Laštovička Luboš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dymák Filip | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vyčítal Vojtěch | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr (14) | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex (15) | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěpař Jiří | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Král Libor | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rychlý Petr | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin (8) | | 6:1, 7:6 (7) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin (4) | | | | | 3:6, 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rampír Jakub | | 6:4, 2:6, 7:6 (1) | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Pejsar Jiří | | | 6:4, 2:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Hep Matyáš | 6:3, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš (13) | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek (12) | | | | 1:6, 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jandík Patrik | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hušek Richard | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jirásek Milan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav (6) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 7:5, 6:0 |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Zalabák Ondřej | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Adam | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Šmída Adam | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Malý Jakub | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Knesl David (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 0:6, 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Prokeš Bedřich (11) | | | | | | |
| | | | | | |
Wygona Jan Karol | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Ospaly Shimon | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 4:6, 6:4, 7:5 | |
| | | | | | |
Šmejkal Šimon (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Lorentzon Theodor Moses | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koutník Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rychtář Hans | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | 7:6 (1), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Goldman Jakub (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:7 (3), 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Koutek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Urbánek Milan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Hráč Jandík Patrik skrečoval zápas dvouhry z důvodů nemoci. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 08.07.2022 16:35:41 |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Laštovička Luboš | 76 | 20 | Beránek Ondřej | 84 | 15 | Mojžíš Dominik | 86 | 15 | Šiler Martin | 87 | 15 | Šmejkal Šimon | 106 | 15 | Němeček Václav | 108 | 15 | Mojžíš Patrik | 112 | 15 | Fiala Martin | 116 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 125 |
Kódové číslo akce: 312038 |
|
|