Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
30.06-04.07.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400)
Místo konání:
Přerov
Kódové číslo:
316021
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Petr
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
777 307 084
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

program pátek:
8:30 - Fedasko, Knesl, Glocman, Bako Kozumplík, Vacula, Zourek, Typl, Juřena, Páral, Černý, Zavadil
9:30 - Blumaier, Fromel, Kubátko, Foldyna
čtyrhry: 11:30

Tel.kontakt: p.Vrána - 774348618

Možnost rozehrávky 7:45 - 8:15

Prezentace do čtyřher je do 12:00 !!!

Při nepříznivém počasí se bude hrát v hale. PROSÍM O ČISTOU OBUV DO HALY !!


ADRESA tenisových kurtů: ulice Kosmákova 55, Přerov


Možnost ubytování v Hotelu FIT za zvýhodněné ceny. Telefon pro rezervaci ubytování je 583 842 416 (v čase 7:30 - 16:30), e-mail: hotelfit@hotelfit.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
63
20
 
 
28.05.2021 08:11:43
2.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
104
15
 
 
15.06.2021 19:27:19
3.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
109
15
 
 
17.05.2021 12:42:32
4.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
114
15
 
 
24.05.2021 22:38:49
5.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
118
15
 
 
21.05.2021 11:53:56
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
 
18.05.2021 09:05:39
7.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
123
15
 
 
25.05.2021 09:17:14
8.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
125
15
 
 
11.05.2021 08:08:06
9.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
126
15
 
 
09.06.2021 09:56:16
10.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
140
12
 
 
14.06.2021 19:31:37
11.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
142
12
 
 
17.06.2021 07:45:09
12.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
143
12
 
 
27.05.2021 06:52:02
13.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
144
12
 
 
17.06.2021 20:54:03
14.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
150
12
 
 
07.05.2021 23:34:48
15.
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
159
12
 
 
23.05.2021 17:50:43
16.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
165
12
 
 
05.06.2021 18:17:03
17.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
174
12
28
 
18.06.2021 16:55:44
18.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
177
12
 
 
23.05.2021 14:13:07
19.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
 
08.05.2021 18:13:17
20.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
196
9
 
volná karta
28.06.2021 15:13:55
21.
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM
201
9
 
 
17.06.2021 11:55:33
22.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
216
9
 
 
25.05.2021 18:47:02
23.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
 
29.05.2021 20:27:45
24.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
227
9
37
 
20.05.2021 08:45:29
25.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
234
9
 
 
14.06.2021 11:44:00
26.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
242
9
34
 
14.06.2021 20:20:52
27.
Budina Martin 21.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
9
 
 
06.06.2021 19:08:26
28.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
263
9
12
 
23.05.2021 21:33:58
29.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
265
9
 
 
17.06.2021 20:47:05
30.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
volná karta
29.05.2021 07:24:12
31.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
 
03.05.2021 22:18:41
32.
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
322
6
 
volná karta
22.04.2021 19:09:23
33.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
372
6
20
 
15.06.2021 13:41:36
34.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
440
4
26
 
31.05.2021 22:23:20
35.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
462
4
311
volná karta
13.06.2021 13:53:32
36.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
532
4
43
 
11.05.2021 08:59:08
37.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
564
4
25
 
08.04.2021 18:37:30
38.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
605
4
46
volná karta
13.06.2021 16:30:18
39.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
618
4
56
volná karta
20.06.2021 07:41:15
40.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
32
 
30.05.2021 10:02:31
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
102
15
 
přijat do hl. soutěže
23.06.2021 08:32:51
2.
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov
168
12
 
přijat do hl. soutěže
21.06.2021 13:05:17
3.
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov
174
12
 
přijat do hl. soutěže
23.06.2021 08:51:24
4.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
300
6
 
přijat do hl. soutěže
22.05.2021 17:42:21
5.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
316
6
 
přijat do hl. soutěže
06.05.2021 16:46:20
6.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
389
6
72
přijat do hl. soutěže
15.06.2021 07:16:35
7.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
420
4
163
přijat do hl. soutěže
18.06.2021 21:42:35
8.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
470
4
50
přijat do hl. soutěže
20.06.2021 11:51:45
9.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
648
4
148
přijat do hl. soutěže
23.06.2021 12:58:47
10.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
798
3
 
přijat do hl. soutěže
05.06.2021 19:11:26
11.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
948
1
177
přijat do hl. soutěže
25.06.2021 10:49:20
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
395
6
24
odhlášeno hráčem
07.05.2021 21:44:05
2.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
474
4
88
odhlášeno hráčem
10.06.2021 16:40:29
3.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
146
12
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 17:33:28
4.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
100
15
1
odhlášeno hráčem
15.06.2021 13:48:12
5.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
214
9
18
odhlášeno hráčem
16.06.2021 22:01:11
6.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
367
6
39
odhlášeno hráčem
17.06.2021 22:08:49
7.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
564
4
147
odhlášeno hráčem
20.06.2021 06:45:32
8.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
583
4
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 11:34:04
9.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
417
6
6
odhlášeno hráčem
20.06.2021 11:49:16
10.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
328
6
11
odhlášeno hráčem
22.06.2021 10:52:24
11.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
306
6
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 13:11:56
12.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
50
25
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 20:19:49
13.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
798
3
155
odhlášeno hráčem
23.06.2021 08:08:22
14.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
odhlášeno hráčem
23.06.2021 10:47:33
15.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
149
12
10
odhlášeno hráčem
23.06.2021 16:37:30
16.
Suchánek David 02.11.2004 LTC Hodonín
206
9
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 21:45:47
17.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
102
15
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 13:02:58
18.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
12
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 22:48:21
19.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
350
6
33
odhlášeno hráčem
27.06.2021 20:03:32
20.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
152
12
21
odhlášeno hráčem
27.06.2021 20:22:00
21.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
483
4
15
odhlášeno hráčem
28.06.2021 15:05:58
22.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
196
9
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 15:50:00
23.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
401
6
4
odhlášeno hráčem
28.06.2021 18:11:01
24.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
605
4
265
odhlášeno hráčem
29.06.2021 09:24:42
25.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
948
1
418
odhlášeno hráčem
29.06.2021 14:17:08