Název: |
ISB GENETIC CUP |
Datum: |
03.-06.09. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
316213 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Brücknerová Eva |
Ledečská 4069 | |
58001 Havlíčkův Brod | |
Tel. (1): |
731871145 |
E-mail: |
info@tenishb.cz |
Internet: |
www.tenishb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Laštovička Luboš | 27.02.2005 | TK Spartak Jihlava | 76 |
20 |
02.09.2022 15:42:50 |
||
2. |
Kratochvíl Tomáš | 16.02.2006 | TK Milo Olomouc | 78 |
15 |
30.08.2022 20:40:05 |
||
3. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 104 |
15 |
26 |
04.05.2022 14:22:01 |
|
4. |
Križan Karol | 19.08.2004 | SK Tenis Tišnov | 122 |
12 |
29.08.2022 19:02:25 |
||
5. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | 127 |
12 |
10 |
20.08.2022 16:39:55 |
|
6. |
Makovský Jiří | 22.12.2004 | Start Brno | 134 |
12 |
23.08.2022 21:59:52 |
||
7. |
Goldman Jakub | 15.12.2004 | SK Tenis Tišnov | 136 |
12 |
25.08.2022 16:21:31 |
||
8. |
Prokeš Bedřich | 28.06.2006 | Start Brno | 137 |
12 |
24.08.2022 10:14:52 |
||
9. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 140 |
12 |
23.08.2022 19:52:33 |
||
10. |
Havránek Šimon | 04.02.2005 | TJ Solidarita Praha 10 | 151 |
12 |
volná karta | 30.08.2022 20:40:50 |
|
11. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | 155 |
12 |
18 |
volná karta | 01.09.2022 17:39:35 |
12. |
Stibůrek Filip | 13.04.2006 | TK Benešov | 162 |
12 |
29.08.2022 19:03:31 |
||
13. |
Kovačka Matouš | 09.03.2005 | Sokol Říčany | 170 |
12 |
28.08.2022 21:02:56 |
||
14. |
Zavadil Alexandr | 15.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 184 |
9 |
17.08.2022 11:47:55 |
||
15. |
Nagy Filip | 14.01.2005 | ŽLTC Brno | 186 |
9 |
30.08.2022 20:37:47 |
||
16. |
Puskeiler Martin | 15.08.2006 | TK Znojmo | 206 |
9 |
29.08.2022 19:01:29 |
||
17. |
Voleský Daniel | 22.10.2007 | SK HAMR, z.s. | 207 |
9 |
32 |
16.08.2022 08:04:47 |
|
18. |
Rychtář Hans | 21.01.2005 | SK Tenis Tišnov | 212 |
9 |
02.08.2022 14:59:50 |
||
19. |
Šafařík Jakub | 18.09.2005 | TK Radošovice | 218 |
9 |
30.08.2022 20:38:45 |
||
20. |
Picek Samuel | 01.12.2005 | Slavoj Český Brod | 221 |
9 |
14.08.2022 13:32:25 |
||
21. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | 228 |
9 |
30 |
20.08.2022 16:47:45 |
|
22. |
Fisk Nicholas | 02.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 245 |
9 |
19.07.2022 13:04:12 |
||
23. |
Valenta Ondřej | 14.12.2007 | TK Spartak Jihlava | 248 |
9 |
51 |
volná karta | 01.09.2022 17:39:13 |
24. |
Koryťák Vojtěch | 05.01.2006 | TK Znojmo | 251 |
9 |
28.08.2022 21:02:19 |
||
25. |
Šrámek Erik | 02.04.2007 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 376 |
6 |
113 |
23.08.2022 13:00:15 |
|
26. |
Brůna Daniel | 07.06.2005 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | 398 |
6 |
30.08.2022 20:36:34 |
||
27. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 406 |
6 |
41 |
volná karta | 01.09.2022 21:16:50 |
28. |
Hep Matyáš | 27.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 413 |
4 |
223 |
10.07.2022 11:27:30 |
|
29. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | 453 |
4 |
261 |
29.08.2022 11:35:25 |
|
30. |
Urbánek Milan | 08.07.2004 | LTC Vysoké Mýto | 463 |
4 |
29.08.2022 19:05:22 |
||
31. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 481 |
4 |
25 |
01.09.2022 21:17:33 |
|
32. |
Rampír Jakub | 30.10.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 575 |
4 |
441 |
17.08.2022 08:22:11 |
|
33. |
Sedlatý Matěj | 18.04.2007 | TENIS Klánovice | 585 |
4 |
176 |
06.08.2022 11:55:14 |
|
34. |
Jandík Patrik | 25.09.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 622 |
4 |
161 |
volná karta | 01.09.2022 17:40:29 |
35. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 937 |
1 |
154 |
04.04.2022 22:37:23 |
|
36. |
Suchánek Pavel | 11.12.2008 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 937 |
1 |
305 |
23.08.2022 17:32:47 |
|
37. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | 937 |
1 |
189 |
29.08.2022 19:04:21 |
|
38. |
volná karta | volná karta |
||||||
39. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
40. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
||||||
49. |
volná karta | volná karta |
||||||
50. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Duchoň Daniel | 12.06.2006 | ŽLTC Brno | 164 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2022 18:16:59 |
|
2. |
Krňávek David | 07.10.2006 | TC Brno. | 168 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2022 15:27:15 |
|
3. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 324 |
6 |
34 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2022 07:55:26 |
4. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 124 |
12 |
8 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2022 11:07:25 |
5. |
Svoboda Adam | 26.03.2007 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 318 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2022 18:31:49 |
6. |
Komrska Jan | 04.04.2006 | TC Brno. | 228 |
9 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2022 19:44:18 |
|
7. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 333 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 23:17:04 |
8. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 87 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2022 11:22:28 |
|
9. |
Soukup Albert | 02.10.2005 | TC VŠ Praha | 264 |
9 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2022 14:44:56 |
|
10. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 215 |
9 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2022 17:22:14 |
|
11. |
Hruška Petr | 25.10.2006 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 138 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 08:08:04 |
|
12. |
Fiala Martin | 24.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 116 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 09:49:47 |
|
13. |
Burda Oliver Petr | 24.12.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 162 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 10:38:16 |
|
14. |
Žoldák Patrik | 02.06.2006 | SK HAMR, z.s. | 167 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 11:50:38 |
|
15. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | 447 |
4 |
137 |
IS: kolizní přihláška | 28.08.2022 12:00:12 |
16. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 44 |
25 |
IS: kolizní přihláška | 28.08.2022 12:00:12 |
|
17. |
Doležel Alex | 14.09.2005 | TK SK Kladno, z.s. | 151 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.09.2022 09:41:02 |
|
18. |
Prášek Vojtěch | 23.01.2005 | ŽLTC Brno | 111 |
15 |
odhlášeno hráčem | 02.09.2022 13:32:19 |
|
19. |
Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 126 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 02.09.2022 16:29:38 |
|
20. |
Losman Matěj | 14.06.2005 | LTC Houštka | 193 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 02.09.2022 16:38:24 |