Český tenisový svaz
Název:
I-TEC cup B
Datum:
13.-17.08.
Pořadatel:
TK Havířov, z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
316150
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na sobotu 14.8.2021 v 8.30 hod. - Bartoš, Beránek, Bonk, Cvingráf, Janík, Káňa, Kalousek, Knesl, Lankočí, Olša, Pekara, Pešat, Špaček, Velčovský, Volčík, Zavadil,
v 9.30 hod. - Bako, Fiala, Fromel, Grulich, Křížek, Kremser, Klimas, Nagy, Prášek, Řehák, Vala, Vidlář, Veigl, Zourek,
v 10.30 hod. - Beneš, Bezdíček, Doppler, Glocman, Hanák, Krahulec, Kubatko, Kubáň, Mandelík, Mikelaisvili, Olšar, Petráš, Prusenovský, Šafařík, Šimeček, Suchánek,
v 12.00 hod. - Klakurka, Krakovský, Blumaier, Kozumplík,
v 13.00 hod. - Juřena, Valenta, Foldyna,
v 14.00 hod. - David, Guráš,
Prezentace čtyřhry v sobotu 14.8.2021 do 13.00 hod. i telefonicky.

Kvalifikace zrušena !!! Do hlavní soutěže bude přijato 56 hráčů.

Prezentace v pátek 13.7.2021 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 14.8.2021 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
48
25
 
 
28.07.2021 15:46:48
2.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
88
15
 
 
02.08.2021 21:54:29
3.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
102
15
 
 
24.06.2021 13:22:27
4.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
114
15
 
 
01.06.2021 22:48:37
5.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
118
15
 
volná karta
03.08.2021 20:32:11
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
 
24.06.2021 19:55:08
7.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
140
12
 
 
29.06.2021 19:51:00
8.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
142
12
 
 
16.07.2021 06:25:49
9.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
143
12
 
 
29.05.2021 19:31:28
10.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
145
12
 
 
01.08.2021 19:54:07
11.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
146
12
 
 
11.07.2021 18:43:25
12.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
149
12
10
 
18.07.2021 14:52:34
13.
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
159
12
 
 
29.07.2021 20:50:52
14.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
165
12
 
 
16.07.2021 17:41:11
15.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
174
12
28
 
25.07.2021 14:33:51
16.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
177
12
 
 
30.07.2021 20:39:52
17.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
186
12
 
 
29.07.2021 05:07:00
18.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
 
05.07.2021 11:44:11
19.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
195
9
 
 
19.06.2021 23:02:08
20.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
196
9
 
 
04.07.2021 20:27:02
21.
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM
201
9
 
 
13.07.2021 21:47:43
22.
Suchánek David 02.11.2004 LTC Hodonín
206
9
 
 
28.07.2021 21:01:56
23.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
216
9
 
 
05.06.2021 18:32:09
24.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
227
9
37
 
08.07.2021 08:52:38
25.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
242
9
 
 
06.06.2021 18:12:45
26.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
242
9
34
 
14.06.2021 20:28:16
27.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
252
9
 
volná karta
05.07.2021 17:19:18
28.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
263
9
12
 
24.07.2021 22:36:22
29.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
265
9
 
volná karta
01.08.2021 19:46:50
30.
Krahulec Jan 27.08.2004 Městský tenisový klub Karviná
283
9
 
volná karta
29.07.2021 15:22:46
31.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
 
04.07.2021 09:07:07
32.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
322
6
 
volná karta
27.06.2021 21:12:12
33.
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
322
6
 
hlavní soutěž
02.07.2021 14:15:42
34.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
340
6
63
 
25.07.2021 10:06:55
35.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
389
6
72
 
01.08.2021 21:21:08
36.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
440
4
26
 
06.07.2021 18:07:51
37.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
564
4
25
 
08.04.2021 18:52:36
38.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
735
3
52
 
15.07.2021 11:52:04
39.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
818
3
79
 
02.07.2021 12:45:17
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
123
15
 
hlavní soutěž
07.08.2021 11:23:07
2.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
155
12
 
hlavní soutěž
07.08.2021 11:22:47
3.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
189
12
 
hlavní soutěž
05.08.2021 13:16:12
4.
Nagy Filip 14.01.2005 ŽLTC Brno
322
6
 
hlavní soutěž
02.08.2021 22:02:43
5.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
334
6
 
hlavní soutěž
05.08.2021 14:36:56
6.
Volčík Petr 11.02.2004 SK JC Sport Opava
423
4
 
hlavní soutěž
09.08.2021 13:16:57
7.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
432
4
 
hlavní soutěž
06.08.2021 10:44:16
8.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
435
4
170
hlavní soutěž
04.08.2021 20:01:49
9.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
451
4
351
hlavní soutěž
12.07.2021 22:17:43
10.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
462
4
311
hlavní soutěž
09.08.2021 10:41:05
11.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
501
4
232
hlavní soutěž
08.08.2021 16:28:34
12.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
525
4
163
hlavní soutěž
16.03.2021 07:16:36
13.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
583
4
 
hlavní soutěž
26.06.2021 11:25:51
14.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
632
4
68
1.náhradník
09.08.2021 15:07:50
15.
Tajdus Tomáš 30.06.2005 TK Slavia Orlová
675
3
 
hlavní soutěž
02.08.2021 16:24:12
16.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
735
3
170
2.náhradník
09.08.2021 15:08:05
17.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
948
1
418
hlavní soutěž
22.07.2021 14:21:23
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
532
4
43
odhlášeno hráčem
26.07.2021 21:27:48
2.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
40
25
 
odhlášeno hráčem
30.07.2021 10:12:08
3.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
306
6
 
odhlášeno hráčem
31.07.2021 12:14:31
4.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
odhlášeno hráčem
02.08.2021 11:32:49
5.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
350
6
14
odhlášeno hráčem
05.08.2021 08:36:55
6.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 09:41:35
7.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
328
6
11
odhlášeno hráčem
07.08.2021 06:46:23
8.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
605
4
265
odhlášeno hráčem
07.08.2021 11:04:38
9.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
12
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 19:30:40
10.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
50
25
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 19:55:54
11.
Pekara Štěpán 26.02.2004 Beskydský tenisový klub
948
1
 
odhlášeno hráčem sms
12.08.2021 11:01:05
12.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
32
odhlášeno hráčem
12.08.2021 11:22:36
13.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 11:54:08