Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Babolat Open
Pořadatel:  Lokomotiva Zdice
Datum:  03.-04.07.
Věk. kategorie:  dorost
Vild Ondřej
 
 
 
CHot Vladimír
6:1, 6:1
 
Nový Mikoláš
6:1, 6:0
 
Sklenička Michal
6:1, 6:2
 
Bartes Petr
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Endršt Kryštof
 
 
6:1, 6:3
 
Havlík Josef
 
Hrach Vít
6:3, 6:1
 
Augustýn Tadeáš
6:1, 6:4
 
Polák Jan
6:2, 6:4
 
Kubec Filip
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Elich Samuel
 
 
3:6, 1:3, scr.
 
Sýkora Tadeáš
 
Kupka Ondřej
6:4, 2:6, 1:0 (8)
 
Matouš Filip Alec
6:2, 6:1
 
Stibůrek Filip
6:2, 6:0
 
Beran Šimon
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Čukan Richard
 
 
7:5, 6:4
 
Loužecký Jan
 
Škopek Martin
6:3, 6:1
 
Vaníček Josef
6:2, 6:4
 
Klepáč Adam
scr.
 
Přistoupil Marek
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
scr.
 
Křížek Matěj
 
Poznámka pořadatele: 9.00 Chot-Nový, Sklenička-Bartes, Hrach-Augustýn, Polák-Kubek 10.00 Kupka-Matouš, Stibůrek-Beran, Škopek-Vaníček, Klepáč-Přistoupil 11.00 ostatní
Počet účastníků24
NasazeníBH
Vild Ondřej 8615
Křížek Matěj 14512
Sýkora Tadeáš 18112
Elich Samuel 2779
Havlík Josef 3296
Bartes Petr 3776
Augustýn Tadeáš 3836
Stibůrek Filip 4354
Kategorie : 4Součet BH: 70
Kódové číslo akce: 312038

Sýkora Tadeáš - Vild Ondřej
 
 
 
CHot Vladimír - Loužecký Jan
6:1, 6:2
 
Sklenička Michal - Vaníček Josef
scr.
 
Augustýn Tadeáš - Stibůrek Filip
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
Škopek Martin - Kupka Ondřej
7:5, 6:2
 
 
 
Endršt Kryštof - Čukan Richard
6:4, 6:2
 
Nový Mikoláš - Havlík Josef
6:1, 7:5
 
Přistoupil Marek - Elich Samuel
6:2, 6:4
 
 
 
Jirásek Milan - Beran Šimon
6:2, 6:2
 
Klepáč Adam - Hrach Vít
7:6 (5), 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Bartes Petr - Křížek Matěj
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Vild Ondřej 8615
Křížek Matěj 14512
Sýkora Tadeáš 18112
Elich Samuel 2779
Havlík Josef 3296
Bartes Petr 3776
Augustýn Tadeáš 3836
Stibůrek Filip 4354
Kategorie : 4Součet BH: 70
Kódové číslo akce: 314038

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nedvěd Ondřej25.04.2007LTK TEPLICE o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Elich Samuel01.12.2004SK Aritma Praha
Jirásek Milan31.07.2008Lokomotiva Beroun