Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
21.-25.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
I.ČLTK-Ostrov Štvanice
Kódové číslo:
316800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vaníček Petr
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
739220233
E-mail:
pevanicek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

http://www.prazsky.cztenis.cz/?p=6727
Čtyřhra se hrát nebude!
Opatření kvůli Covid 19:
Hráčky i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.

Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.

PREZENTACE DO KVALIFIKACE VE ČTVRTEK MEZI 16 A 17 HODINOU NA TELEFON 601 02 60 50 - MOŽNO SMS, TELEFON ČI OSOBNĚ

PREZENTACE DO HLAVNÍ SOUTĚŽE V PÁTEK MEZI 16 A 17 HODINOU NA TELERON 601 02 60 50 - MOŽNO SMS, TELEFON ČI OSOBNĚ

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
18
35
 
 
13.04.2021 10:01:17
2.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
27
30
 
volná karta pořadatele
13.05.2021 15:19:11
3.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
30
30
 
 
10.04.2021 20:15:33
4.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
31
30
 
 
28.04.2021 20:55:19
5.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
46
25
 
 
07.05.2021 08:57:55
6.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
57
20
 
 
21.04.2021 12:15:23
7.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
58
20
 
 
04.05.2021 12:47:26
8.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
63
20
 
 
10.04.2021 18:57:11
9.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
65
20
 
 
13.04.2021 09:54:56
10.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
79
20
 
 
17.04.2021 20:53:10
11.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
89
15
 
 
22.04.2021 10:17:57
12.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
98
15
 
 
19.04.2021 15:51:33
13.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
110
15
 
 
21.03.2021 22:31:32
14.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
27.04.2021 15:53:22
15.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
117
15
2
volná karta PTS
13.05.2021 15:18:31
16.
Rybín Kryštof 23.06.2005 SK HAMR, z.s.
118
15
 
 
07.05.2021 22:32:22
17.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
146
12
 
 
02.05.2021 11:24:42
18.
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha
166
12
 
volná karta pořadatele
13.05.2021 14:22:51
19.
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha
168
12
3
 
10.05.2021 11:18:49
20.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
177
12
 
volná karta
18.05.2021 13:11:53
21.
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
190
12
 
 
13.05.2021 13:43:30
22.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Sokol Vysočany
209
9
 
 
07.05.2021 20:42:50
23.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
214
9
18
 
24.04.2021 21:40:57
24.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
218
9
 
 
06.05.2021 18:58:17
25.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
224
9
 
 
04.04.2021 12:17:01
26.
Pelda Ondřej 14.05.2004 Lokomotiva Praha
225
9
 
 
10.05.2021 08:43:50
27.
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice
230
9
 
 
26.04.2021 18:17:26
28.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
239
9
 
 
06.05.2021 21:23:22
29.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
240
9
13
dle nvk
06.05.2021 20:32:00
30.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Tenisový klub Progress z.s.
252
9
 
 
21.04.2021 08:40:38
31.
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha
257
9
 
 
22.04.2021 01:03:24
32.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
277
9
 
 
04.05.2021 18:06:00
33.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
314
6
7
dle nvk
12.04.2021 10:55:55
34.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
322
6
 
 
07.05.2021 10:10:04
35.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
328
6
11
dle nvk
04.05.2021 10:27:34
36.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
dle nvk
14.04.2021 21:18:29
37.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
395
6
24
volná karta PTS
20.04.2021 22:57:13
38.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
417
6
6
dle nvk
10.05.2021 13:17:16
39.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
798
3
22
dle nvk
02.05.2021 22:29:27
40.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
948
1
29
volná karta PTS
17.05.2021 09:43:21
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
196
9
 
 
14.05.2021 15:04:36
2.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
240
9
30
 
14.05.2021 15:05:13
3.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice
244
9
 
 
16.05.2021 23:09:26
4.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
71
 
14.05.2021 11:38:05
5.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
317
6
 
 
12.05.2021 12:28:26
6.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
320
6
45
 
12.05.2021 12:25:30
7.
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005
362
6
 
 
17.05.2021 22:25:35
8.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
367
6
39
 
14.05.2021 11:37:20
9.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
383
6
106
 
07.05.2021 21:36:22
10.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
393
6
93
 
09.05.2021 12:00:01
11.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
399
6
 
 
16.05.2021 23:09:51
12.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
428
4
109
 
09.05.2021 23:27:59
13.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
435
4
132
 
14.05.2021 09:38:34
14.
Koutek Petr 21.01.2005 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
440
4
 
 
26.04.2021 22:26:03
15.
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Aritma Praha
453
4
91
 
10.05.2021 20:47:05
16.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
521
4
138
volná karta PTS
18.05.2021 19:05:18
17.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
532
4
309
 
16.05.2021 23:10:15
18.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
553
4
184
 
20.04.2021 20:21:40
19.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
558
4
37
 
08.05.2021 22:04:34
20.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
580
4
47
 
04.05.2021 14:49:01
21.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
640
4
44
volná karta pořadatele
19.05.2021 18:11:34
22.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
692
3
124
 
14.05.2021 09:54:22
23.
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha
782
3
 
 
10.05.2021 09:21:01
24.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
798
3
41
 
14.05.2021 11:36:49
25.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
875
3
94
 
12.04.2021 15:18:45
26.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
875
3
445
 
10.05.2021 09:18:53
27.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
948
1
241
 
04.05.2021 09:40:08
28.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
948
1
428
 
10.05.2021 08:00:50
29.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
948
1
137
 
16.05.2021 23:10:52
30.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
948
1
212
volná karta pořadatele
18.05.2021 12:07:56
31.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
948
1
73
volná karta pořadatele
18.05.2021 12:08:24
32.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
948
1
187
volná karta
18.05.2021 13:39:37

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
478
4
91
 
18.05.2021 16:35:18

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Juha Konrád 10.07.2003 Pála Vízner Tennis z.s.
483
4
 
odhlášeno hráčem
09.05.2021 16:16:42
2.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
100
15
1
odhlášeno hráčem
17.05.2021 13:35:32
3.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
948
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.05.2021 09:52:55
4.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
735
3
174
odhlášeno hráčem
18.05.2021 19:42:13
5.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha
423
4
136
odhlášeno hráčem
19.05.2021 15:30:40
6.
Sklenička Michal 24.03.2006 TK EMA o.s.
829
3
499
odhlášeno hráčem
19.05.2021 18:28:36
7.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
376
6
 
odhlášeno hráčem
19.05.2021 21:00:08
8.
Kotarac Alex 22.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
314
6
 
odhlášeno hráčem
19.05.2021 21:16:27