Petrofský David (1) | | | | | |
| | | | | |
Fröhlich Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mitchell Conor | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ha Duc Hieu | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Teuber René | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Sina Jakub | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Váňa Tomáš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip (6) | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Novák Lukáš (4) | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
Jandourek Filip | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hofman Tadeáš | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mitáš Jakub | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sedlatý Matěj | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Kusák Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
ZAVŘEL JAROSLAV | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Havel Tadeáš (8) | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš (7) | | | | | 7:6, 5:7, 1:0 (8) |
| | | | | |
Teuber Eric | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub | | 7:5, scr. | | | |
| | | | | |
Voláček Carmelo | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Voleský Daniel | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Dvořák Lukáš | 6:4, 3:6, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Sondik Leo | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Fröhlich Max (3) | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Chodora Radek (5) | | | | 6:4, 5:7, 1:0 (2) | |
| | | | | |
Hubač Marek | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pomahač Antonín | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vaníček Josef | 6:4, 6:7, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Spousta Tobiáš | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Shefsky Aaron | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Fisk Nicholas | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin (2) | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele:
Prosíme hráče, aby se dostavili podle časového plánu na STŘEDU.
Časový plán naleznete zde.
Přihlášky do čtyřher jsou do 12:00.
Čtyřhry se začnou hrát nejdříve v 15:00.
Časový plán je jen orientační, neurčuje začátek zápasu.
Pokud máte nějaké otázky, napište na prezentační číslo.
|
Hrací plán byl automaticky vylosován 12.07.2022 18:12:27 |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský David | 97 | 15 | Petrofský Martin | 125 | 12 | Fröhlich Max | 127 | 12 | Novák Lukáš | 133 | 12 | Chodora Radek | 160 | 12 | Stibůrek Filip | 162 | 12 | Kovačka Matouš | 170 | 12 | Havel Tadeáš | 176 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 99 |
Kódové číslo akce: 312050 |
|
|