Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
316920 |
Dvorců+povrch: |
11 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D. |
: |
K rozvodně 92 |
: |
53O 06 Pardubice |
Tel. (1): |
777 132 728 |
Tel. (2): |
777341301 |
E-mail: |
zalabska@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Kontaktní osobou a vrchním rozhodčím turnaje je pan Oldřich David - tel. 730870740. Prezentace dle rozpisu do 18,00 na toto číslo formou SMS. Následně bude turnaj rozlosován a uveřejněn program.
Ve dvouhře se dle propozic VčOTS hraje namísto 3. sady super tiebreak, ve čtyřhře se uplatňuje "no ad" a namísto 3. sady super tiebreak.
Všichni účastníci přeborů jsou povinni řídit se hygienickými předpisy Vlády ČR,MZ v době konání přeborů!!!! Na stránkách VčOTS je zveřejněn "formulář" - čestné prohlášení - dospělí, zákonný zástupce, který je každý hráč povinen vyplněný a podepsaný předat při prezentaci vrchnímu rozhodčímu |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
34 |
25 |
|
volná karta |
20.05.2021 13:27:11 |
2. |
Nápravník Adam |
10.04.2004 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
59 |
20 |
|
volná karta |
14.05.2021 12:07:09 |
3. |
Veigert Vojtěch |
16.06.2003 |
LTC Pardubice |
68 |
20 |
|
volná karta |
15.05.2021 07:35:35 |
4. |
Rouchal Dominik |
01.10.2005 |
TO TJ Svitavy |
75 |
20 |
|
volná karta |
15.05.2021 07:06:54 |
5. |
Krejčí Jan |
14.08.2004 |
TO TJ Svitavy |
77 |
20 |
|
volná karta |
17.05.2021 22:55:53 |
6. |
Horálek Dominik |
04.02.2003 |
TO SK Žamberk |
90 |
15 |
|
volná karta |
18.05.2021 10:24:00 |
7. |
Papoušek David |
15.11.2003 |
LTC Pardubice |
99 |
15 |
|
volná karta |
14.05.2021 11:39:05 |
8. |
Typl Jáchym |
26.06.2003 |
TK Česká Třebová, z.s. |
120 |
15 |
|
volná karta |
14.05.2021 20:29:18 |
9. |
Skokan Ondřej |
17.05.2003 |
LTC Pardubice |
122 |
15 |
|
volná karta |
17.05.2021 22:56:07 |
10. |
Knutson Dominik |
29.09.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
129 |
15 |
|
volná karta |
18.05.2021 22:59:11 |
11. |
Taláb Vojtěch |
05.01.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
138 |
12 |
|
volná karta |
14.05.2021 15:45:00 |
12. |
Taláb Matěj |
05.01.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
155 |
12 |
|
volná karta |
14.05.2021 15:46:03 |
13. |
Vala Filip |
23.07.2004 |
LTC Pardubice |
189 |
12 |
|
volná karta |
14.05.2021 11:24:39 |
14. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
190 |
12 |
|
volná karta |
14.05.2021 17:30:04 |
15. |
Kárník Dominik |
25.01.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
192 |
9 |
|
volná karta |
19.05.2021 07:57:29 |
16. |
Malý Lukáš |
11.09.2003 |
TO SK Žamberk |
196 |
9 |
|
volná karta |
30.05.2021 17:48:26 |
17. |
Záplata Ondřej |
09.08.2004 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
234 |
9 |
|
volná karta |
28.05.2021 20:11:48 |
18. |
Krupička Matěj |
22.04.2005 |
Sokol Rosice n/Labem |
238 |
9 |
|
volná karta |
25.05.2021 18:13:54 |
19. |
Matějíček Petr |
20.07.2005 |
TO SK Žamberk |
247 |
9 |
|
volná karta |
14.05.2021 15:24:44 |
20. |
Šmejkal Šimon |
29.05.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
274 |
9 |
51 |
volná karta |
14.05.2021 13:14:42 |
21. |
Matouš Jakub |
27.07.2003 |
TJ Lázně Bělohrad |
281 |
9 |
|
volná karta |
18.05.2021 08:46:08 |
22. |
Středa Štěpán |
22.09.2005 |
TO SK Žamberk |
296 |
6 |
|
volná karta |
23.05.2021 14:53:00 |
23. |
Bezdíček Bohumil |
18.04.2004 |
DTK Skuteč |
334 |
6 |
|
volná karta |
16.05.2021 12:29:42 |
24. |
Košek Adam |
31.12.2006 |
TK Česká Třebová, z.s. |
346 |
6 |
123 |
volná karta |
14.05.2021 10:26:06 |
25. |
Křepinský Tomáš |
10.04.2003 |
Lokomotiva Trutnov |
346 |
6 |
|
volná karta |
27.05.2021 17:40:42 |
26. |
Sedláček Adam |
21.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
389 |
6 |
216 |
volná karta |
22.05.2021 16:46:23 |
27. |
Silbernágl Kryštof |
18.10.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
405 |
6 |
135 |
volná karta |
21.05.2021 20:49:25 |
28. |
Král Libor |
13.09.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
444 |
4 |
|
volná karta |
30.05.2021 15:55:13 |
29. |
Herman Dominik |
20.03.2006 |
TK Ústí n. Orlicí |
475 |
4 |
150 |
volná karta |
22.05.2021 09:46:01 |
30. |
Nekut Václav |
19.08.2003 |
LTC Pardubice |
589 |
4 |
|
volná karta pořadatel |
05.06.2021 20:29:19 |
31. |
Zalabák Ondřej |
19.06.2006 |
LTC Pardubice |
948 |
1 |
273 |
volná karta pořadatel |
18.05.2021 07:04:04 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Čech Michal |
14.09.2004 |
TO TJ Tesla Pardubice |
489 |
4 |
|
|
16.05.2021 17:05:03 |
2. |
Pejsar Jiří |
01.11.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
546 |
4 |
|
|
14.05.2021 12:11:43 |
3. |
Flössel Petr |
18.07.2003 |
Lokomotiva Trutnov |
553 |
4 |
|
|
20.05.2021 19:44:18 |
4. |
Teichman Miloš |
20.09.2004 |
TJ Červený Kostelec |
648 |
4 |
|
|
01.06.2021 10:14:46 |
5. |
Soumar Matyáš |
22.07.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
675 |
3 |
152 |
|
30.05.2021 15:41:01 |
6. |
Stuchlík Lukáš |
05.04.2006 |
LTC Radotín |
948 |
1 |
410 |
|
14.05.2021 13:21:25 |
7. |
Čapek Bohumil |
29.09.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
948 |
1 |
152 |
|
14.05.2021 14:07:07 |
8. |
Košťál Tomáš |
23.05.2005 |
TK Dynamo Hradec Králové |
948 |
1 |
|
|
28.05.2021 21:41:45 |
9. |
Klíma Petr |
20.08.2006 |
TK Česká Třebová, z.s. |
948 |
1 |
230 |
|
03.06.2021 13:53:58 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Lelek Jan |
05.01.2006 |
TK Studenec |
669 |
3 |
293 |
odhlášeno hráčem |
27.05.2021 15:27:13 |
2. |
Pala Ondřej |
13.07.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
346 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 16:10:01 |
3. |
Javůrek Petr |
13.09.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
583 |
4 |
223 |
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 17:45:47 |
4. |
Fiala Martin |
24.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
291 |
6 |
23 |
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 17:40:51 |
|