Datum:
28.-30.09.
Pořadatel:
TK Mokrá-Horákov (C - 200)
Kódové číslo:
316230
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v So do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Kolář Radim
:
327
:
66404 Mokrá
Tel. (1):
777022830
E-mail:
radim.kolar@gmail.com

Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 27.9 mezi 17.00-18.00 formou sms na tel. 777 022 830. Poté proběhne losování v kabinách TK Mokrá-Horákov.Program bude zveřejněn nejpozději do 21.00


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
 
21.08.2019 19:32:51
2.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
 
04.07.2019 23:30:04
3.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
248
9
177
 
20.08.2019 14:20:57
4.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
přijat do turnaje
26.09.2019 10:14:21
5.
Hübl Filip 31.05.2003 TC Brno.
306
9
 
 
09.09.2019 16:08:58
6.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
332
6
 
 
21.09.2019 19:28:14
7.
Laciga Bruno 29.11.2004 TK Milo Olomouc
407
6
317
 
18.08.2019 10:40:31
8.
Suchánek David 02.11.2004 LTC Hodonín
426
6
166
 
17.08.2019 12:55:33
9.
Ševčík Jakub 12.04.2004 TCV Strání
455
6
430
 
25.08.2019 21:04:27
10.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
528
4
 
 
02.09.2019 20:37:24
11.
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno
570
4
184
 
14.04.2019 19:32:54
12.
Krist Tomáš 19.05.2004 LTC Hodonín
733
4
217
 
05.09.2019 05:28:37
13.
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov
770
4
323
 
13.07.2019 20:50:11
14.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
809
3
217
 
20.08.2019 11:02:00
15.
Staněk Jakub 16.05.2004 ŽLTC Brno
833
3
193
 
15.03.2019 07:25:47
16.
Klim Filip 06.08.2004 TC Brno.
1029
3
310
 
06.05.2019 22:26:19
17.
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov
1029
3
151
 
22.09.2019 19:40:43
18.
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno
1081
3
456
 
15.03.2019 07:40:48
19.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
1081
3
241
 
06.05.2019 22:26:03
20.
Beneš Jan 15.12.2004 TK Tuřany
1128
1
 
volná karta
23.06.2019 19:51:42
21.
Formánek Václav 12.11.2004 Tenis Nový Jičín,z.s.
1128
1
110
 
01.09.2019 15:02:29
22.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
1128
1
404
volná karta
13.09.2019 12:23:26
23.
Vařílek David 20.02.2003 HTK Třebíč
1128
1
 
volná karta
17.09.2019 19:05:17
24.
Herčko Petr 18.10.2003 TJ Sokol Vizovice
1128
1
 
přijat do turnaje
23.09.2019 16:42:49

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
1029
3
147
odhlášeno hráčem
24.08.2019 21:29:52
2.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
429
6
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 14:26:38
3.
Patera Ondřej 10.07.2004 TK Kyjov
1081
3
325
odhlášeno hráčem
11.09.2019 17:22:09
4.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
1128
1
358
odhlášeno hráčem
15.09.2019 20:18:05
5.
Srnánek Martin 10.09.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1128
1
863
odhlášeno hráčem
20.09.2019 09:53:53
6.
Andrašína Matěj 24.10.2004 BLTC Brno
1128
1
872
odhlášeno hráčem
20.09.2019 11:46:16
7.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
1128
1
388
odhlášeno hráčem
20.09.2019 13:12:36
8.
Nešpor Štěpán 18.09.2003 LTC Hodonín
343
6
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 08:34:26
9.
Kubíček David 15.04.2005 ŽLTC Brno
1128
1
210
IS: kolizní přihláška
21.09.2019 12:00:08
10.
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice
1128
1
349
odhlášeno hráčem
26.09.2019 09:01:16
11.
Melichar Tomáš 11.11.2002 Sokol Lanžhot
165
12
 
odhlášeno hráčem
27.09.2019 15:38:26
12.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
323
9
 
odhlášeno hráčem
27.09.2019 15:54:56