Vašíř Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holzer Radek | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Popravkin Andrej | | | 6:7, 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozderka Marek | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kučera Jonáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | | 6:7, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | | 6:2, 0:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | 5:7, 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laibl Matěj | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Musil Jindřich | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jakub | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hadaščok Vojtěch | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | 6:3, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mach Jan | | | | | 6:2, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Popelka Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kolářík Jakub | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Šimon | | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Soukup Albert | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hron Pavel (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Sobota
9:00 - Šťastný - Kučera, Chvapil/Popelka - Voleský/Rudolf, Havránek/Kryštůfek - Fáček/Zlatohlávek
9:15 - Mach - Kusý
Následuje semifinále dvouhry a poté další kola čtřher.
Pro informace volejte 731258755. |
| Počet účastníků | 47 | Nasazení | CŽ | BH | Vašíř Adam | 57 | 20 | Kusý Jan | 58 | 20 | Mach Štěpán | 60 | 20 | Zlatohlávek Tomáš | 65 | 20 | Brill Jindřich | 69 | 20 | Laibl Matěj | 75 | 20 | Mach Jan | 85 | 15 | Fáček Jan | 98 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 312025 |
|
|