Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  LAMA Cup 2021
Pořadatel:  SK LAMA o.s.
Datum:  27.-31.08.
Věk. kategorie:  dorost
Guráš Martin
 
 
 
Olša Michal
4:6, 6:0, 7:6 (4)
 
Petráš Adam
7:5, 6:2
 
Káňa Viktor
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:6 (1)
 
Bonk Vojtěch
 
Velčovský Vojtěch
6:2, 6:4
 
 
 
Beránek Ondřej
7:5, 2:3, scr.
 
Kuřitka Lukáš
6:4, 3:6, 7:5
 
Bárta Jan
6:3, 6:1
 
Střílka Sven
6:1, 4:6, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Zourek David
 
Kubatko Dominik
6:2, 6:1
 
 
 
Postupa Martin
6:0, 6:0
 
Drastík Matyáš
6:4, 6:4
 
Rožnovský Matyáš
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Šimeček David
 
Klimas Jan
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Krupa Lukáš
 
Cvingráf Adam
6:1, 7:6 (5)
 
Zemek Matěj
6:2, scr.
 
 
6:1, 6:1
 
Janík Petr
 
Kubáň Pavel
5:7, 7:5, 6:1
 
 
 
Grulich Josef
6:2, 6:1
 
Ocásek Maxim
6:3, 6:2
 
Šulák Jiří
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Nováček Filip
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Škopík Jakub
 
Bako Jan
scr.
 
Krautman Christopher Joseph
6:0, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Lankočí Matyáš
 
OLŠAR Štěpán
6:0, 7:6
 
 
 
Beneš Daniel
7:5, 7:6 (3)
 
Vacula Filip
6:1, 6:0
 
Špaček Jakub
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:6 (5)
 
Kremser Filip
 
Glocman Michal
6:4, 6:3
 
 
 
 
2:6, 6:4, 6:2
 
Krahulec Jan
 
Foldyna Ondřej
6:2, 1:6, 6:3
 
Knesl David
6:1, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Foldyna Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Lyko Pavel (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí - 30.8.2021 Rozehrávka 8:15-8:45. v 9.00 hod. - semifinále dvouhry. Následuje - finále dvouhry. Následuje - dohrávka čtyřher.
Počet účastníků41
NasazeníBH
Guráš Martin 8815
Foldyna Matěj 10215
Kubatko Dominik 14212
Lankočí Matyáš 14312
Janík Petr 15912
Zourek David 16512
Kubáň Pavel 18612
OLŠAR Štěpán 1959
Kategorie : 8Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 312190

Guráš Martin - Foldyna Matěj
 
Klimas Jan - OLŠAR Štěpán
6:2, 4:6, 1:0 (3)
 
Knesl David - Olša Michal
6:3, 6:1
 
Krupa Lukáš - Šimeček David
7:5, 6:4
 
Janík Petr - Kubáň Pavel
4:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Drastík Matyáš - Kuřitka Lukáš
scr.
 
Káňa Viktor - Postupa Martin
6:2, 6:3
 
Beneš Daniel - Šulák Jiří
6:4, 6:2
 
Kremser Filip - Velčovský Vojtěch
3:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Zemek Matěj - Foldyna Ondřej
6:3, 7:5
 
Špaček Jakub - Rožnovský Matyáš
6:7, 7:5, 1:0 (8)
 
Zourek David - Glocman Michal
6:1, 6:3
 
Střílka Sven - Krautman Christopher Joseph
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
Kalousek Kryštof - Beránek Ondřej
6:1, 6:2
 
Bonk Vojtěch - Krahulec Jan
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Lankočí Matyáš - Kubatko Dominik
6:1, 0:6, 1:0 (11)
 
Rozhodčí turnaje: Lyko Pavel (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na středu - 01.9.2021 v 10.00 hod. - dohrávka semifinále čtyřhry. Následuje cca 12:00h - finále čtyřhry.
Počet dvojic16
NasazeníBH
Guráš Martin 8815
Foldyna Matěj 10215
Kubatko Dominik 14212
Lankočí Matyáš 14312
Janík Petr 15912
Zourek David 16512
Kubáň Pavel 18612
OLŠAR Štěpán 1959
Kategorie : 8Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 314190

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krakovský Denis12.04.2006Tennis Hill Havířov o.s.
Mareš Maxmilián14.06.2006Slavoj Český Brod
Barrow Timothy18.09.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubáň Pavel05.03.2004TK Slavia Orlová
Bárta Jan07.08.2005Tenis Nový Jičín,z.s.
Beránek Ondřej18.02.2006TK Na Dolině o.s.