Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Bruntálský tenisový turnaj
Pořadatel:
Tenisový klub Bruntál, z.s.
Datum:
20.-22.08.
Věk. kategorie:
dorost
Bako Jan
(1)
Bako
Bako
Kučera Matěj
6:0, 6:1
Kučera Matěj
Drobný Jan
6:2, 7:5
Bako
Kazík Martin
6:1, 6:3
Kazík
Dembovský Martin
6:2, 6:0
Řehák Daniel
Řehák Daniel
(7)
6:3, 6:0
Řehák Daniel
Pavlík Vojtěch
6:0, 6:0
Bako
Bartoš Adrian
(4)
3:6, 7:5, 1:0 (10)
Bartoš
Kolb Alexej
6:0, 6:0
Bartoš
Lukáš Nikolas
6:1, 6:0
Kučera Vojtěch
Kučera Vojtěch
5:7, 6:2, 1:0 (9)
Bartoš
Šindler Danielius
6:1, 6:0
Šindler
Zakopal Jakub
6:2, 6:3
Kovář
Kovář Adam
(8)
6:1, 6:3
Kovář
Gawlik Julian Jan
6:0, 6:2
Fiala
Onderka Sebastian
7:5, 6:2
Řehák Adam
Řehák Adam
(5)
6:3, 6:4
Řehák Adam
Šulák Jiří
7:6 (5), 4:6, 1:0 (6)
Škopík
Škopík Jakub
6:3, 7:5
Fiala
Mück Filip
scr.
Mück
Zagól Jakub
6:0, 6:2
Fiala
Badžgoň David
6:2, 6:2
Fiala
Fiala Jiří
(3)
6:0, 6:0
Fiala
Horák Vladimír
6:1, 6:3
Beneš
Beneš Daniel
(6)
6:0, 6:1
Beneš
Kučerka Tobiáš
6:1, 6:0
Pelc
Pelc Štěpán
6:3, 6:1
Beneš
Lys Ondřej
6:3, 6:4
Lys
Barusel David
6:0, 6:0
Lys
Kuneta Tadeáš
6:2, 0:6, 1:0 (4)
Kuneta
Doležel Alex
(2)
3:0, scr.
Rozhodčí turnaje:
Škopík Zdeněk (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
19.08.2022 18:03:51
Počet účastníků
31
Nasazení
CŽ
BH
Bako Jan
131
12
Doležel Alex
151
12
Fiala Jiří
153
12
Bartoš Adrian
183
9
Řehák Adam
188
9
Beneš Daniel
236
9
Řehák Daniel
248
9
Kovář Adam
298
6
Kategorie : 4
Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 312155
Fiala Jiří
-
Bartoš Adrian
(1)
Fiala
-
Bartoš
Fiala
-
Bartoš
Gawlik Julian Jan
-
Onderka Sebastian
6:2, 6:1
Gawlik
-
Onderka
Kučera Matěj
-
Kučera Vojtěch
6:0, 6:3
Fiala
-
Bartoš
Řehák Adam
-
Mück Filip
(3)
6:3, 4:6, 1:0 (6)
Beneš
-
Lukáš
Beneš Daniel
-
Lukáš Nikolas
6:1, 6:7 (4), 1:0 (7)
Beneš
-
Lukáš
Kučerka Tobiáš
-
Dembovský Martin
6:0, 6:1
Kučerka
-
Dembovský
Pavlík Vojtěch
-
Kolb Alexej
6:1, 6:1
Bako
-
Šulák
Zakopal Jakub
-
Barusel David
7:6, 6:4
Šindler
-
Badžgoň
Šindler Danielius
-
Badžgoň David
6:4, 6:2
Horák
-
Lys
6:2, 6:2
Horák
-
Lys
Horák Vladimír
-
Lys Ondřej
(4)
Bako
-
Šulák
Kazík Martin
-
Kuneta Tadeáš
6:0, 6:1
Škopík
-
Kovář
Škopík Jakub
-
Kovář Adam
6:3, 7:5
Bako
-
Šulák
1:6, 6:1, 1:0 (6)
Bako
-
Šulák
Bako Jan
-
Šulák Jiří
(2)
Rozhodčí turnaje:
Škopík Zdeněk (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.08.2022 13:15:43
Počet dvojic
13
Nasazení
CŽ
BH
Bako Jan
131
12
Fiala Jiří
153
12
Bartoš Adrian
183
9
Řehák Adam
188
9
Beneš Daniel
236
9
Kovář Adam
298
6
Šulák Jiří
322
6
Mück Filip
329
6
Kategorie : 4
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 314155
Tisková PDF verze hracího plánu