Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  03.-05.08.
Věk. kategorie:  dorost
Brašna Dominik
 
 
 
Pecha Ondřej
6:0, 6:0
 
Mařata Jan
6:1, 6:0
 
Čukan Richard
6:2, 7:5
 
Matouš Filip Alec
6:3, 6:2
 
Jurnečka Štěpán
6:2, 6:1
 
Bradáč Matěj
7:5, 3:0, scr.
 
Forgács Alex Gabriel
6:2, 6:1
 
 
 
Sýkora Matyáš
6:1, 6:1
 
Mokoš Vít
3:6, 6:1, 1:0
 
Kraus Matyáš
6:4, 6:3
 
Křivanec Jakub
6:2, 6:4
 
Novotný Adam
6:1, 6:3
 
Marek Jan
6:3, 6:3
 
Kuba Jakub
5:1, scr.
 
Lens Tristan
3:6, 6:2, 1:0
 
Javůrek Petr
6:3, 6:1
 
Pavlásek Pavel
6:0, 6:0
 
Bisek Jan Marek
6:3, 6:1
 
Havel Marek
6:0, 6:0
 
 
4:6, 6:2, 1:0
 
Volfík Vojtěch
 
Růžička Tomáš
7:5, 6:3
 
Havel Martin
6:0, 6:0
 
Stichenwirth Petr
6:3, 6:2
 
Polák Jan
6:1, 6:1
 
Křivanec Lukáš
6:4, 1:6, 1:0
 
Pos Dominik
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Dušek Karel
 
Počet účastníků28
NasazeníBH
Brašna Dominik 16312
Dušek Karel 2339
Volfík Vojtěch 3606
Forgács Alex Gabriel 3696
Kuba Jakub 3746
Marek Jan 4584
Bradáč Matěj 5104
Růžička Tomáš 5154
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 312125

Brašna Dominik - Volfík Vojtěch
 
 
 
Sýkora Matyáš - Křivanec Jakub
6:0, 6:2
 
Havel Marek - Havel Martin
6:1, 6:0
 
Mařata Jan - Pavlásek Pavel
6:1, 6:3
 
Novotný Adam - Růžička Tomáš
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Forgács Alex Gabriel - Kuba Jakub
 
Čukan Richard - Javůrek Petr
6:2, 4:6, 1:0
 
 
 
Křivanec Lukáš - Pos Dominik
7:6, 6:4
 
Kraus Matyáš - Bisek Jan Marek
6:1, 6:0
 
Matouš Filip Alec - Pecha Ondřej
scr.
 
Stichenwirth Petr - Marek Jan
6:1, 6:0
 
 
6:3, 7:6
 
Bradáč Matěj - Dušek Karel
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Brašna Dominik 16312
Dušek Karel 2339
Volfík Vojtěch 3606
Forgács Alex Gabriel 3696
Kuba Jakub 3746
Marek Jan 4584
Bradáč Matěj 5104
Růžička Tomáš 5154
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 314125

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horvát Antonín22.03.2008TK Březnice
Blecha Adam09.06.2006TK Březnice
Hladký Jan11.08.2005TK Březnice
Ochtábec Vladimír15.12.2004TK Březnice
Sládek Vojta14.07.2006Sokol Králův Dvůr
Hlaváček Tomáš06.10.2005T.J. Sokol Sedlčany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pos Dominik22.01.2010Sokol Králův Dvůr
Křivanec Lukáš15.06.2010Dioss Nýřany
Pavlásek Pavel13.01.2010Sokol Králův Dvůr
Matouš Filip Alec21.09.2005TC Brno.
Mařata Jan28.02.2010Lokomotiva Beroun