Název: |
A1 odložené |
Datum: |
21.-25.06. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
316267 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nápravník Roman |
: |
17. Listopadu 485 |
: |
544 01 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
604555064 |
E-mail: |
sport.tcdk@gmail.com |
Poznámka pořadatele: TENTO TURNAJ JE ODLOŽENÉ "A1" A JE NUTNÉ PROVÉST NOVOU PŘIHLÁŠKU!!
PREZENTACE KVALIFIKACE OSOBNĚ V PONDĚLÍ 21.6.2021 DO 10 HOD. V AREÁLU TCDK!!
PREZENTACE HLAVNÍ SOUTĚŽE V PONDĚLÍ 21.6.2021 TELEFONICKY 604555064 DO 17 HOD., POTÉ BUDE PROVEDENO V KLUBOVNĚ LOSOVÁNÍ A ROZPIS ZÁPASŮ NA ÚTERÝ 22.6.2021 BUDE VYVĚŠEN NA CZTENIS DO 18 30 HOD.
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
PONDĚLÍ 21.6.2021 KVALIFIKACE 1. + 2. KOLO (ROZEHRA MOŽNÁ OD 8 30- 9 45 NA KURTECH 1-7)
ÚTERÝ 22.6.2021 DVOUHRA HS 1.+2. KOLO + 1. KOLO ČTYŘHŘY (ROZEHRA MOŽNÁ OD 7 30- 8 45 NA KURTECH 1-7)
STŘEDA 23.6.2021 DVOUHRA DO ČTVRTFINÁLE, ČTYŘHRA DO SEMIFINÁLE
ČTVRTEK 24.6.2021 DVOUHRA DO SEMIFINÁLE, SEMIFINÁLE + FINÁLE ČTYŘHRY
PÁTEK 25.6.2021 SEMIFINÁLE + FINÁLE DVOUHRY
PLÁN TURNAJE SE MŮŽE ZMĚNIT DLE VÝVOJE POČASÍ A DLE VÝSLEDKŮ.
VŠICHNI ÚČASTNÍCI SE ŘÍDÍ AKTUÁLNÍMI POKYNY VLÁDY ČR, MZ A NAS V DOBĚ KONÁNÍ TURNAJE!!
V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
13 |
45 |
|
|
23.05.2021 08:55:45 |
2. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
14 |
35 |
|
|
26.05.2021 21:39:35 |
3. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
18 |
35 |
|
|
26.05.2021 14:14:44 |
4. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
19 |
35 |
|
|
29.05.2021 18:24:17 |
5. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
22 |
30 |
|
|
14.05.2021 14:01:42 |
6. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
34 |
25 |
|
|
04.06.2021 11:53:46 |
7. |
Padevět Jonáš |
05.01.2004 |
Tenisový klub Černošice |
36 |
25 |
|
|
15.05.2021 14:06:26 |
8. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
40 |
25 |
|
|
04.06.2021 15:08:09 |
9. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
42 |
25 |
|
|
29.05.2021 11:27:18 |
10. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
46 |
25 |
|
|
27.05.2021 07:37:39 |
11. |
Klakurka Lukáš |
04.08.2003 |
Start Brno |
48 |
25 |
|
|
16.05.2021 17:52:42 |
12. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
50 |
25 |
|
|
27.05.2021 06:32:13 |
13. |
Káňa Filip |
19.06.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
52 |
25 |
|
|
17.05.2021 13:53:59 |
14. |
Vašíř Adam |
09.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
57 |
20 |
|
|
02.06.2021 13:19:48 |
15. |
Kusý Jan |
14.03.2005 |
LTC Modřany 2005 |
58 |
20 |
|
|
16.05.2021 11:51:33 |
16. |
Nápravník Adam |
10.04.2004 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
59 |
20 |
|
|
12.05.2021 21:09:26 |
17. |
Krischke Adam |
03.05.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
62 |
20 |
|
|
07.06.2021 14:57:40 |
18. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
65 |
20 |
|
|
17.05.2021 07:13:42 |
19. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
66 |
20 |
|
|
29.05.2021 21:48:48 |
20. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
67 |
20 |
|
|
13.05.2021 10:33:44 |
21. |
Brill Jindřich |
07.05.2005 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
69 |
20 |
|
|
17.05.2021 17:22:11 |
22. |
Laibl Matěj |
20.01.2004 |
TK Most |
75 |
20 |
|
|
30.05.2021 16:43:48 |
23. |
Hozman Dominik |
20.07.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
79 |
20 |
|
|
08.06.2021 14:31:08 |
24. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
86 |
15 |
|
|
16.05.2021 11:08:06 |
25. |
Durovič Boris |
26.08.2005 |
I.ČLTK Praha |
89 |
15 |
|
|
18.05.2021 15:34:15 |
26. |
Horálek Dominik |
04.02.2003 |
TO SK Žamberk |
90 |
15 |
|
|
09.06.2021 07:18:31 |
27. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
98 |
15 |
|
|
13.05.2021 23:00:35 |
28. |
Papoušek David |
15.11.2003 |
LTC Pardubice |
99 |
15 |
|
|
07.06.2021 11:08:50 |
29. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
117 |
15 |
2 |
|
25.05.2021 21:01:05 |
30. |
Knutson Dominik |
29.09.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
129 |
15 |
|
volná karta pořadatele |
18.05.2021 23:02:28 |
31. |
Mojžíš Dominik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
152 |
12 |
21 |
|
20.05.2021 21:17:37 |
32. |
Rosický Jan |
06.01.2006 |
LTC Houštka |
182 |
12 |
31 |
volná karta pořadatele |
15.05.2021 22:37:42 |
33. |
Blažka Daniel |
03.02.2004 |
TK BH Jihlava z.s. |
286 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
17.05.2021 10:08:53 |
34. |
Fiala Martin |
24.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
291 |
6 |
23 |
|
23.05.2021 09:21:56 |
35. |
Hänel Tom |
02.06.2006 |
TK Sparta Praha |
314 |
6 |
7 |
|
17.05.2021 02:30:23 |
36. |
Vlček Daniel |
31.05.2006 |
LTC Slovan Kladno |
321 |
6 |
17 |
volná karta ČTS |
13.05.2021 20:05:58 |
37. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
328 |
6 |
11 |
volná karta ČTS |
02.06.2021 07:29:17 |
38. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
395 |
6 |
24 |
|
12.05.2021 17:54:17 |
39. |
Valeš Vojtěch |
03.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
417 |
6 |
6 |
|
15.05.2021 19:39:41 |
40. |
Horák Filip |
14.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
798 |
3 |
22 |
volná karta ČTS |
12.05.2021 23:42:23 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Říha Matyáš |
01.02.2004 |
HTK Třebíč |
102 |
15 |
|
|
29.05.2021 23:39:23 |
2. |
Opluštil Patrik |
21.04.2005 |
TC BORS CLUB |
104 |
15 |
|
|
03.06.2021 21:41:08 |
3. |
Zavadil Matyáš |
14.05.2003 |
ŽLTC Brno |
109 |
15 |
|
|
17.05.2021 12:41:30 |
4. |
Vrba Jakub |
14.02.2005 |
TK Sparta Praha |
116 |
15 |
|
|
14.05.2021 16:44:16 |
5. |
Typl Jáchym |
26.06.2003 |
TK Česká Třebová, z.s. |
120 |
15 |
|
|
14.05.2021 20:29:45 |
6. |
Skokan Ondřej |
17.05.2003 |
LTC Pardubice |
122 |
15 |
|
|
17.05.2021 22:54:23 |
7. |
Páral Radim |
04.11.2004 |
TK Spartak Jihlava |
126 |
15 |
|
|
24.05.2021 08:16:30 |
8. |
Polách Felipe |
23.06.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
133 |
12 |
|
|
24.05.2021 15:36:15 |
9. |
Taláb Vojtěch |
05.01.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
138 |
12 |
|
|
21.05.2021 12:24:58 |
10. |
Taláb Matěj |
05.01.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
155 |
12 |
|
|
21.05.2021 12:25:39 |
11. |
Zourek David |
29.07.2003 |
Start Brno |
165 |
12 |
|
|
05.06.2021 18:17:25 |
12. |
Križan Karol |
19.08.2004 |
SK Tenis Tišnov |
174 |
12 |
|
|
07.06.2021 17:45:23 |
13. |
Olšanský Filip |
08.10.2003 |
Sokol Říčany |
185 |
12 |
|
|
08.06.2021 06:26:41 |
14. |
Doppler Patrik |
01.08.2003 |
Start Brno |
187 |
12 |
|
|
19.05.2021 06:28:41 |
15. |
Vala Filip |
23.07.2004 |
LTC Pardubice |
189 |
12 |
|
|
10.06.2021 19:02:44 |
16. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
190 |
12 |
|
|
14.05.2021 17:30:19 |
17. |
Havránek Šimon |
04.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
218 |
9 |
|
|
07.06.2021 20:31:21 |
18. |
Komrska Jan |
04.04.2006 |
TC Brno. |
226 |
9 |
40 |
volná karta ČTS |
02.06.2021 21:20:21 |
19. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
227 |
9 |
37 |
|
01.06.2021 22:10:58 |
20. |
Matějíček Petr |
20.07.2005 |
TO SK Žamberk |
247 |
9 |
|
|
02.06.2021 06:16:34 |
21. |
Svoboda Daniel |
10.11.2003 |
Tenisový klub Progress z.s. |
252 |
9 |
|
|
08.06.2021 19:17:36 |
22. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
257 |
9 |
|
|
01.06.2021 04:49:53 |
23. |
Burián Marek |
19.10.2006 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
271 |
9 |
315 |
|
01.06.2021 15:52:39 |
24. |
Šmejkal Šimon |
29.05.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
274 |
9 |
51 |
volná karta pořadatele |
15.05.2021 21:36:37 |
25. |
Vrána Petr |
02.02.2006 |
TK Žatec |
336 |
6 |
249 |
|
20.05.2021 10:49:11 |
26. |
Křepinský Tomáš |
10.04.2003 |
Lokomotiva Trutnov |
346 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
27.05.2021 18:05:37 |
27. |
Mojžíš Patrik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
350 |
6 |
33 |
volná karta ČTS |
20.05.2021 21:19:15 |
28. |
Sedláček Adam |
21.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
389 |
6 |
216 |
|
22.05.2021 16:47:47 |
29. |
Knesl David |
29.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
440 |
4 |
26 |
|
31.05.2021 22:24:34 |
30. |
Všetečka Jan |
22.01.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
503 |
4 |
|
volná karta pořadatele |
07.06.2021 20:59:45 |
31. |
Stuchlík Lukáš |
05.04.2006 |
LTC Radotín |
948 |
1 |
410 |
|
14.05.2021 13:31:25 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Doležel Alex |
14.09.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
259 |
9 |
|
|
13.05.2021 22:19:49 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
126 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 19:18:30 |
2. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
875 |
3 |
94 |
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 22:51:16 |
3. |
Kumstát Jan |
02.01.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
401 |
6 |
4 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 22:47:48 |
4. |
Mrva Maxim |
02.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
483 |
4 |
15 |
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 06:07:27 |
5. |
Havlíček Mark |
13.10.2003 |
TK Most |
33 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 12:47:12 |
6. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
63 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 18:53:25 |
7. |
Starý Michal |
12.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
224 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 22:39:43 |
8. |
Silbernágl Kryštof |
18.10.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
405 |
6 |
135 |
odhlášeno hráčem |
12.06.2021 12:33:12 |
9. |
Burda Oliver Petr |
24.12.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
367 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem |
12.06.2021 19:29:43 |
10. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
31 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2021 06:33:59 |
11. |
Frömel Karel |
13.01.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
296 |
6 |
16 |
odhlášeno hráčem |
13.06.2021 09:56:27 |
12. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
149 |
12 |
10 |
odhlášeno hráčem |
13.06.2021 12:06:55 |
13. |
Beránek Ondřej |
18.02.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
564 |
4 |
25 |
odhlášeno hráčem |
13.06.2021 19:43:22 |
14. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
27 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2021 09:30:33 |
15. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
9 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2021 13:41:08 |
16. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
100 |
15 |
1 |
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 13:46:38 |
17. |
Macháček Filip William |
03.05.2005 |
- |
159 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
15.06.2021 15:47:32 |
18. |
Musil Jindřich |
03.09.2004 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
141 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 18:03:56 |
19. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2021 11:03:40 |
20. |
Kučera Jonáš |
15.09.2006 |
LTK Liberec |
148 |
12 |
9 |
odhlášeno hráčem |
17.06.2021 08:07:20 |
21. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
386 |
6 |
8 |
odhlášeno hráčem |
17.06.2021 14:19:31 |
22. |
Soukup Albert |
02.10.2005 |
TC VŠ Praha |
317 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2021 14:28:03 |
23. |
Olšar Štěpán |
15.09.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
195 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2021 21:37:53 |
24. |
Rais Lukáš |
16.05.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2021 13:20:02 |
25. |
Cevik Mert |
24.02.2004 |
Lokomotiva Praha |
278 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2021 14:14:58 |
26. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
110 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2021 22:29:14 |
27. |
Kalina Vít |
12.07.2005 |
TK Sparta Praha |
30 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 00:06:15 |
28. |
Čepl Filip |
24.01.2006 |
TK Sparta Praha |
558 |
4 |
37 |
odhlášeno pořadatelem |
19.06.2021 07:53:59 |
29. |
Hanzelín Filip |
29.04.2006 |
I.ČLTK Praha |
168 |
12 |
3 |
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 09:00:14 |
30. |
Mach Štěpán |
09.08.2004 |
TK Frýdlant v Čechách |
60 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 11:31:36 |
31. |
Petera Patrik |
12.10.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
209 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.06.2021 21:25:43 |
32. |
Mach Jan |
05.05.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
85 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 11:56:06 |
33. |
Bureš Ondřej |
11.07.2004 |
SK Tenis Duchcov |
131 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 13:42:48 |
|