Český tenisový svaz
Název:
MČR dorostu - 85. Pardubická juniorka
Datum:
12.-17.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 417
E-mail:
leos.fiala@volny.cz
Internet:
www.pardubickajuniorka.cz

Poznámka pořadatele:

Výzva pro hráče:
Hráči a hráčky, vyzvedněte si na ředitelství turnaje kartu hráče, kterou je potřeba se prokázat při ubytování, při vstupu do areálu klubu, při vstupu na hráčskou párty, ...

Prezentace:
dvouhry: sobota 11. 8. 2012 do 16.00 hodin - povolena telefonicky na číslech VR a ZVR v sobotu mezi 14:45 a 15:45

čtyřhry: neděle 12. 8. 2012 do 12.00 hodin - povolena telefonicky v neděli mezi 10:00 a 11:30 na čísle VR

Vrchní rozhodčí a delegát ČTS: Ing. Leoš Fiala 777 922 395
Zástupce vrchního rozhodčího: Petr Nevšímal 605 443 266


Povinnosti hráčů: Startovat v obou vypsaných disciplínách, hrát v odpovídajícím úboru a dodržovat pokyny ředitelství mistrovství.

Míče: Wilson US Open, výměna na třetí sadu dvouhry

Více najdete na: www.pardubickajuniorka.cz

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šafránek Václav 20.05.1994 I.ČLTK Praha
4
60
 
ITF 49. - 1. nasazený
17.06.2012 23:02:49
2.
Jaloviec Marek 21.01.1994 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
3. nasazený
12.07.2012 14:08:31
3.
Pavlík David 23.05.1994 SK Aritma Praha
11
45
 
4. nasazený
07.05.2012 14:57:52
4.
Šebesta Filip 05.05.1994 Slavoj Český Brod
12
45
 
 
18.07.2012 18:26:21
5.
Krčmář David 12.08.1994 TK Zlín
15
45
 
 
20.06.2012 20:39:49
6.
Homola Patrik 22.02.1994 LTC Tábor 1903
16
45
 
 
28.06.2012 23:49:54
7.
Štaubert Pavel 11.01.1996 TJ Spoje Praha
17
45
 
 
08.07.2012 19:28:51
8.
Knoflíček Daniel 05.01.1995 TENIS-CENTRUM DTJ HK
18
45
 
 
29.06.2012 14:25:45
9.
Figura Martin 02.03.1994 TK Slavia Orlová
19
35
 
 
02.07.2012 10:07:19
10.
Papík Tomáš 13.04.1994 Pliskova Tennis Academy-Říčany
20
35
 
ITF 93. - 2. nasazený
22.05.2012 16:22:42
11.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
23
35
 
poslední dle CŽ
20.05.2012 16:22:45
12.
Jánošík Kryštof 12.03.1995 TK Žatec
25
35
 
nominace Praha
21.03.2012 10:56:41
13.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
26
35
 
nominace Praha
24.05.2012 10:31:11
14.
Polánka František 07.06.1994 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
27
35
 
nominace ZČ
24.05.2012 12:21:47
15.
Poljak David 17.05.1996 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
nominace JM
22.05.2012 18:54:07
16.
Sochůrek Dominik 20.10.1995 SK HAMR, z.s.
33
30
 
nominace Praha
22.05.2012 21:37:17
17.
Herzán Miroslav 23.06.1995 I.NTC Olomouc
34
30
 
volná karta ČTS
20.06.2012 14:08:51
18.
Krejčí Lukáš 07.12.1995 Tenis Dobříš
38
30
 
nominace StČ
22.05.2012 14:06:21
19.
Filipský Jakub 12.06.1995 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
39
30
 
nominace Praha
16.03.2012 11:46:33
20.
Kubeš Jan 07.01.1994 Jiskra Bechyně
40
30
 
nominace JČ
22.05.2012 22:13:23
21.
Vítek Jakub 22.07.1994 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
41
30
 
nominace ZČ
21.05.2012 14:59:43
22.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
43
30
 
nominace JM
21.05.2012 19:24:42
23.
Minx David 04.10.1994 LTC Houštka
45
25
 
nominace StČ
28.05.2012 09:42:35
24.
Michenka Lukáš 27.02.1994 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
50
25
 
nominace SM
22.05.2012 10:23:33
25.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
51
25
 
nominace JČ
28.05.2012 09:41:08
26.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
52
25
 
nominace Praha
24.05.2012 10:39:47
27.
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka
53
25
 
nominace Stč
18.05.2012 20:38:36
28.
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
55
25
 
nominace SM
14.03.2012 23:12:52
29.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
57
25
 
nominace Praha
22.05.2012 10:58:21
30.
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha
61
25
 
nominace StČ
28.05.2012 09:42:59
31.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
nominace SM
21.05.2012 19:17:43
32.
Krákora Jan 02.07.1994 TJ Solidarita Praha 10
64
25
 
nominace Praha
20.05.2012 17:37:46
33.
Blažek Tomáš 28.12.1994 TK Start Praha-Topolka
65
20
 
nominace VČ
06.06.2012 09:18:06
34.
Jochman Jan 04.03.1995 TK Žatec
65
20
 
nominace SČ
28.06.2012 11:18:23
35.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
81
20
 
nominace SM
20.05.2012 19:57:51
36.
Matyáš Jakub 21.05.1996 TK PTA Kolín
107
15
 
volná karta pořadatele
05.06.2012 08:11:28
37.
Ruprecht Daniel 12.07.1996 USK Pardubice
123
15
 
nominace VČ
06.06.2012 09:44:06
38.
Langr Petr 15.03.1995 USK Pardubice
150
12
 
volná karta pořadatele
17.07.2012 17:30:31
39.
Mgr. Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí
240
9
6
volná karta ČTS
15.06.2012 10:39:04
40.
Říha Dominik 09.08.1994 TK Dubí
277
9
 
nominace SČ
15.03.2012 12:53:52
41.
Chyba Miroslav 24.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
313
9
3
volná karta ČTS
20.06.2012 14:09:32
42.
Musil Jakub 28.01.1997 TK Olymp Praha
320
6
13
nominace Praha
22.05.2012 07:06:17
43.
Čížek Robert 23.09.1997 TK Olymp Praha
337
6
10
nominace Praha
17.06.2012 15:33:23
44.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
364
6
4
nominace JM
22.05.2012 17:25:03
45.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
389
6
5
nominace JM
22.05.2012 09:25:15
46.
Krstev Ondřej 13.06.1997 TK Neridé
630
4
2
nominace Praha
12.07.2012 18:43:04
47.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
785
3
 
volná karta ČTS
02.06.2012 21:34:10
48.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
1061
1
23
finalista MČR st. ž.
06.08.2012 08:13:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Varhaník Dominik 29.05.1995 TC Brno.
46
25
 
1. náhradník JM
20.06.2012 14:09:11
2.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM Spoje Praha
48
25
 
1. náhradník StČ
27.03.2012 16:45:01
3.
Kiss David 05.02.1995 BLTC Brno
59
25
 
 
07.07.2012 09:17:11
4.
Kratochvíl Lukáš 19.08.1994 TK Olymp Praha
70
20
 
1.náhradník Praha
22.05.2012 16:43:04
5.
Vahalík David 11.02.1994 Tenis Nový Jičín,z.s.
73
20
 
 
02.07.2012 23:21:30
6.
Kvasnička Ondřej 27.05.1995 Tenis Brandýs n.L.
79
20
 
 
22.05.2012 14:14:27
7.
Slavík Michal 10.07.1995 TK Semily
80
20
 
1. náhradník SČ
21.05.2012 18:09:55
8.
Kyselka David 12.06.1994 Tenis Brandýs n.L.
83
20
 
 
14.03.2012 23:01:25
9.
Bednář Ivo 09.06.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
86
20
 
 
11.06.2012 14:44:39
10.
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005
92
20
 
 
20.05.2012 19:28:40
11.
Reček Dominik 19.02.1995 Pliskova Tennis Academy-Říčany
93
20
 
 
04.07.2012 09:55:19
12.
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice
102
15
 
1. náhradník JČ
28.05.2012 09:41:32
13.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
106
15
 
1. náhradník ZČ
29.05.2012 10:11:02
14.
Mlíkovský David 11.02.1996 LTC Rudná
107
15
 
 
25.07.2012 13:19:52
15.
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
133
15
 
1. náhradník VČ
13.07.2012 11:24:31
16.
Labík Ondřej 20.11.1996 LTK Liberec
138
12
 
 
20.05.2012 22:18:35
17.
Kafuněk Michal 18.02.1994 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
148
12
 
 
29.05.2012 07:15:50
18.
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM Spoje Praha
167
12
39
 
29.06.2012 14:11:57
19.
Hons Tomáš 19.01.1994 TK DEZA Valašské Meziříčí
173
12
 
 
23.07.2012 22:27:13
20.
Martin Adam 12.07.1995 TK Louny
224
9
 
 
18.03.2012 17:19:01
21.
Müller Tomáš 22.08.1994 Slavoj Žiželice
266
9
 
 
05.07.2012 21:21:50
22.
Borunský Adam 05.03.1997 SK JC Sport Opava
306
9
30
 
20.07.2012 14:35:10
23.
Šimek Štěpán 07.03.1997 I.ČLTK Praha
343
6
7
2.náhradník Praha
26.07.2012 09:32:19
24.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
513
4
11
 
08.06.2012 14:01:13
25.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
1061
1
31
 
06.08.2012 08:14:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Weinlich Patrik 15.04.1995 TK RAPID LIBEREC
125
15
 
odhlášeno hráčem
06.06.2012 11:10:01
2.
Coufal Matěj 26.09.1997 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1061
1
596
odhlášeno hráčem
09.07.2012 15:29:55
3.
Hlinka Petr 16.01.1994 TK Vimperk
107
15
 
odhlášeno hráčem
15.07.2012 12:10:07
4.
Stránský Jan 01.09.1994 TJ LTC Poděbrady
169
12
 
odhlášeno hráčem
15.07.2012 13:02:25
5.
Mašek Jan 29.05.1996 Lokomotiva Karlovy Vary
256
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2012 14:38:58
6.
Niče Ondřej 14.05.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2012 19:23:29
7.
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov
385
6
8
odhlášeno hráčem
02.08.2012 11:44:51
8.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 LTC Modřany 2005
458
6
14
odhlášeno hráčem
03.08.2012 19:07:04
9.
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
60
25
 
odhlášeno hráčem
04.08.2012 11:33:17
10.
Rozlivek Jakub 23.04.1996 TK Slavia Plzeň
84
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2012 15:54:23
11.
Heller Robin 02.02.1996 -
137
12
 
odhlášeno hráčem
07.08.2012 12:25:41
12.
Kalivoda Adam 17.04.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
12
17
odhlášeno hráčem
08.08.2012 10:33:35
13.
Kubelka Michal 18.03.1995 SK Tenis Rohatsko
259
9
 
odhlášeno hráčem
09.08.2012 13:00:50
14.
Čábela Matěj 28.01.1994 SK OAZA Praha
29
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2012 11:59:38