Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  LOB S.A. Bohnice, z.s.
Datum:  18.-21.09.
Věk. kategorie:  dorost
Fáček Erik
 
 
 
Fuka Jan
6:3, 6:4
 
Chodora Radek
6:3, 3:6, 1:0
 
Andr Marek
3:6, 7:6, 1:0
 
Petrů Tomáš
6:0, 6:1
 
Tuša Robert
6:1, 6:3
 
Brettl Filip
6:2, 6:3
 
Augustýn Tadeáš
7:5, 6:4
 
 
 
Žoldák Patrik
6:4, 6:3
 
Vávra Kajetán
6:2, 6:4
 
Dostál Adam
scr.
 
Stichenwirth Petr
3:0, scr.
 
Tybus Jonáš
6:3, 6:3
 
Novotný Bruno
6:0, 6:1
 
Sina Jakub
6:2, 6:3
 
Voleský Daniel
6:1, 6:2
 
Hladík Daniel
6:1, 6:1
 
Prokopius Oliver
6:0, 6:0
 
Fára Jan
7:5, 6:4
 
Mitáš Jakub
6:4, 6:1
 
 
6:1, 3:6, 1:0
 
Elich Samuel
 
Rieser Frederik William
6:2, 6:3
 
Korolenko Kirill
6:1, 6:1
 
Kusák Jan
6:4, 6:1
 
Bělík Antonín
6:0, 6:3
 
Daněk Oldřich
7:5, 6:7, 1:0
 
Klepáč Adam
6:2, 7:5
 
 
6:4, 3:6, 1:0
 
Šusta Bartoloměj
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na neděli: 9:00==čtvrtfinále singlů následuje semifinále singlů, na debly volejte cca v 10:20 debl Žoldáková, Janíčkovičová-Ondráčková, Šípková v 11:00
Počet účastníků28
NasazeníBH
Fáček Erik 13612
Šusta Bartoloměj 2499
Elich Samuel 2779
Augustýn Tadeáš 3836
Brettl Filip 3936
Novotný Bruno 4016
Rieser Frederik William 4234
Sina Jakub 4354
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 312252

Brettl Filip - Šusta Bartoloměj
 
 
 
Dostál Adam - Rieser Frederik William
6:1, 6:1
 
Mitáš Jakub - Vávra Kajetán
6:4, 6:4
 
Fáček Erik - Fuka Jan
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Kusák Jan - Voleský Daniel
 
Daněk Oldřich - Augustýn Tadeáš
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Novotný Bruno - Tuša Robert
 
Chodora Radek - Starý Filip
6:2, 6:3
 
Klepáč Adam - Prokopius Oliver
6:1, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Elich Samuel - Sina Jakub
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Fáček Erik 13612
Šusta Bartoloměj 2499
Elich Samuel 2779
Starý Filip 3106
Augustýn Tadeáš 3836
Brettl Filip 3936
Novotný Bruno 4016
Rieser Frederik William 4234
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 314252

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chizhenko Nikolay19.12.2004Tenis Banka Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Starý Filip17.09.2004LTC Panorama Teplice