Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Radlice
Pořadatel:  TJ Radlice
Datum:  26.-29.03.
Věk. kategorie:  dorost
Drukerova Amelie Essie
 
 
 
Rothe Julie
7:6 (5), 6:3
 
Kodešová Klára
6:0, 6:0
 
Donald Natalie
6:4, 7:5
 
Hůlková Amálie
6:1, 6:0
 
Zimanyi Ela
5:7, 6:3, 7:5
 
Soukupová Lucie
6:4, 6:1
 
Hrádková Eliška
6:4, 7:6 (4)
 
Jilkova Michaela
6:1, 6:3
 
Nouzová  Lucie
6:1, 6:4
 
Rundová Stella Viktorie
6:2, 6:1
 
Mošková Natálie
6:3, 6:2
 
Krejčová Tereza
6:4, 6:1
 
Zikmundová Aneta
6:2, 6:1
 
Havlová Libuše
6:4, 6:4
 
Červenková Lucie
scr.
 
Heřmanová Barbora
6:4, 7:5
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:2
 
Nováková Erika
6:0, 6:1
 
Oktiabreva Alisa
6:0, 6:1
 
Divilová Sára
6:2, 6:0
 
Kasková Valentýna
6:0, 6:1
 
Caisová Šárka
6:4, 6:4
 
Chytilová Agatha
7:5, 6:1
 
Dementyeva  Varvara
6:2, 6:1
 
Slišková Lucie
6:3, 5:7, 6:0
 
Fuksová Natalie
6:0, 6:1
 
Pechová Marina
7:6 (5), 6:1
 
Hofmanová Hana
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Svobodová Klára
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Šimon (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: program neděle: 10:00 Drukerová, Donald, Nováková, Oktiabreva, Fuksová, Svobodová NB11:00: Hrádková, Krejčová Dále následují semifinále dvouhry a poté čtvrtfinále a semifinále Čtyřhry, Čtvrtfinále čtyřhra NB 13:00 (v případě velmi rychlého odehrání singlů budu volat)
Počet účastníků30
NasazeníBH
Drukerova Amelie Essie 4520
Svobodová Klára 7612
Hrádková Eliška 7712
Caisová Šárka 8512
Soukupová Lucie 8612
Havlová Libuše 9012
Heřmanová Barbora 9512
Červenková Lucie 9512
Kategorie : 8Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 402112

Drukerova Amelie Essie - Červenková Lucie
 
 
 
Zimanyi Ela - Soukupová Lucie
7:5, 1:6, 1:0 (9)
 
Janíčkovičová Nikol - Fuksová Natalie
6:2, 6:2
 
Caisová Šárka - Hrádková Eliška
6:3, 6:1
 
 
 
Nováková Erika - Oktiabreva Alisa
scr.
 
Chytilová Agatha - Divilová Sára
6:1, 6:1
 
Mošková Natálie - Kodešová Klára
6:4, 6:1
 
Heřmanová Barbora - Zikmundová Aneta
6:4, 6:2
 
Oktiabreva Anastasiia - Svobodová Klára
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Pechová Marina - Jilkova Michaela
6:3, 6:1
 
Slišková Lucie - Kasková Valentýna
2:6, 6:4, 1:0 (10)
 
 
scr.
 
Havlová Libuše - Zikmundová Valérie
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Šimon (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále Čtyřhry: 9:00 rozehra možná od 8:30
Počet dvojic12
NasazeníBH
Drukerova Amelie Essie 4520
Zikmundová Valérie 5515
Svobodová Klára 7612
Hrádková Eliška 7712
Caisová Šárka 8512
Soukupová Lucie 8612
Havlová Libuše 9012
Chytilová Agatha 9512
Kategorie : 8Součet BH: 107
Kódové číslo akce: 404112

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zikmundová Valérie11.10.2006TJ Solidarita Praha 10