Pořadatel: | Tenisový klub Studénka z.s. | Datum: | 23.-25.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Holub Lukáš J. (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Podraský Matěj | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dvořák Vojtěch | 6:7 (5), 6:1, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Kuch Kristián | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Horák Vladimír (5) | | 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lys Ondřej (3) | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hradečný Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Migdal Alexandr | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kliment Matúš (8) | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | |
Šrubař Adam (7) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Tégl Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Badžgoň David | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Rett Matouš | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vymazal Kryštof (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | scr. | |
| | | | | |
Slovák Martin (6) | | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:4, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Havrlant Marek | | | | | |
| | | | | |
Bárta Jan | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Svoboda Daniel | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | |
Vymazal Jakub (2) | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program sobota:
8.00 Podraský - Dvořák, Moldrzyk - Hradečný, Badžgoň - Rett, Barta - Svoboda,
9.00 Kuch - Horák, Migdal - Kliment, Šrubař - Tegl, Slovák - Havrlant
10.15 Holub, Lys, Vymazal K + J, podle průběhu předkol a 1.kola možné ještě jedno kolo dvouhry.
Prezentace čtyřher do 10.30, podle počtu přihlášených párů - předkolo a 1.kolo
Dvouhra: 3 set super tiebreak
čtyřhra: NO AD a 3 set super tiebreak |
Hrací plán byl automaticky vylosován 22.07.2022 18:49:41 |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Holub Lukáš J. | 208 | 9 | Vymazal Jakub | 263 | 9 | Lys Ondřej | 363 | 6 | Vymazal Kryštof | 402 | 6 | Horák Vladimír | 442 | 4 | Šrubař Adam | 724 | 3 | Slovák Martin | 724 | 3 | Bárta Jan | 777 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 312079 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Vymazal Kryštof | 04.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Tajdus Tomáš | 30.06.2005 | TK Slavia Orlová | Robenek Václav | 22.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|