Název: | I-TEC cup B | Pořadatel: | TK Havířov, z.s. | Datum: | 01.-04.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Klimas Jan (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čank Tobiáš | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan | 6:3, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Velčovský Vojtěch | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Budina Martin | | | | 5:7, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubáň Pavel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | | | 7:6 (7), 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Knesl David (5) | | 6:1, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš (4) | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Šimon | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nagy Filip | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Olša Michal | | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bonk Vojtěch | | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan (6) | | 7:6 (4), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
Prokeš Bedřich (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Denis | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Buba Alexej | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Olšar Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:5, 5:7, 6:3 | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zerai Rayen | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Dub Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lankočí Matyáš (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 2:6, 6:1 | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof (8) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:7 (4), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Spirka Simon | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
Grulich Josef | | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Daniel | | | 6:7 (5), 6:3, scr. | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 30.06.2022 18:05:31 |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Klimas Jan | 48 | 25 | Šimeček David | 99 | 15 | Lankočí Matyáš | 102 | 15 | Krupa Lukáš | 113 | 15 | Knesl David | 128 | 12 | Bako Jan | 131 | 12 | Prokeš Bedřich | 137 | 12 | Kalousek Kryštof | 145 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 118 |
Kódové číslo akce: 312284 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubalka Igor | 23.04.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | Řehák Adam | 10.04.2006 | TK Milo Olomouc |
|