Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
28.07-01.08.
Pořadatel:
TK SC OSTRAVA (A - 500)
Kódové číslo:
316106
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Eliáš Miroslav
Budečská 4
702 00 Ostrava
Tel. (1):
608737818
E-mail:
elias6@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Z důvodů konání ITF turnaje v Praze a účasti některých hráčů, bude prezentace posunuta do 19.30.

Rozehrávky před kvalifikací ve středu 28.7.2021 8.00 - 10.30 !!!
UPOZORNĚNÍ:
Prezentace do kvalifikace proběhne osobně ve středu 28.7.2021 do 11.00!!!
Kvalifikace se odehraje na čtrnácti kurtech ve spolupráci s TJ Baník Ostrava OKD.


Ubytování: Hotel Mercure - dohodnutá cena 1.250,- Kč jednolůžkový pokoj, 1.450,- Kč dvojlůžkový pokoj
Gabriela Demková, DIS.
Reservation Agent
Phone: +420 595 606 611
Fax: +420 595 606 601
E-mail: h7051-re@accor.com

Hotel Nikolas (1km od kurtů)
Hotel Vista (10km od kurtů) - levnější varianta
Hotel Jan Mária (5km od kurtů)

Rozpis soutěže

Turnajový okruh ČTS - turnaj kategorie „A“ – dorostenců – Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody
Věková kategorie: dorost(dvouhra, čtyřhra)
Datum: 28.7. - 2.8.2021
Pořadatel: TK SC OSTRAVA
Kódové číslo: 316106
Počet dvorců: 14
Povrch: antuka
Míče: Wilson US OPEN
Startovné: kvalifikace 300,- hlavní soutěž 500,-

Kvalifikace (dvouhra)
Počet účastníků: 32
Presentace: středa 28.7.2021, do 10,00 hodin


Hlavní soutěž (dvouhra, čtyřhra)
Počet účastníků: 48
Prezentace do dvouhry:
středa 28.7.2020, do 16,00 hodin,
možno telefonicky na 608 737 818, resp.
(dvouhra),
rozpis bude umístěn na internetu do 17.00

čtvrtek 29.7.2020, do 14.00 hodin (čtyřhra)



Ředitel soutěže: Ing. Tomáš Kobr 777 074 413
Vrchní rozhodčí: Ing. Miroslav Eliáš 608 737 818

Zdravotník: Městská nemocnice Ostrava – Ostrava-Fifejdy



Hrací systém:
Soutěž se řídí Soutěžním řádem ČTS platným od 1.10.2007, v platné znění.
Utkání dvouhry i čtyřhry jsou hrána na 2 vítězné sety, za stavu 6:6 v kterémkoliv setu následuje zkrácená hra,tie-break.
Používá se pravidlo No-AD u zápasů čtyřher, super tie-brear se používá u třetího setu u čtyřhry.


Hospodářské podmínky:
Hráči startují na vlastní náklady příp. na náklady mateřských klubů.


Ceny: Diplomy, poháry, medajle a věcné ceny za 1.- 4. místo dvouhra a 1.,2. čtyřhra


Kontaktní osoby:

Miroslav Eliáš
Budečská 4
702 00 Ostrava

Tel: 608 737 818
e-mail: elias6@seznam.cz


Kobr Tomáš
Tel: 777 074 413
e-mail: elias6@seznam.cz

Program turnaje
STŘEDA kvalifikace
ČTVRTEK 1. a 2.kolo dvouhra, 1.kolo čtyřhra
PÁTEK osmifinále dvouhra, osmifinále, čtvrtfinále čtyřhra
SOBOTA čtvrtfinále a semifinále, dvouhra, finále čtyřhra
NEDĚLE finále dvouhra

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
 
23.05.2021 21:18:18
2.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
19
35
 
 
27.04.2021 10:53:49
3.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
24
30
 
 
15.04.2021 20:05:17
4.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
34
25
 
 
01.07.2021 12:58:15
5.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
38
25
 
 
10.06.2021 13:10:35
6.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
40
25
 
 
04.06.2021 15:11:14
7.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
43
25
 
 
23.06.2021 20:36:48
8.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
48
25
 
 
21.06.2021 14:55:03
9.
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s.
52
25
 
 
17.05.2021 13:57:54
10.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
56
20
 
volná karta
22.07.2021 09:43:42
11.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
60
20
 
 
04.07.2021 14:21:32
12.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
62
20
 
 
28.06.2021 08:23:09
13.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
66
20
 
 
31.05.2021 20:56:30
14.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
68
20
 
 
01.07.2021 14:55:46
15.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
69
20
 
 
06.04.2021 20:29:13
16.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
75
20
 
 
08.07.2021 23:00:45
17.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
80
20
 
 
14.06.2021 18:50:10
18.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
83
20
 
 
01.07.2021 21:52:28
19.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
88
15
 
 
16.07.2021 07:00:30
20.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
89
15
 
 
16.07.2021 09:22:47
21.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
90
15
 
 
29.06.2021 16:12:19
22.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
93
15
 
 
01.07.2021 10:50:30
23.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
102
15
 
 
24.06.2021 13:21:42
24.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
104
15
 
 
13.07.2021 21:39:05
25.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
109
15
 
 
27.04.2021 21:57:23
26.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
110
15
 
 
05.07.2021 16:57:14
27.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
10.07.2021 08:57:54
28.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
114
15
 
 
24.05.2021 22:38:10
29.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
117
15
2
 
15.03.2021 11:00:18
30.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
149
12
10
 
29.06.2021 21:23:15
31.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
volná karta ČTS
04.07.2021 09:02:58
32.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
321
6
17
 
13.06.2021 18:07:10
33.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
328
6
11
 
28.06.2021 10:51:38
34.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
350
6
14
volná karta ČTS
12.07.2021 17:02:46
35.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
 
02.05.2021 14:52:26
36.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
395
6
24
 
07.05.2021 21:51:07
37.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
417
6
6
 
07.06.2021 14:58:35
38.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
462
4
311
volná karta
13.07.2021 21:24:52
39.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
32
volná karta
08.07.2021 18:55:54
40.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
798
3
22
volná karta ČTS
27.06.2021 12:06:26
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
118
15
 
 
13.07.2021 10:00:03
2.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
120
15
 
 
04.06.2021 10:21:06
3.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
122
15
 
 
07.07.2021 19:29:34
4.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
 
24.06.2021 19:53:49
5.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
123
15
 
 
07.07.2021 16:27:13
6.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
125
15
 
 
07.07.2021 14:27:10
7.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
129
15
 
 
09.04.2021 23:05:55
8.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
131
12
 
 
19.05.2021 20:46:02
9.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
138
12
 
 
16.07.2021 16:02:57
10.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
140
12
 
 
29.06.2021 19:50:23
11.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
143
12
 
 
29.05.2021 19:29:43
12.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
 
 
16.07.2021 16:03:34
13.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
165
12
 
 
05.06.2021 18:18:23
14.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
182
12
31
 
22.06.2021 13:36:00
15.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
 
04.07.2021 09:37:59
16.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
189
12
 
 
27.06.2021 07:51:46
17.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
195
9
 
volná karta ČTS
19.06.2021 11:35:40
18.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
196
9
 
 
04.07.2021 20:26:33
19.
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM
201
9
 
 
13.07.2021 21:46:13
20.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
203
9
 
 
15.07.2021 11:09:07
21.
Petera Patrik 12.10.2005 F.H.TK Dobřichovice
209
9
 
volná karta
18.07.2021 06:45:01
22.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
226
9
40
 
14.07.2021 22:12:51
23.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
227
9
37
 
24.06.2021 21:25:22
24.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
242
9
 
 
06.06.2021 18:12:01
25.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
242
9
34
volná karta
14.06.2021 20:29:51
26.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
252
9
 
 
05.07.2021 17:15:56
27.
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
322
6
 
 
17.05.2021 15:09:29
28.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
389
6
72
 
30.06.2021 11:21:45
29.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
564
4
25
 
08.04.2021 18:51:42
30.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
948
1
160
volná karta
21.07.2021 11:08:21
31.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
948
1
481
volná karta
21.07.2021 11:10:18
32.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
948
1
385
volná karta
22.07.2021 09:58:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
334
6
 
 
15.07.2021 15:47:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
126
15
 
odhlášeno hráčem
05.06.2021 19:18:30
2.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
23
30
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 15:48:58
3.
Wanderburg Pavel 30.08.2004 TK Hlučín
948
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 18:45:58
4.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
30
30
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 22:50:16
5.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
36
25
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 08:37:14
6.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
100
15
1
odhlášeno hráčem
12.07.2021 22:40:22
7.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 07:40:15
8.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
46
25
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 07:50:03
9.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2021 03:50:19
10.
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
159
12
 
odhlášeno hráčem
17.07.2021 19:22:46
11.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
50
25
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 20:28:44
12.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
59
20
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 21:33:57
13.
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha
9
45
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 10:42:22
14.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 15:09:51
15.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
216
9
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 17:16:17
16.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
159
12
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 19:35:43
17.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
31
30
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 08:33:57
18.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 09:07:00
19.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
58
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 09:47:19
20.
Laciga Bruno 29.11.2004 TK Milo Olomouc
313
6
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 15:28:15
21.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
11
45
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 18:38:28
22.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
267
9
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 10:50:56
23.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
270
9
55
odhlášeno hráčem
21.07.2021 10:51:08
24.
Pekara Štěpán 26.02.2004 Beskydský tenisový klub
948
1
 
IS: kolizní přihláška
21.07.2021 12:00:22
25.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
525
4
163
odhlášeno hráčem
21.07.2021 13:56:42
26.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
440
4
26
odhlášeno hráčem
21.07.2021 13:59:02
27.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
152
12
21
odhlášeno hráčem
22.07.2021 01:00:53
28.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
350
6
33
odhlášeno hráčem
22.07.2021 01:07:57
29.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
86
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 08:26:33
30.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
79
20
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 09:45:48
31.
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha
257
9
 
IS: lhůta 5 dní
22.07.2021 10:15:57
32.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
67
20
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 11:25:35
33.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
20
35
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 12:00:08
34.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
401
6
4
odhlášeno hráčem
23.07.2021 14:02:02
35.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
286
6
 
odhlášeno hráčem
23.07.2021 18:24:00
36.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
483
4
15
odhlášeno hráčem
23.07.2021 19:17:41
37.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
377
6
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 08:01:25
38.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
102
15
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 11:00:17
39.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
145
12
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 19:16:37
40.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 21:38:20
41.
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov
174
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2021 15:45:07
42.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
98
15
 
odhlášeno hráčem
26.07.2021 12:22:22
43.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
57
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 01:52:44
44.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
18
35
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 12:39:43
45.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
63
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 13:10:46