Český tenisový svaz
Název:
LAMA Cup 2021
Datum:
27.-31.08.
Pořadatel:
SK LAMA o.s. (B - 400)
Místo konání:
Hradec nad Moravicí
Kódové číslo:
316190
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ostroborodov Alexandr
Gudrichova 762
747 41 Hradec nad Moravicí
Tel. (1):
731834473
Tel. (2):
553654228
E-mail:
sport@lamagroup.cz
Internet:
www.sportlama.cz

Poznámka pořadatele:

TURNAJ ŘÍDÍ p. LYKO Pavel tel.: 607786250
Oficiální míč LAMA Cup 2021 - Babolat.

Program na středu - 01.9.2021

v 10.00 hod. - dohrávka semifinále čtyřhry.
Následuje cca 12:00h - finále čtyřhry.


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
88
15
 
 
15.08.2021 11:42:31
2.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
102
15
 
 
24.06.2021 13:20:59
3.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
142
12
 
 
16.07.2021 06:28:10
4.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
143
12
 
 
29.05.2021 19:32:54
5.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
149
12
10
 
31.07.2021 19:17:45
6.
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
159
12
 
 
06.07.2021 09:32:01
7.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
165
12
 
 
16.07.2021 17:42:44
8.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
195
9
 
 
19.06.2021 23:03:15
9.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
196
9
 
 
04.07.2021 20:25:37
10.
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM
201
9
 
 
13.07.2021 21:50:27
11.
Nováček Filip 20.12.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
205
9
 
 
14.08.2021 14:05:43
12.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
227
9
37
 
22.07.2021 13:23:19
13.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
242
9
34
 
14.06.2021 20:33:35
14.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
242
9
 
 
17.08.2021 09:09:06
15.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
252
9
 
 
05.07.2021 17:21:23
16.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
263
9
12
 
24.07.2021 22:39:25
17.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
265
9
 
 
16.08.2021 22:25:04
18.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
270
9
55
 
16.08.2021 11:03:57
19.
Krahulec Jan 27.08.2004 Městský tenisový klub Karviná
283
9
 
 
17.08.2021 02:33:21
20.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
 
01.07.2021 22:12:48
21.
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
322
6
 
 
02.07.2021 14:18:07
22.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
340
6
63
 
16.08.2021 17:47:58
23.
Foldyna Ondřej 03.01.2006 SK JC Sport Opava
355
6
897
přijat do turnaje
23.08.2021 16:07:57
24.
Šulák Jiří 23.12.2005 TK Opava
364
6
 
volná karta
18.08.2021 19:18:55
25.
Drastík Matyáš 15.04.2005 SK JC Sport Opava
379
6
 
přijat do turnaje
23.08.2021 16:07:26
26.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
440
4
26
 
06.07.2021 18:08:49
27.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
451
4
351
 
12.07.2021 22:19:59
28.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
462
4
311
 
16.08.2021 17:21:55
29.
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 SK JC Sport Opava
503
4
242
přijat do turnaje
22.08.2021 07:55:57
30.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
583
4
 
přijat do turnaje
26.06.2021 14:14:26
31.
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
589
4
97
 
28.07.2021 12:49:38
32.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
32
 
08.07.2021 19:11:36
33.
Ocásek Maxim 20.05.2005 SK LAMA o.s.
798
3
 
volná karta
14.08.2021 10:22:06
34.
Zemek Matěj 17.04.2005 SK LAMA o.s.
818
3
 
volná karta
22.07.2021 19:02:39
35.
Mareš Maxmilián 14.06.2006 Slavoj Český Brod
924
3
540
 
07.08.2021 08:18:46
36.
Škopík Jakub 23.10.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
948
1
454
 
01.07.2021 20:49:17
37.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
948
1
418
 
14.08.2021 11:27:17
38.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
948
1
309
volná karta
22.08.2021 15:34:32
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
306
6
 
přijat do turnaje
25.08.2021 20:50:42
2.
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
675
3
 
přijat do turnaje
24.08.2021 11:29:18
3.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s.
924
3
97
přijat do turnaje
25.08.2021 20:49:34
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník
692
3
 
odhlášeno hráčem
24.05.2021 07:53:26
2.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
214
9
18
odhlášeno hráčem
04.08.2021 21:28:54
3.
Cienciala Jan 09.01.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
192
9
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 14:46:39
4.
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves
948
1
335
odhlášeno hráčem
14.08.2021 12:27:01
5.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
114
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 10:13:16
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 19:51:34
7.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
735
3
52
odhlášeno hráčem
17.08.2021 07:31:33
8.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
odhlášeno hráčem
17.08.2021 20:42:30
9.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
564
4
25
IS: lhůta 5 dní
18.08.2021 15:44:58
10.
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov
174
12
 
odhlášeno hráčem
19.08.2021 13:52:04
11.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
140
12
 
IS: lhůta 5 dní
19.08.2021 15:30:35
12.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
odhlášeno hráčem
19.08.2021 21:42:32
13.
Pekara Štěpán 26.02.2004 Beskydský tenisový klub
948
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 16:53:40
14.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
525
4
163
odhlášeno hráčem
20.08.2021 16:55:21
15.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
144
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 18:55:08
16.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
875
3
94
odhlášeno hráčem
20.08.2021 19:29:54
17.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
395
6
24
odhlášeno hráčem
20.08.2021 19:48:55
18.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
322
6
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 13:40:59
19.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
odhlášeno hráčem
23.08.2021 12:22:51
20.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
odhlášeno hráčem
23.08.2021 13:43:21
21.
Bárta Jan 07.08.2005 Tenis Nový Jičín,z.s.
525
4
 
IS: lhůta 8 dní
23.08.2021 18:37:03
22.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
48
25
 
odhlášeno hráčem
24.08.2021 10:28:19
23.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
47
25
 
odhlášeno hráčem
24.08.2021 11:36:14
24.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
12
 
odhlášeno pořadatelem
26.08.2021 09:39:26