:23:53 |
14. |
Sulková Karolína | 02.10.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 259 |
6 |
volná karta | 01.12.2022 15:55:56 |
|
15. |
Martincová Aneta | 08.02.2005 | Lokomotiva Trutnov | 279 |
6 |
Volná karta kvalifikace | 07.12.2022 15:26:55 |
|
16. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | 291 |
6 |
195 |
Volná karta kvalifikace | 31.10.2022 23:52:54 |
17. |
Kárychová Viktorie | 05.04.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 293 |
6 |
volná karta | 12.01.2023 16:51:28 |
|
18. |
Dvořáková Simona | 29.03.2005 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 345 |
4 |
volná karta pořadatele | 03.02.2023 06:02:37 |
|
19. |
Rybičková Gabriela | 10.07.2007 | TK Česká Třebová, z.s. | 392 |
4 |
Volná karta kvalifikace | 03.11.2022 20:26:56 |
|
20. |
Jará Natálie | 10.06.2008 | TJ Červený Kostelec | 405 |
4 |
232 |
volná karta | 14.11.2022 19:51:58 |
21. |
Herníková Eliška | 08.01.2007 | TK Česká Třebová, z.s. | 419 |
4 |
volná karta | 26.12.2022 21:33:27 |
|
22. |
Venclová Magdaléna | 21.04.2008 | TO SK Žamberk | 476 |
4 |
224 |
volná karta | 11.01.2023 18:19:09 |
23. |
Sládková Anežka | 21.10.2005 | TO SK Žamberk | 493 |
4 |
volná karta | 07.02.2023 12:07:05 |
|
24. |
Krejsová Nikola | 09.12.2008 | TK Letohrad | 551 |
3 |
340 |
volná karta | 08.01.2023 10:58:15 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zběhlíková Ema | 05.10.2009 | Tenisový klub Eden HK | 465 |
4 |
96 |
Volná karta kvalifikace | 24.11.2022 20:21:06 |
2. |
Dubovská Anna | 03.03.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 472 |
4 |
272 |
Volná karta kvalifikace | 01.11.2022 07:09:17 |
3. |
Rybičková Karolína | 19.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 539 |
3 |
383 |
Volná karta kvalifikace | 03.11.2022 20:08:47 |
4. |
Polášková Alena | 20.04.2008 | Lokomotiva Trutnov | 551 |
3 |
320 |
Volná karta kvalifikace | 09.12.2022 20:07:47 |
5. |
Čiperová Eliška | 07.09.2008 | TK Choceň | 567 |
3 |
316 |
volná karta pořadatele | 28.11.2022 21:53:52 |
6. |
Čapounová Michaela | 28.10.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 576 |
3 |
426 |
volná karta | 28.11.2022 18:17:24 |
7. |
Schovancová Alena | 27.03.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 719 |
1 |
74 |
Volná karta kvalifikace | 01.12.2022 09:28:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Gruberová Tereza | 21.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 270 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2023 22:28:46 |
|
2. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 667 |
3 |
103 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2023 12:19:59 |
3. |
Čevorová Nela | 15.05.2009 | TO SK Žamberk | 551 |
3 |
350 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2023 12:58:04 |
4. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 589 |
3 |
136 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2023 08:35:49 |
5. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | 719 |
1 |
165 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2023 23:39:53 |
6. |
Matoušková Linda | 21.05.2006 | TK Kvasiny | 335 |
4 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2023 11:37:09 |
|
7. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 551 |
3 |
78 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2023 12:55:30 |
8. |
Ševcová Barbora | 02.10.2007 | TK Kvasiny | 459 |
4 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2023 15:46:18 |
|
9. |
Novák Nicol | 20.10.2005 | TK Hlinsko | 91 |
15 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2023 07:05:20 |
|
10. |
Šimonková Daniela | 02.09.2005 | TO TJ Tesla Pardubice | 172 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2023 14:35:55 |
|
11. |
Odehnalová Nela | 19.07.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 197 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 10.02.2023 12:54:41 |
|
12. |
Svobodová Klára | 11.06.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 101 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 10.02.2023 13:51:56 |
|
13. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 476 |
4 |
114 |
odhlášeno pořadatelem | 10.02.2023 14:21:11 |